Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

^DJA Dow Jones Composite Average 2,845.67 12:06pm ET 28.03 (0.99%) Components, Chart, More
^DJI Dow Jones Industrial Average 8,102.65 12:06pm ET 105.37 (1.32%) Components, Chart, More
^DJT Dow Jones Transportation Averag 3,175.85 12:06pm ET 34.33 (1.09%) Components, Chart, More
^DJU Dow Jones Utility Average 354.25 12:06pm ET 0.43 (0.12%) Components, Chart

JELI JA OVO DOBRO VIDIM [lol] Ameri u plusu

ili pukovnik ili pokojnik[color=blue][/color]

Citigroup’s Move Below $5 Could Trigger Major Selling
Topics:Banking
Sectors:Financial Services | Banks
Companies:Citigroup Inc
Jeff Cox | 20 Nov 2008 | 11:53 AM ET
Text Size

Citigroup’s stock [C 5.50 -0.90 (-14.05%) ] is spiraling down towards $5—a 13-year low—but the banking giant’s troubles may be just beginning.
Citigroup Center
Mary Altaffer / AP

Most institutional investors and pension funds are barred from owning stocks below $5. So if Citigroup’s stock falls below that level, it could trigger a wave of selling that would send the share price even lower.

"That’s the danger of crossing that $5 threshold," says Owen Malcolm, senior vice president of Sanders Financial Management in Atlanta. "They’re (Citigroup) already in trouble. It could get worse."

http://www.cnbc.com/id/27822169


^DJA Dow Jones Composite Average 2,845.67 12:06pm ET 28.03 (0.99%) Components, Chart, More
^DJI Dow Jones Industrial Average 8,102.65 12:06pm ET 105.37 (1.32%) Components, Chart, More
^DJT Dow Jones Transportation Averag 3,175.85 12:06pm ET 34.33 (1.09%) Components, Chart, More
^DJU Dow Jones Utility Average 354.25 12:06pm ET 0.43 (0.12%) Components, Chart

JELI JA OVO DOBRO VIDIM [lol] Ameri u plusu

dajbože!
pa da i mi sutra malo zazalenimo da rasprodam ovo što sam jučer i danas kupovao [thumbsup]


@ pobjeda. Vidio sam te stare prdonje senatore jucer na CNN. Pa to je bila jos jedna americka farsa. Tip sa bine postavlja ovoj trojici krajnje infatilna pitanja a oni mu odgovaraju napola u cudu, ali sto ce ipak je on vlast isto tako infatilno. Sjecam se jednog, Senator: zasto vi, pita ovog iz Forda, mislite da vam trebamo dati pare. ovaj iz Ford ce: Pa znate o nase 3 firme ovise radna mjesta 3 miljiona nasih uposlenika, kooperanata, deelaera autima pa zato mislim da nam date te pare pa da spasimo i nas i njih. 2. Senator, pravi se prepametan; zasto niste poceli raditi manje aute koji manje trose ili idu na alternativna goriva, GM: Pa znate ipak za aute raditi treba vremena, racunali smo kako je prije par godina nafta bila djabe da nam se ne isplati raditi elektricne automobile… To me podsjeca na onog idiota iz Xeroxa kad je odbio Gatesa i njegov operativni sistem s obrazlozenjem da se oni bave papirom a ne necim sto ce papir uciniti nepotrebnim. ipak ima donekle pravo pa za razvoj auta trebaju godine i hrpe para…
Cuo sam i tu o privatnom avionu, vrijedi i analogija u kojoj bih ja pitao senatora s cim se on vozi pa ako koristi, a sigurno da, barem business klasu zasto ne prijedje u ekonomsku ili zasto si ne izglasaju manje place…. zar stednja ne vrijedi za senatore koji su isto tako na grbaci poreznih obveznika? To je sve ista demagogija kao i kod nas, vi stezite remen a mi cemo vidjeti kako da vam ga stegnemo jos vise i jos vas zaj…. kad zaserete. Ko da su ovi iz GM, Forda i Chryslera krivi sto nema vise kredita za nove aute i sto su napumpali naftu, u kratkom roku, s 30tak na 150 $, pa ne razvijaju se auti u godinu dana ko sto se burze ruse ili dizu u nebesa. Znamo i ovako i onako da da nije bilo tog pumpanja kredita da nitko ne bi kupovao tolike kolicine njihovih auta jer su losi, puno trose, ruzni su… sve u svemu politicari su svugdje jednako arogantni, narcisoidni glupani a krivci su naravno uvijek oni drugi.

