Utjecaj na tržište kapitala – uvođenje poreza na kapitalnu dobit

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj na tržište kapitala – uvođenje poreza na kapitalnu dobit

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da li neto ima ovaj JOOPD obrasc u Word datoteci da se može lijepo popunit ?

Imam ja excel, uploadam ga malo kasnije kad dodem kuci…
[/quote]

HVALA

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Hah, šifrarnik im je baš zabavan, Zagreb sam našao pod G, Grad Zagreb, općenito ovaj JOPPD obrazac je baš zabavna stvar, ma milina jedna


Netko je već pitao pa nije dobio odgovor… jel treba prvo uplatiti porez pa tek onda nositi JOPPD u PU ili mogu prvo odnijeti JOPPD pa predujam poreza platiti do kraja mjeseca?

Preporučamo da JOPPD šaljete poštom umjesto osobne predaje, jer je bezbolnije. Može se prvo podnjeti JOPPD, pa platiti porez.

Korisnička podrška portala www.kapitalnadobit.hr


Hah, šifrarnik im je baš zabavan, Zagreb sam našao pod G, Grad Zagreb, općenito ovaj JOPPD obrazac je baš zabavna stvar, ma milina jedna

Totalna je gnjavaža ispunjavanje tog obrasca! Na svu sreću… možete ga dobiti već ispunjenog s vašim osobnim podacima… 😉

Korisnička podrška portala www.kapitalnadobit.hr


Ovako, ja sam prvo predao obrazac, ali još nisam platio jer je rečeno da se može platiti do kraja mjeseca
No kad odem na poreznu karticu, vidi se razlika između zaduženja i iznosa za uplatu, tj. ztz kamata
Wtf?!
Valutu su stavili 1.1. i razlika do danas je zatezna, pa kog oni zaheb…?

Moguće je da je bilo nešto krivo popunjeno na JOPPD obrascu, pa je stvar ušla u “drugu shemu”. Primjerice, ukoliko ste unijeli 1 za “vrsta izvješća” umjesto 8, računat će se zatezna kamata na taj način.

JOPPD sadrži razne “mine”, za one koji se ne žele sami baviti otkrivanjem svih “začkoljica” napravili smo kapitalnadobit.hr portal, na kojemu može dobiti točno popunjeni JOPPD obrazac.

Korisnička podrška portala www.kapitalnadobit.hr



Ovako, ja sam prvo predao obrazac, ali još nisam platio jer je rečeno da se može platiti do kraja mjeseca
No kad odem na poreznu karticu, vidi se razlika između zaduženja i iznosa za uplatu, tj. ztz kamata
Wtf?!
Valutu su stavili 1.1. i razlika do danas je zatezna, pa kog oni zaheb…?

Moguće je da je bilo nešto krivo popunjeno na JOPPD obrascu, pa je stvar ušla u "drugu shemu". Primjerice, ukoliko ste unijeli 1 za "vrsta izvješća" umjesto 8, računat će se zatezna kamata na taj način.

JOPPD sadrži razne "mine", za one koji se ne žele sami baviti otkrivanjem svih "začkoljica" napravili smo kapitalnadobit.hr portal, na kojemu može dobiti točno popunjeni JOPPD obrazac.

[/quote] Sve 5 ali ako smo trgovali preko 2 brokerske kuće tu ni vi ne možete pomoći.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ukoliko se porez plati do 31.01.2017. nema obračuna kamata bez obzira upiše li se vrsta izvješća 1, 8 ili 11. Postoji interna uputa u vezi tog pitanja – izjavila danas savjetnica iz PU.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Ukoliko se porez plati do 31.01.2017. nema obračuna kamata bez obzira upiše li se vrsta izvješća 1, 8 ili 11. Postoji interna uputa u vezi tog pitanja – izjavila danas savjetnica iz PU.

Budući sam uplatu izvršio gotovo 15 dana prije dana D, službeno ću zatražiti obračun kamate na navedeni iznos 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Evo JOPPD u excel-u… popunjava se samo prva stranica…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

neznam dali piše u prethodnim postovima, ako nekome pomogne ova inf. super

tijekom 2016.g. imao sam samo jednu malu zalutalu oporezivu traksakciju ENT odmah nakon dividende, danas sam došao do inf da se do iznosa od 112 kn ne plaća porez

barem u Slavoniji 🙂

živjeli

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor


Evo JOPPD u excel-u… popunjava se samo prva stranica…

zgodno, hvala.
još pod 16.2 ide osnovica-porez-prirez
način isplate … to još ne znamo… možda je 1 ili 3 bolje nego 0


Ukoliko se porez plati do 31.01.2017. nema obračuna kamata bez obzira upiše li se vrsta izvješća 1, 8 ili 11. Postoji interna uputa u vezi tog pitanja – izjavila danas savjetnica iz PU.

Hvala!
nadam se da neću morati reklamirati kamate, nije ni to za bacit’
i da, stavio sam vrsta izvješća ‘1’

New Report

Close