Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ohladi malo, spamaš ovaj forum mjesecima, mijenjajući nickove, agresivan, strava itd. Možeš malo lijevom.

Kolega, o čemu vi pričate?
Spamam ko i ti po broju postova, agresivan nisam jer nikoga ne vrijeđam.
Dajem kao i ti uvid u TK.
Pogriješili ste, ja nisam ta osoba.

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!



Ohladi malo, spamaš ovaj forum mjesecima, mijenjajući nickove, agresivan, strava itd. Možeš malo lijevom.

Kolega, o čemu vi pričate?
Spamam ko i ti po broju postova, agresivan nisam jer nikoga ne vrijeđam.
Dajem kao i ti uvid u TK.
Pogriješili ste, ja nisam ta osoba.
[/quote]

Da, o čemu kolega Valentine govori!?
Prozivati nekoga na temelju pukog nagađanja ne koristi nikome, dajte kolega Valentine malo lakše, čovjek ima pravo pisati ukoliko nikoga ne vrijeđa i ukoliko piše utemeljeno i zastupa svoje viđenje situacije na TK.

Upravo je kolega Valentine sa ovim postom pokazao da je agresivan i neutemeljeno na osnovu pukih nagađanja uvrijedio kolegu STANIslava, te bi bio red da iskoristi priliku, te mu se javno ispriča.

Za onog koga prozivate da je agresivan je u biti žrtva vaših izjava, što je i vidljivo iz ovog posta, jer se brani dok ga Vi napadate i blatite.

Dajte malo više pristojnosti i uvažavanja prema drugim kolegama na forumu, ovakve situacije jednostavno ne koriste nikom!

U.S. u laganom minusu, sada je pitanje da li će se rally nastaviti ili početi gubiti na zamahu, promatrajući zadnjih pol sata S&P nekako mi se čini …

ma danas ili sutra kada BUŠ objavi da daje pomoć autoindustriji idu ameri gore a za njima i ostala tržišta kapitala.
vidljivo je da se indexi unatoč lošim vjestima kontroliraju i drže na razinama istim zadnji mjesec dana, čeka se u biti početak trenda rasta i ameri će za čas ići gore 15-20%, u tjedan dana i tako redom.

dan je pametniji od noći


U.S. u laganom minusu, sada je pitanje da li će se rally nastaviti ili početi gubiti na zamahu, promatrajući zadnjih pol sata S&P nekako mi se čini …

… danas futuresi u laganom minusu, e sada …

Azija u plusu uglavnom……..i mi opet u plusu……..baš kupciu nemaju sreće……….baš se očekivalo da i danas dobro zaronimo………teška odluka ili danss kupiti ili čekati sutra……….a što ako i sutra bude raslo………..što ćemo činiti………treba sve snage upotrijebiti a posebno prste te pisati, špisati, pisati negativne stvari da bar ono malo naivaca navučemo na tanak led………biti će teško, teška borba nas očekuje………..smješi se veliki gubitak a baš smo mislili od petka do danas zaraditi 15%………nema više izgleda blesavi ili ih je malo…….a i špekulanata ima kao govana…..na sve strane………..i nije ni čudo da se počelo gubiti i to naveliko. [lol] [bye] [tongue] [bye] [undecid] [cool] [proud]

dan je pametniji od noći

Oduvijek je bilo liepo vidjeti zelenilo u Europi!

pola EU indexa je crveno, pola zeleno. tek ćemo vidjeti kamo će EU danas, ali jučer su većinom dijelom završili u laganom minusu dok smo mi porasli +3,4%. vidjet ćemo hoće li isto biti danas

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

europa zelena da ne može biti zelenija

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


Azija u plusu uglavnom……..i mi opet u plusu……..baš kupciu nemaju sreće……….baš se očekivalo da i danas dobro zaronimo………teška odluka ili danss kupiti ili čekati sutra……….a što ako i sutra bude raslo………..što ćemo činiti………treba sve snage upotrijebiti a posebno prste te pisati, špisati, pisati negativne stvari da bar ono malo naivaca navučemo na tanak led………biti će teško, teška borba nas očekuje………..smješi se veliki gubitak a baš smo mislili od petka do danas zaraditi 15%………nema više izgleda blesavi ili ih je malo…….a i špekulanata ima kao
govana…..na sve strane………..i nije ni čudo da se počelo gubiti i to naveliko. [lol] [bye] [tongue] [bye] [undecid] [cool] [proud]

bez komentara
[thumbsup]

dan je pametniji od noći


europa zelena da ne može biti zelenija

Više nije. [bye]

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!



europa zelena da ne može biti zelenija

Više nije. [bye]
[/quote]

sad opet je [bye]
ovak bi mogli do sutra [lol]

Heaven or Las Vegas

New Report

Close