Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prestalo se reagirat na loše vijesti – dobar znak

miriše na santa clause rally

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Moguće, ali još uvijek jako nestabilno. Ima ona pjesma:

minus i plus
ko amer i rus [wink]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

baš gledam cnbc
veli jedan da je market kao onaj vuk iz priče o crvenkapici, preobukao se u dobru bakicu i pokušava te namamit unutra [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Nije neki promet u USA, ali je veliki plus. Mišljenja eksperata? Kamo dalje?

Pitaj Sorosa ili Buffeta pak…… Koliko znam oni su se utrpali…. Buffi je već u plusu 18%…. [yawn]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Nije neki promet u USA, ali je veliki plus. Mišljenja eksperata? Kamo dalje?

Dow 8,502.56 +126.32 (1.51%)
S&P 500 862.14 +16.92 (2.00%)
Nasdaq 1,484.12 +38.56 (2.67%)

to samo pokazuje nasu glupost, kao i bespredmetnost ove teme.

ali, ajde, mi smo ionako bili i ostali urodjenici, najgori po sebe same, jebiga, mi cemo imati samo 2% rast, a multiple dionica su nam redom 2 do 3 puta nize od američkih koji imaju negativu.
jebiga, mi smo zaduzeni…
to sto su amerikanici 3,5x zaduzeniji je nevazno..

evil empire, toplo se nadam da ce propast, krahirat, sta vec..

ali ova blentava EU mi nikako nije jasna .

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ameri više ne reagiraju na loše vijesti ,više ih izgleda ne bi ni atomska srušila.


baš gledam cnbc
veli jedan da je market kao onaj vuk iz priče o crvenkapici, preobukao se u dobru bakicu i pokušava te namamit unutra [lol]

Opet teorije zavjere za neodlučne….. Nikad vi na zelenu granu….. Kmetovi bili i ostali…. [bye]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


prestalo se reagirat na loše vijesti – dobar znak

miriše na santa clause rally

mislim da cekaju bejlaut za tutač-industriju.
za one što prave one smijesne V8ake koji gutaju 10l/km
[yawn]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



http://www.telegraph.co.uk/finance/economics/3546471/Chinese-economy-1930s-beggar-thy-neighbour-fears-as-China-devalues.html

Zanimljiv članak, očito je počelo zauzimanje novih globalnih pozicija…


UUUUUUUU !!! Bude grdooooo!!!!!!!!
Ovo ce se pretvorit u prvi fajt. Mislim da ce Kinezi pobijedit a USA ce imat ili gradjanski ili neki blizi inscenrani rat kako bi raja zaboravila na dnevne brige. Neocons su bili blizu pobjedi i novoj redistribuciji bogatstva (naravno u njihovu korist) ali ako kinezi nastave … brrrr [bye]
[/quote]

Bit ce zanimljivo iducih godina. Ameri puštaju dollar down the drain, mogli bi se arapi i kinezi pobunit a u tom slucaju nece trebat dugo cekat da se US navy pojavi u zutom ili crvenom moru…. Iranci su bili zucnuli da bi oni placali naftu u eurima pa su im ameri odmah pronašli nuklearno oružje…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



prestalo se reagirat na loše vijesti – dobar znak

miriše na santa clause rally

mislim da cekaju bejlaut za tutač-industriju.
za one što prave one smijesne V8ake koji gutaju 10l/km
[yawn]
[/quote]

prošle godine sam putovao po US and A i tako se našao na nekoj benzinskoj u nekoj pripizdini u nevadi.. dolazi tip, cizme, šešir, bas onaj pravi ko iz filmova… i sad ja iz zajebancije pitam jel toče dizel – veli on mi ne vozimo na dizel, europljani, pederi i vegetarijanci se voze na dizel [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




http://www.telegraph.co.uk/finance/economics/3546471/Chinese-economy-1930s-beggar-thy-neighbour-fears-as-China-devalues.html

Zanimljiv članak, očito je počelo zauzimanje novih globalnih pozicija…


UUUUUUUU !!! Bude grdooooo!!!!!!!!
Ovo ce se pretvorit u prvi fajt. Mislim da ce Kinezi pobijedit a USA ce imat ili gradjanski ili neki blizi inscenrani rat kako bi raja zaboravila na dnevne brige. Neocons su bili blizu pobjedi i novoj redistribuciji bogatstva (naravno u njihovu korist) ali ako kinezi nastave … brrrr [bye]
[/quote]

Bit ce zanimljivo iducih godina. Ameri puštaju dollar down the drain, mogli bi se arapi i kinezi pobunit a u tom slucaju nece trebat dugo cekat da se US navy pojavi u zutom ili crvenom moru…. Iranci su bili zucnuli da bi oni placali naftu u eurima pa su im ameri odmah pronašli nuklearno oružje…

[/quote]

Ha, al kosooki imaju atomsku…….Nije se s njima zafrkavati….. Uostalom, kakva je vjerojatnost da jedni druge smaknu? No way [yawn]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Kažu da je ova kriza bila (kako američka burza reagira izgleda da je "bila") samo sukob između bankarskog (židovskog) i naftaškog lobija. S obzirom na cijenu nafte i da će se intezivirati proizvodnja električnih automobila, nije teško zaključiti tko je pobijedio…..
BTW možda se odigra druga (odnosno treća) runda, tko zna….

New Report

Close