Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Upravo izašao podatak o initial jobless claims u USA:

prior: 529,000
expected: 540,000
actual: 509,000

Taman sam htio postat:

Jobless Claims Fall 21,000 to 509,000 in November. Estimates Expected Claims to Rise. (story developing)

Al je zato DuPont objavio loša predviđanja za 4Q i srušio futurese. Vidjet ćemo do kraja dana tko će prevagnuti…

Stay tuned.
[/quote]

autoindustrija [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

jel gleda netko ovo u Kongresu? U 10 minuta što sam vidio kongresmeni, trojku je.. skroz na skroz. Odgovori na dosta pitanja su ne znamo, javiti ćemo vam, nismo sigurni…

kao da nisu napravili domaću zadaću…

kongres mora konsenzusom odobriti lovu ili kako to već ide?

Kongres mora sto prije odobrit lovu… Evo sad vec traze 34 miljarde $, prije su trazili 25 milijardi $. Izgleda da im je satnica oko 5-6 milijardi $. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

A jesu cicije ti kongresmeni… Do sad su utukli oko 7.000 milijardi $, sto garancija, sto kredita, sto poklona. Sad se tu zahebavaju sa tom sicom… "Ben!!!! Pali presu!"

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Kongres mora sto prije odobrit lovu… Evo sad vec traze 34 miljarde $, prije su trazili 25 milijardi $. Izgleda da im je satnica oko 5-6 milijardi $. [cool]

ako im daju misliš da neće za 3 mjeseca doć po još? a s njima vjerojatno još i ekipa iz drugih branši koje su u banani

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Marx je bio u pravu… Komunizam ce pobjedit na kraju. Samo svi smo mislili da ce se prosirit iz SSSR-a i Kine na ostatak svijeta, a ono… To je izgleda bila takticka varka. Sljedi zracni desant u samo srce kapitalizma.

Sad sam skuzio poantu onog stiha: "First we take Manhattan, then we take Berlin".

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Da ali istovremeno Kina i Rusija postaju hard core kapitalisti [yawn]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

topčidar im nije ravan


Kongres mora sto prije odobrit lovu… Evo sad vec traze 34 miljarde $, prije su trazili 25 milijardi $. Izgleda da im je satnica oko 5-6 milijardi $. [cool]

Da ali za više love nude drugaciji program, a to nisi naveo..ne budi zlocest jer to ne završi dobro [yawn]

Merill Lynch prognozira naftu na 25 dolara zbog manje potražnje u Kini.Prognozirali su prije 50 i obistinilo se.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ljudi moji pa je li to moguće….Kako peru po ulju je nevjerojatno! Ispod 44 dolara za barel.
Duplo niža cijena nego prošle godine u isto vrijeme.

Kipica..
Dajte pogledajte pad u 5 satu.
[img]http://finviz.com/image.ashx?dow&rev=633640000465785000[/img]

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!

New Report

Close