Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Pardon, nasa brodogradilista ce biti prodana za 20 centi otprilike.

brodogradilište i po, kunu i po…..kolko 5 brodogradilišta?
[/quote]

U domacoj valuti ti je to… Oko 0,70 EUR.

[/quote]

…eto vidiš…kupiš 5 komada pounja za cijenu 5 brodogradilišta…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Evo USA futuresi okrenuli u crveno, dio EU kreće u istom smjeru!

Gadjali su bushavoga cipelama!!
Pogledajte kako je gjubre brzo … ima reflex za popizdit!

http://cosmos.bcst.yahoo.com/up/ynews;_ylt=AkAqGCvjAVHUBAPGpPfBxsgGw_IE?ch=4226714&cl=11102130&lang=en

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Big investors may lose in alleged $50B fraud

Beyond U.S. hedge funds, more corporate names disclosed exposure to Madoff. Late Sunday, some of Europe’s biggest banks acknowledged they, too, were exposed to Madoff’s investment fund.
Switzerland’s Reichmuth & Co. said the private bank has $327 million at risk. It told investors that they "sincerely regret" being affected.
French bank BNP Paribas estimated its exposure Madoff’s fund could lead to $467 million in losses.
In a brief statement Sunday, Paribas said it has "no investment of its own" in Madoff’s hedge funds but "does have risk exposure to these funds through its trading business and collateralized lending to funds of hedge funds."
Spain’s Grupo Santander SA, Europe’s second-largest banking consortium, said its clients had an exposure of $3.1 billion to Madoff’s investment funds, mostly through the Optimal Strategic US Equity fund, according to reports.
Japan’s largest brokerage, Nomura Holdings, said Monday it has about $306 million, in exposure to the Ponzi scheme.

A,ha,ha,ha,hahha
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Pogledaj na podforum "Opće finacije" tu na poslovnom – sve vrvi od Ponzi shema. Uskoro možemo očekivat ovakve naslove i kod nas.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601109&sid=aX1aKAoaC3fc&refer=home

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Čovječe ove amere "glumce" je teško pratiti.

hebate vrag, više nitko ne spominje dali će biti love ili ne sada se govori da će biti od 10 -40 mlrd.
Postoji mogučnost da će dobiti i više od onih 34 mlrd kako bi bili sigurni da će GM biti oke.

Meni sve više i više čini kako je ova kriza 100% umjetna i vrlo dobro organizirana, kak bi Kinezi i Rusi popušili.
I gle vraga opet se ameri izvlače a Rusija se koprca u problemima kao i Kina.

Ma glumci je mala riječ.
Ma glava me zaboli od amera.

Na crobex su manipulatori i lopovi, a u USA su idioti koji mijenjaju mišljenje svaki dan.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovo je strašno za gledati samo me strah da se to i nama ne desi

BELEX15 504,04- 4,11%- 21,61


Čovječe ove amere "glumce" je teško pratiti.

hebate vrag, više nitko ne spominje dali će biti love ili ne sada se govori da će biti od 10 -40 mlrd.
Postoji mogučnost da će dobiti i više od onih 34 mlrd kako bi bili sigurni da će GM biti oke.

Meni sve više i više čini kako je ova kriza 100% umjetna i vrlo dobro organizirana, kak bi Kinezi i Rusi popušili.
I gle vraga opet se ameri izvlače a Rusija se koprca u problemima kao i Kina.

Ma glumci je mala riječ.
Ma glava me zaboli od amera.

Na crobex su manipulatori i lopovi, a u USA su idioti koji mijenjaju mišljenje svaki dan.

Stvarno je cudno da se prvo izvlaci najrazvijenija zemlja, pravna drzava (manje vise, ajde da budemo iskreni), tehnoloski najrazvijenija, itd… A korumpirane neefikasne drzave nahebu. Stvarno, fakat cudno. Bit ce da je neka zavjera. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



Čovječe ove amere "glumce" je teško pratiti.

hebate vrag, više nitko ne spominje dali će biti love ili ne sada se govori da će biti od 10 -40 mlrd.
Postoji mogučnost da će dobiti i više od onih 34 mlrd kako bi bili sigurni da će GM biti oke.

Meni sve više i više čini kako je ova kriza 100% umjetna i vrlo dobro organizirana, kak bi Kinezi i Rusi popušili.
I gle vraga opet se ameri izvlače a Rusija se koprca u problemima kao i Kina.

Ma glumci je mala riječ.
Ma glava me zaboli od amera.

Na crobex su manipulatori i lopovi, a u USA su idioti koji mijenjaju mišljenje svaki dan.

Stvarno je cudno da se prvo izvlaci najrazvijenija zemlja, pravna drzava (manje vise, ajde da budemo iskreni), tehnoloski najrazvijenija, itd… A korumpirane neefikasne drzave nahebu. Stvarno, fakat cudno. Bit ce da je neka zavjera. [thumbsup]
[/quote]
Ti uopće ne kužiš šta je čovjek htio reći.

Pročitaj post pa ga tek tada komentiraj ovako ispadaš smiješan.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Tesko je skuzit sto je covjek htio reci u takvom neartikuliranom trkeljanju… [yawn]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Svjetska banka Hrvatskoj: Smanjite proračunski deficit, 2009. će biti teška!
Vaš link

KAKO DA VRATIM 50% MINUSA. JAO MAJKO MOJA JAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!

New Report

Close