Odlican rezime..hvala kolega,nisam gledao sam prijenos sastanka..na zalost,u biti dobro da nisam..Narcisoidni glupani,kao i kod nas..kada ce kazna stic te likove,doista bude gnjev u meni..stoka nezasitna.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

postignut nacelni dogovor pomoci trojcu,zato ameri zelene

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER



Nešto mi govori da ce biti zeleno u US na kraju danas, a sutra fini oporavak i kod nas. Danas je bio super dan za šoping, moguce da ce biti sutra još jeftinije, ali ako indijanci idu nazad preko 8k, onda je raprodaja bar privremeno završena. [thumbsup]

da, privremeno možda na jedan dan. ako sutra bude imalo zeleno sve ću rasprodati i ne ulazim dok gamad iz OMF-ova ne ostave zadnju kunu na ZSE, a tek tada će opet i moje pare na burzu. do tada ADIOSSSS
neće mi oni sad glumit jackove nakon što su sjebali cijelo tržište, meni bogme neće. prisjest će im i ovo što su danas kupili! htjeli ste crobex na 1700 šupci iz OMF-ova? e pa ja ga hoću na 1200 i ne vraćam se dok ne padne na toliko, a valjda će vas bar pola do tada dobiti nogom u debele guzice!
[/quote]
fonos, pa upravo to OMF-ovi i ostali to od tebe i svih ostalih i ocekuju.Ne zaboravi da oni svaki mjesec dobijaju gomilu svjezeg kesha od doprinosa i da smiju ulagati do 30% imovine u dionice. Dakle kad oni budu ulagali svu dopustenu svotu u dionice to ce opet biti na Crobexu 4500-5000 pa kad ti udjes i prije nego sto nesto zaradis ponovo ce pocet kriza…

VIVA LA REVOLUCION !!!

Neznam da li je uopce tko sumnjao da ce se dogovoriti



^DJA Dow Jones Composite Average 2,845.67 12:06pm ET 28.03 (0.99%) Components, Chart, More
^DJI Dow Jones Industrial Average 8,102.65 12:06pm ET 105.37 (1.32%) Components, Chart, More
^DJT Dow Jones Transportation Averag 3,175.85 12:06pm ET 34.33 (1.09%) Components, Chart, More
^DJU Dow Jones Utility Average 354.25 12:06pm ET 0.43 (0.12%) Components, Chart

JELI JA OVO DOBRO VIDIM [lol] Ameri u plusu

dajbože!
pa da i mi sutra malo zazalenimo da rasprodam ovo što sam jučer i danas kupovao [thumbsup]
[/quote]
treba se 20% narast da to rasprodas s plusom

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ameri vrte oko 0. Napomena da CITIGROUP INC ima najveci promet i cca. -15%. Vecina ostalih stoji solidno. Nesto slicno kao kad je DAX zbog VOLKSWAGENA da prikazivao laznu opcu sliku. Inace bio bi plus, a do kraja … vidjet cemo.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Ameri vrte oko 0. Napomena da CITIGROUP INC ima najveci promet i cca. -15%. Vecina ostalih stoji solidno. Nesto slicno kao kad je DAX zbog VOLKSWAGENA da prikazivao laznu opcu sliku. Inace bio bi plus, a do kraja … vidjet cemo.

Da li je Citigroup ukljucen u sva tri kljucna indeksa? Sva tri su u minusu. Dogovor o potpori je djelovao kao da se casom vode gasi pozar.

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

Ako C padne nebu dobro a kolko vidim grdo je ….

New Report

Close