Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


EU trenutno zelena, futuresi zeleni, azija pretežno zelena… nema razloga da danas ne zaronimo 3-4%.. [lol]

Lijepo je vidjeti da još ima optimista, meni sve iznad -5% ko da raste [thumbsup]

Ha ha bravo! Rocky. To će kod nas i biti vidim da je neki jebivjetar na DLKV bubnuo 375 po bidu azadnja je 388. Netko namjerno ruši dionicu jer ima pregled sigurno do 30 naloga – RASFORDAJA i danas

zlikovac

zašto EU ide danas ovoliko gore na početku trgovanja??????????? [undecid]

dan je pametniji od noći

hmmm
eto kaže senat da će dati lovu ali prvo moraju prezentirati poslovni plan za šta će se ta lova upotrijebiti.
kažu nema plana nema novaca.
Plan moraju sastaviti do 2.12. te sada surađuju sa kongresom da se taj plan što prije napravi.

Znači plana nema nema love, nema niti razloga za up.
Ja sam na bid-u i čekam.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Hehe, baš mi ža amerikanaca, rade po cilom svitu šta ji volja, sada neka malo pate. Ionako su sve otrovali svojom potrošačkom kulturom. Da Bog dade da se zbog ove krize prestanu snimati one njihove debilne serije i filmove.

[lol] [lol] [thumbsup] [thumbsup]

dalje mi se nije dalo čitat. Predugo brate [smiley] Više od 8 redova čitam samo Hangera [tongue]

[/quote]

A jes bezobrazan [angry]

Ja sam u par navrata čitao tvoj "Rat i mir" na Atlanskoj [huh]

Futures kod amera na +4.5% [thumbsup]


zašto EU ide danas ovoliko gore na početku trgovanja??????????? [undecid]

Zato što im je dosta američkog sranja ili zato što si ti možda u kešu.



zašto EU ide danas ovoliko gore na početku trgovanja??????????? [undecid]

Zato što im je dosta američkog sranja ili zato što si ti možda u kešu.
[/quote]
i meni je dosta američkog sranja, ali nažalost ovo drugo nisi u pravu a volio bi da jesi!

dan je pametniji od noći

Futuresi se sve više zelene

Fondovi se istresli na otvaranju na krilima entuzijazma malih i eutanizirali daljnji rast. Da ne misle kupovati vidljivo po osjetnom padu prometa kako vrijeme odmiče.
Doduše možda i kupuju danas ali ne na zse.

Fondovi su jučer kupovali tko sumanuti ,da nije njih bilo zakucali bi se puno niže

Strong rebound coming

http://www.cnbc.com/id/15840232/?video=935450306&play=1

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close