Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Di si mi ti Bod sunce te ubilo micikino……. pa nismo valjda dotle stigli…..
Ajmo private oklada da će kroz vikedn riješit bailout……ž
Nego…. učiš li za specijalistički ili filozofiraš tu na forumu?

Scio me nihil scire

Učim kaj se to ne vidi

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Amerika već ima drugo ime.
Bailout country.
Vani su veliki minusi.
Ne samo to.
Prometi se veći nego zadnjih dana kada je bio neprirodan rast.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Slijede masovni prosvjedi, okupljanja , štrajkovi i ini ružni događaji u 2009…..A cijene dionica buju išle gor, jeje kak ne….prije će doći do sloma kapitalizma nego što će dionice više rast….

Koja je tvoja misija čoeče?
Daj to malo bolje izvodi jer ti ovo puno prozirno izađe vanka.
Tak se ne utapaju dugi pred Kozarom.
Slušaj,dijonice su uvijek bile privilegija bogatih a bogati uvijek nađu načina da održe svoje privilegije.
Očel to preko leđa naroda? Naravno da oče,pa neće valjda preko tvojih i mojih.
Ajd sad oladi malo 😉

padat će ubrzo Eu dionice zbog vlastitih problema, a ne više zbog odbijanja pomoći autoindustriji u SAD

Snažan pad industrijske proizvodnje u eurozoni

Industrijska proizvodnja u eurozoni u listopadu se smanjila najviše na godišnjoj razini u razdoblju dužem od 15 godina, pokazuju najnoviji podaci europskog statističkog ureda Eurostata.

Industrijska proizvodnja u 15 država koje koriste euro na mjesečnoj je razini u listopadu pala 1,2, a na godišnjoj 5,3 posto, što je najveće smanjenje od srpnja 1993. godine kada je zabilježen 5,5-postotni pad proizvodnje na godišnjoj razini. Analitičari Reutersa, koji upozoravaju da je snažan pad industrijske proizvodnje znak produbljavanja recesije u eurozoni, očekivali su pad na godišnjoj razini od 3,6 posto. Stručnjaci također upozoravaju da ovi podaci pojačavaju pritisak na Europsku središnju banku da nastavi s rezanjem kamatnih stopa u siječnju. PD

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Gle vazduh, niti ti je on bogat, nit ima dionice…… jednostavno ubija dosadu na forumu u vrijeme kad mu se ne da učit.
Znam ga ja.

Scio me nihil scire


padat će ubrzo Eu dionice zbog vlastitih problema

Nema problema,nema pada 😉
http://tinyurl.com/5mz5m7
Haven’t they noticed that the crisis is (almost) over?
Supply is up and speculators are retracting


Gle vazduh, niti ti je on bogat, nit ima dionice……

Najbolje mu je vrijeme da kupi koju.Evo i linka dole.Sve neke dobre vijesti 😉
http://tinyurl.com/5cj7nd
Good thing the crisis is over…

vracaju se ameriiiiiiiiiiiii

White House considers using TARP for auto bailout

By Rex Nutting
Last update: 9:16 a.m. EST Dec. 12, 2008
WASHINGTON (MarketWatch) — The Bush administration will consider its options to save the auto industry, including using the $700 billion funds under the Troubled Asset Relief Program, White House spokeswoman Dana Perino said Friday. "A precipitous collapse of this industry would have a severe impact on our economy, and it would be irresponsible to further weaken and destabilize our economy at this time," she said. The Senate rejected a bill on Thursday that would have provided $14 billion in loans to General Motors

President Bush Will "Consider" Using TARP Money to Rescue Auto Companies (story developing)

Sa CNBC-a.

Bravo Sava, bio si brži…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

DOW
8434.39
-130.70
-1.53%
NASDAQ
1491.94
-15.94
-1.06%
S&P 500
858.77
-14.82
-1.7%

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close