Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Po svemu sudeći mi ćemo potegnuti jače idući tjedan a i ovi na CNBC kažu da nam slijedi jedan jači rely

piše se rally…ako si u svemu tako polupismen jao onima koji slijede tvoje savjete
[/quote]

Slijedi nam really rally ako budemo slijedili amere a febo zna i zašto [wink]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Po svemu sudeći mi ćemo potegnuti jače idući tjedan a i ovi na CNBC kažu da nam slijedi jedan jači rely

Investitori su pomalo u strahu.
Rally nikako da počne u Americi. Neki su počeli spominjati Djeda Božićnjaka, ali on je već trebao podijeliti darove.

Week Ahead: Will Investors Get A New Year’s Bounce?
Some traders are still holding out hope that a Santa rally will sweep stocks higher in the final week of the year, though there is no expectation that volume will improve until January.
Vaš link

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!

@ Bernada

Ja ne trebam argumenata na rast Srba i Japanaca koji su u najvećoj krizi u 50 godina.
Ja sam ih našao.

Retailers Suffer Dismal Christmas Sales
Vaš link

Ako krene deflacija u Americi, biti će stvarno božićni rally.
Oil Could Be on Way to $20 a Barrel
Vaš link

U Japanu se usporava gospodarstvo.

Japan Industry Output Logs Record Fall on Crisis
Vaš link

Kako će biti Amerima slijedeće godine?
Outlook ’09: Likely Bad, but Just How Ugly Will It Get?
Forget about the good. It’s about the bad and the ugly when it comes to the US economy next year. The big questions are how ugly things will get and how they’ll compare to recessions of the past.
Vaš link

Ovo su neke od manje gorih vijesti, a gdje su tek one najgore.

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!



Po svemu sudeći mi ćemo potegnuti jače idući tjedan a i ovi na CNBC kažu da nam slijedi jedan jači rely

piše se rally…ako si u svemu tako polupismen jao onima koji slijede tvoje savjete
[/quote]

Febo, nemoj tako na prvu loptu. Mozda je mislio napisat relej….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje




Po svemu sudeći mi ćemo potegnuti jače idući tjedan a i ovi na CNBC kažu da nam slijedi jedan jači rely

piše se rally…ako si u svemu tako polupismen jao onima koji slijede tvoje savjete
[/quote]

Febo, nemoj tako na prvu loptu. Mozda je mislio napisat relej….

[/quote]

… ili je čovjeku otišao relej…

Ako je čovjek pogrješio ne mora značiti da je nepismen!Ljudski je griješiti ali nije ljudski tako napadati i podcjenjivati a pogotovo u vrijeme Božića!

[color=blue][/color]vizionar

Jel USA danas radi skraćeno ili je normalno radno vrijeme

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Slijedi nam really rally ako budemo slijedili amere a febo zna i zašto [wink]

Evo kako realnosti izgleda.

Vidim da Amerika vergla, ali nema iskre na svijećici za zapaljenje smjese.
Promet parsto miliona, mizerija. NASDAQ u minusu.

Bravo Bernarda, čovječe uveo si novi pojam rally-a, mali promet i slabi rast i stagnacija.

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!


Ovo su neke od manje gorih vijesti, a gdje su tek one najgore.

– one najgore vijesti su kada nam počme na forumu pisati Baron,
– jel tako gospon Zoki.

– i love this game.
Pozdrav !


Ako je čovjek pogrješio ne mora značiti da je nepismen!Ljudski je griješiti ali nije ljudski tako napadati i podcjenjivati a pogotovo u vrijeme Božića!

Ako se vec drzis novog pravopisa, onda se moras dosljedno pridrzavati te upotrebljavati pogrjesio, grjesiti itd.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ameri ponovo završili u plusu, pa valjda bi mi koji smo u velikom zakašnjenju za njima to trebali idući tjedan odraditi.

P/E CROBEXA je trenutno puno manji od P/E S&P 500

Pametnom dosta

@Bernardo

Ameri su jahali na manjem prometu nego mi u srijedu.
Netko ih je spasio u zadnjem satu, inače bi ostali u banani, pa ipak su praznici.

I kod njih je postalo simptomatično. A mali prometi su pokazatelj promjene smjera, a pošto su Ameri odradili Božićni rally, sad nam slijedi šta slijedi.

Nemoj uspoređivati kruške i jabuke. Regiju gledaj.
Belex ima duplo manji P/E nego Crobex pa ne trza.

Pametnom i previše.

AKO STE U PLUSU, TKO VAM JE KRIV ????!!!!

New Report

Close