Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neznam dali znate za jednu caku, ali mozete si instalirat google desktop, i u medju njegovim gadgetsima cete naci jedan zove se financije , i njega kad podesite imate gotovo trenutni prikaz dow, s & p 500 indeksa, i jos par njih
mozda svi vec to imate,pa vam je smijesno ovo sto pisem ,ali ako neko nema , neka proba
meni izgleda ok

Još nešto što mi pokazuje da je USA na dnu.
Danas je bilo neko izvješće, mislim home sales ili neš slično ali je bilo vrlo loše čak katastrofalno.
A vidi USA!!!

Raste ko ludo.
Znamo li što znači kada tržište ne reagira na takve vrlo loše vijesti???

Hehehe još da to nekako pomogne crobex-u bilo bi divno.
Vidjet ćemo sutra.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Neka štancaju,što fali??Koja je razlika između štancanja dolara ili recimo posuđivanja ili ti zaduživanja?Nema nikakve razlike osim što dug treba vratiti s kamatama a na štancane se ne plača kamata.I ne treba nikoga ništa moliti.Zato živjela štamparija [thumbsup]

Kolega, ne morate proučavati američke monetarne mehanizme, za početak je puno jednostavnije pogledati film "Zeitgeist:Addendum" pa će vam mnoge stvari biti jasnije o onome što ste napisali!
Živjeli i NHF![thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Još nešto što mi pokazuje da je USA na dnu.
Danas je bilo neko izvješće, mislim home sales ili neš slično ali je bilo vrlo loše čak katastrofalno.
A vidi USA!!!

Raste ko ludo.
Znamo li što znači kada tržište ne reagira na takve vrlo loše vijesti???

Hehehe još da to nekako pomogne crobex-u bilo bi divno.
Vidjet ćemo sutra.

Znamo.
To znači da je tržište u stanju teškog deniala i da je samo pitanje mjeseca kad će se desiti potpuni krah
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Znamo.
To znači da je tržište u stanju teškog deniala i da je samo pitanje mjeseca kad će se desiti potpuni krah
[bye]

Kaj je taj Daniel teškaš?

I'LL BE BACK

Mislite da ide krah ili oporavak?

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Taman kad se većina, nazovimo to tako, uvjeri u rast i krene kupovati kao da ničega nije bilo slijedi zimska rasprodaja do isteka zaliha.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Dobro su ameri danas i u petak povukli a slijedeci tjedan jos dolazi spas auto industrije od strane kongresa, zatim i novi stimulativni paket koji Obama zahtijeva. Dobro je ulagati u SAD-u a nadam se da cemo i mi nesto odraditi.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ako S&P 500 završi iznad 860,onda idemo i više od 12%

http://finance.yahoo.com/q?s=%5EDJI

ovi ili su totalne neznalice , ili je su naisli na novo stadao ovaca za šišsnje
štancaju novce , banke i auto ind propada a oni u dva trgovinska dana 10 % up.
ma hebo burzu , lakse mi pogoditi broj na ruletu.
jojj ali bi zgubi trljao ruke [wink]

najvrednije stvari u životu su besplatne


Taman kad se većina, nazovimo to tako, uvjeri u rast i krene kupovati kao da ničega nije bilo slijedi zimska rasprodaja do isteka zaliha.

Drago mi je da si našao odgovarajući avatar [lol] [lol]

Barakova ekipa je dobila topli doček, al ćemo ih vidjet na djelu tek za 2 mj. stoga polakoooo

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Znamo.
To znači da je tržište u stanju teškog deniala i da je samo pitanje mjeseca kad će se desiti potpuni krah
[bye]

Kaj je taj Daniel teškaš?

[/quote]

Bogami pravi heavyweight.
Osjećaj će biti kao kad bi te pogodio Mike Tyson

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close