Utjecaj na tržište kapitala – uvođenje poreza na kapitalnu dobit

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj na tržište kapitala – uvođenje poreza na kapitalnu dobit

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@PoAskuBidu
Poslao sam na Područni ured Porezne uprave. Nisam navodio odjel. Oni će to već rasporediti kome ide

Puno hvala.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Odnio u poreznu obrazac. Prvo mi teta tvrdi da to mora biti placeno do 15. 1. 2018. Inače ide kamata. Ja reko nemoguće, onda ona malo tražila pa kaže da da u pravu ste do 28.2.2108. Uglavnom, ovi moji u Osijeku bili zbunjeni, nitko ništa ne zna.

nije sve tako crno

https://kapitalnadobit.hr/

Evo da malo olakšam ekipi .. prijavio se ovdje platio 40 kuna i odradio sve papire za 10 minuta ..papiri spremni za Poreznu .. čisto ko suza ..i lagano ..

Tako vam oni znaju svašta samouvjereno bubat i tvrdit,jer oni znaju da ne odgovaraju za svoje pogreške tj. krive informacije.
Inače da osobno snose odgovornost za svoje pogreške ne bi tako postupali na prvu,nego bi zakon, pravilnik itd. u ruke i čitaj i traži i daj svom klijentu! pravu informaciju,ako ne znaš uputi na nekog tko zna i da se to riješi odmah ili kratkom roku.
Inače čast izuzecima u poreznoj !!!!


Odnio u poreznu obrazac. Prvo mi teta tvrdi da to mora biti placeno do 15. 1. 2018. Inače ide kamata. Ja reko nemoguće, onda ona malo tražila pa kaže da da u pravu ste do 28.2.2108. Uglavnom, ovi moji u Osijeku bili zbunjeni, nitko ništa ne zna.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Može li se JOPPD obrazac poslati e-mailom ? Ako da – koja je adresa ? Moraju li se predati sve one silne stranice obrazca (prilozi) ili samo prve 3 koje su bitne ?
Ima netko primjer uplatnice ?
Zahvaljujem.

Što ovca ležeć' vidi daleko nije...

JOPPD možete predati preko e-građanina, ali nisam vidio opciju dodavanja ikakvog priloga (izračuna, pregleda prometa), tako da nisam pametan je li ti dovoljno.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Sto upisujem na stranici B pod poljem 16.2?

Točka 16.1. Oznaka načina isplate: 0-nema isplate, 1-isplata na tekući, 2-isplata na žiro račun, 3-ostale bezgotovinske isplate, 4-isplata u gotovini, 5-davanje u naravi, 6-naplata primitaka u ovršnom postupku, 7-isplata putem obračunskih plaćanja
Točka 16.2. Iznos za isplatu – upisuje se iznos oporezivog primitka koji je umanjen za uplaćeni porez i prirez

Hvala, sutra predajem obrazac u poreznu pa me zanima jel predajem u ispostavi po mjestu prebivališta ili mogu u bilo koju?

Hoće li dati potvrdu da imam dokaz o predaji ili da isprintam dva primjerka pa mi jedan žigaju?

I ja svoju upravo završio. Popunio JOOPD.
Ali još se nadam da ću negdi pročitati kako se od poreza na KD odustaje 🙂
30 kila kuna…30 ti bogova *%#”&!&*&%
30 kila kuna sa tržišta kapitala koje se raspada,
za one koji ga čereče svojim nečinjenjem.
30 kila kuna za one koji na lažne bilance žmire na oba oka,
za one koji lažu, mažu, kenjaju, skrivaju se, bježe, ne snose odgovornost…
30 vam bogova &%*#”/!?&%*

Svaka čast kolega stock to je jako lijepa dobit u godini dana, čestitke!

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close