Utjecaj na tržište kapitala – uvođenje poreza na kapitalnu dobit

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj na tržište kapitala – uvođenje poreza na kapitalnu dobit

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[/quote]

Irdeto, pitanje je kome i zašto plaćamo???
[/quote]

a zašto ste onda navodili iznose?
[/quote]

Da bi se ludi čudili.
Kreni od početka, od Crvenkapice npr.

Logirajte se na e-građani.
Tamo onda otvorite tab dostupne e-usluge. Kliknuti na srednji krug na dnu prozora. Onda na financije i
porezi- eporezna, dalje Ulaz za građane te kliknut na porezno knjigovodstvena kartica-pkk.
Tamo bi vam trebalo biti sve evidentirano! Ako ste ispravno uplatili te vam je unešen joppd.






Ako se šalje poštom da li se dobije potvrda na mail ili kućnu adresu da su zaprimil prijavu?

dođe ti na mail potvrda da je sve ok (ako si ok ispunio)
[/quote]

ja sam za inozemnu dividendu predao JOPPD osobno i paltio porez još prije dva mjeseca pa nisam još uvijek dobio odgovor
[/quote]
Jel to neki cekaju pohvalnicu za placeni porez? Necete docekali!
[/quote]

znam ja to, ovo što sam napisao hito sam samo pojačati tvrdnje kolega sa foruma, ja plaćam i porez na najam, a nisam dobio rješenje , referent mi ga je samo iskopirao dao neovjeren i nepodpisan od njega ni od mene, to je kao da ga nisam ni dobio
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Jucer uplatio uhljebima faking porez..sad odoh nositi im jos te papire..nisu zasluzili ni lipe moje love…pogrijesio sam sa prodajom atpl…ovo im je prva i jedina koju cu tim gmazovima platiti..nabijem im uhljebsku lopovsku drzavu

Ja sam već odnio papire, zanima me do kad mora ići uplata. Slabo mi je 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Burza odavno na izdisajima, ali to vladajucima ne smeta da porez ubiru! Daj Boze da ga jos povecaju kako bi doslo do “otreznjenja” onih koji placaju.

Uplata mora ići do 28.02. Ja sam predao obrazac i platiti ću sutra. To mi je prva godina da plaćam i ujedno i zadnja. Treba krajem godine pametnije odigrati igru. Škola se plaća.

fing i ostali
Kako i gdje mogu doći do digitalnog certifikata za elektronički potpis za predaju JOPPD obrazca preko ePorezne?




Ako se šalje poštom da li se dobije potvrda na mail ili kućnu adresu da su zaprimil prijavu?

dođe ti na mail potvrda da je sve ok (ako si ok ispunio)
[/quote]

ja sam za inozemnu dividendu predao JOPPD osobno i paltio porez još prije dva mjeseca pa nisam još uvijek dobio odgovor
[/quote]

Onda ti vjerojatno nisu povezali uplatu i obrazac pa si moguće u preplati. Posjeti referenta i pitaj ga imaš li obveza prema PU odnosno jesi li u preplati. Ako jesi neka ti upare uplatu s obrascem ponovno. Moraš dobiti mailom potvrdu da je s uplatom odnosno transakcijom sve u redu.

Opcenito. Najbolje je ako se radi o fizičkoj dostavi obrasca odnijeti službenicima PU i s njima se konzultirati o eventualnim nedoumicama prilikom popunjavanja obrasca, šiframa i ostalom te nakon toga isti dan uplatiti.

Tko se treba potpisati na dnu obrasca pod potpis ovlaštene osobe obveznika podnošenja?


Uplata mora ići do 28.02. Ja sam predao obrazac i platiti ću sutra. To mi je prva godina da plaćam i ujedno i zadnja. Treba krajem godine pametnije odigrati igru. Škola se plaća.

meni druga da sam platio, druge godine pametnije.

A ako ne uplatim na vrijeme? Što onda čine, hapse?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close