Utjecaj na tržište kapitala – uvođenje poreza na kapitalnu dobit

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj na tržište kapitala – uvođenje poreza na kapitalnu dobit

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svaka cast kolega stock, cestitam.


Hvala, sutra predajem obrazac u poreznu pa me zanima jel predajem u ispostavi po mjestu prebivališta ili mogu u bilo koju?

Hoće li dati potvrdu da imam dokaz o predaji ili da isprintam dva primjerka pa mi jedan žigaju?


Predati ili poslati u ispostavu prema prebivalištu. Isprintati u dva primjerka.

Hvala kolega!



Hvala, sutra predajem obrazac u poreznu pa me zanima jel predajem u ispostavi po mjestu prebivališta ili mogu u bilo koju?

Hoće li dati potvrdu da imam dokaz o predaji ili da isprintam dva primjerka pa mi jedan žigaju?


Predati ili poslati u ispostavu prema prebivalištu. Isprintati u dva primjerka.
[/quote]

Ja sam od doma iz svog naslonjača preko e-Porezne. Još je jednostavnije jer aplikacija ima silne kontrole u slučaju neke pogreške.


I ja svoju upravo završio. Popunio JOOPD.
Ali još se nadam da ću negdi pročitati kako se od poreza na KD odustaje 🙂
30 kila kuna…30 ti bogova *%#"&!&*&%
30 kila kuna sa tržišta kapitala koje se raspada,
za one koji ga čereče svojim nečinjenjem.
30 kila kuna za one koji na lažne bilance žmire na oba oka,
za one koji lažu, mažu, kenjaju, skrivaju se, bježe, ne snose odgovornost…
30 vam bogova &%*#"/!?&%*

,pitanje je koliko je postotaka zarada , 30 000 kuna može biti 3% od 1mil kuna, 30% od 100 000 ili 100% od 30 000

Ako se šalje poštom da li se dobije potvrda na mail ili kućnu adresu da su zaprimil prijavu?

[/quote]

,pitanje je koliko je postotaka zarada , 30 000 kuna može biti 3% od 1mil kuna, 30% od 100 000 ili 100% od 30 000
[/quote]

Irdeto, pitanje je kome i zašto plaćamo???


Ako se šalje poštom da li se dobije potvrda na mail ili kućnu adresu da su zaprimil prijavu?

dođe ti na mail potvrda da je sve ok (ako si ok ispunio)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



Ako se šalje poštom da li se dobije potvrda na mail ili kućnu adresu da su zaprimil prijavu?

dođe ti na mail potvrda da je sve ok (ako si ok ispunio)
[/quote]

ja sam za inozemnu dividendu predao JOPPD osobno i paltio porez još prije dva mjeseca pa nisam još uvijek dobio odgovor

,pitanje je koliko je postotaka zarada , 30 000 kuna može biti 3% od 1mil kuna, 30% od 100 000 ili 100% od 30 000
[/quote]

Irdeto, pitanje je kome i zašto plaćamo???
[/quote]

a zašto ste onda navodili iznose?




Ako se šalje poštom da li se dobije potvrda na mail ili kućnu adresu da su zaprimil prijavu?

dođe ti na mail potvrda da je sve ok (ako si ok ispunio)
[/quote]

ja sam za inozemnu dividendu predao JOPPD osobno i paltio porez još prije dva mjeseca pa nisam još uvijek dobio odgovor
[/quote]
Jel to neki cekaju pohvalnicu za placeni porez? Necete docekali!





Ako se šalje poštom da li se dobije potvrda na mail ili kućnu adresu da su zaprimil prijavu?

dođe ti na mail potvrda da je sve ok (ako si ok ispunio)
[/quote]

ja sam za inozemnu dividendu predao JOPPD osobno i paltio porez još prije dva mjeseca pa nisam još uvijek dobio odgovor
[/quote]
Jel to neki cekaju pohvalnicu za placeni porez? Necete docekali!
[/quote]

znam ja to, ovo što sam napisao hito sam samo pojačati tvrdnje kolega sa foruma, ja plaćam i porez na najam, a nisam dobio rješenje , referent mi ga je samo iskopirao dao neovjeren i nepodpisan od njega ni od mene, to je kao da ga nisam ni dobio

New Report

Close