Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj politike i predizborne kampanje na tržište kapitala u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premijer će biti:

Ivo Sanader 59%
Ljubo Jurčić 27%
Radimir Čačić 7%
Anto Đapić 3%
netko drugi 4%

početak ankete: 12.11.2007. broj glasova: 6577


hahaha! SDP-ova kumica 30 g. nije plaćala porez u Hrvatskoj SDP-ova Jadranka Puž zove se Olga Zec (77) i ne prodaje na placu. Živjela je 30 godina u Bosni i tamo plaćala porez. link: http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=37817&context=naslovnica&web_page_id=main_page

A koja kumica plaća porez.
Žao mi je tih kumica jer su slabog imovnog stanja,a još mi ih je više žao šta se dadu izmanipulirati crvenim kmerima koji će im oporezovati tu siromašnu zemlju na kojoj uzgaja i voće i povrće koje prodaje.


Premijer će biti: Ivo Sanader 59% Ljubo Jurčić 27% Radimir Čačić 7% Anto Đapić 3% netko drugi 4% početak ankete: 12.11.2007. broj glasova: 6577

Odakle ta anketa?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


jovica: ” Premijer će biti: Ivo Sanader 59% Ljubo Jurčić 27% Radimir Čačić 7% Anto Đapić 3% netko drugi 4% početak ankete: 12.11.2007. broj glasova: 6577 ” Odakle to ta anketa?

http://www.net.hr

Sve te online ankete nemaju ama bas nikakvog smisla jer mozes x puta dnevno glasati. Kako? Lako. Glasas – obrises cookie i mozes ponovno. Negdje je potrebno i disconnect-connect da se promijeni IP i to je to. Tak da su meni sve te online ankete 0 bodova.

Kumice slabog imovnog stanja? Daj molim te. Ko prodaje na placu puno i teško radi ali i zaradi. Naročito kumice. Osim toga nalikuje Niki Kovaču ali ona, barem u spotu, govori hrvatski.


gorgija: ” hahaha! SDP-ova kumica 30 g. nije plaćala porez u Hrvatskoj SDP-ova Jadranka Puž zove se Olga Zec (77) i ne prodaje na placu. Živjela je 30 godina u Bosni i tamo plaćala porez. link: http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=37817&context=naslovnica&web_page_id=main_page ” A koja kumica plaća porez. Žao mi je tih kumica jer su slabog imovnog stanja,a još mi ih je više žao šta se dadu izmanipulirati crvenim kmerima koji će im oporezovati tu siromašnu zemlju na kojoj uzgaja i voće i povrće koje prodaje.

gorgija:

hahaha! SDP-ova kumica 30 g. nije plaćala porez u Hrvatskoj SDP-ova Jadranka Puž zove se Olga Zec (77) i ne prodaje na placu. Živjela je 30 godina u Bosni i tamo plaćala porez. link: http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=37817&context=naslovnica&web_page_id=main_page

A koja kumica plaća porez.
Žao mi je tih kumica jer su slabog imovnog stanja,a još mi ih je više žao šta se dadu izmanipulirati crvenim kmerima koji će im oporezovati tu siromašnu zemlju na kojoj uzgaja i voće i povrće koje prodaje.

NIJEDNA KUMICA NIJE HTJELA ZA SDP SNIMIT… PROCITAJTE… OVO JE PROFI HONORARKA…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


sada kada vidim kuda ide tržište a izbori na pragu, sve je sigurnije da će drivo izgubiti izbore i sada neki kapitaliziraju dobit plašeći se poreza. neće ga biti još godinu dvije polako.[smiley1]

Pa dajte ljudi skinite oči s tog poreza već jednom! Pa nije on razlog ove krize, njega još dugo neće biti.

Razlog krize je gospodarska politika SDP-a. Jednostavno: kada bi SDP (ili neka druga stranka) najavljivao PKD, ali uz to u programu imao recimo i prepolovljavanje državne administracije, flat tax na dohodak, oslobađanje od poreza greenfield ulaganja u Hrvatsku, pojednostavljenje postupka zapošljavanja (i otpuštanja) radne snage, potpuno povlačenje države iz biznisa – svatko normalan od nas glasao bi za njih.

Ali SDP je sve suprotno od toga i HDZ je kakav god da je ono najbliže tome što u Hrvatskoj trenutno postoji.

Čak i “HDZ-ova gospodarska politika PLUS PKD” još uvijek bi za gospodarstvo Hrvatske bila bolja varijanta nego “SDP-ove gospodarske ideje MINUS PKD”.


jovica: ” gorgija: ” hahaha! SDP-ova kumica 30 g. nije plaćala porez u Hrvatskoj SDP-ova Jadranka Puž zove se Olga Zec (77) i ne prodaje na placu. Živjela je 30 godina u Bosni i tamo plaćala porez. link: http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=37817&context=naslovnica&web_page_id=main_page ” A koja kumica plaća porez. Žao mi je tih kumica jer su slabog imovnog stanja,a još mi ih je više žao šta se dadu izmanipulirati crvenim kmerima koji će im oporezovati tu siromašnu zemlju na kojoj uzgaja i voće i povrće koje prodaje. ” NIJEDNA KUMICA NIJE HTJELA ZA SDP SNIMIT… PROCITAJTE… OVO JE PROFI HONORARKA…

Pitanje za gospodina Milanovića.
Da li je gospođa Olga Zec platila porez na honorar za snimanje predizborne kampanje?
Ili je dobila samo mito u djep.

20.11.2007 00:27

Jadranka je Olga

ZAGREB – Parodirajući HDZ-ov predizborni spot s Nikom Kovačem, SDP je snimio spot u kojem je glavni lik kumica s placa Jadranka Puž, koja ističe da radi, živi i plaća porez u Hrvatskoj.

U međuvremenu se doznalo da se glavna zvijezda spota ne zove Jadranka Puž. Gospođa nikada nije radila na tržnici. Rođena je u Ludbregu, a većinu je života provela u Bosni, a pravo ime joj je Olga Zec!

Gospođa Olga je angažirana jer prave kumice nisu željele biti u spotu. Iz SDP-ova stožera poručuju kako ne očekuju nikakve negativne reakcije jer je i tako riječ o parodiji. (M. Z.)

Tu se nešto kuha i to na veliko…

Za razliku od Hebranga i Bandića, koji u kampanji nisu razmijenili nijednu težu političku riječ, glavni su stranački fajteri postali drugi s tih lista: potpredsjednik Vlade Damir Polančec (HDZ) i gradonačelnik Koprivnice Zvonimir Mršić (SDP). Primjećuje se, također, da Bandić nikada nije bio pasivniji u kampanji, što se pripisuje njegovu dubokom nezadovoljstvu novim SDP-ovim liderom.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Tu se nešto kuha i to na veliko… Za razliku od Hebranga i Bandića, koji u kampanji nisu razmijenili nijednu težu političku riječ, glavni su stranački fajteri postali drugi s tih lista: potpredsjednik Vlade Damir Polančec (HDZ) i gradonačelnik Koprivnice Zvonimir Mršić (SDP). Primjećuje se, također, da Bandić nikada nije bio pasivniji u kampanji, što se pripisuje njegovu dubokom nezadovoljstvu novim SDP-ovim liderom.

A zamisli scenarij da Bandić ovih dana prijeđe u HDZ,SDP bi doživio takav poraz da bi se sve dimilo.
Iako to nebi baš bilo pametno za HDZ.

New Report

Close