Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evropa se dobro zacrvenila nakon blagog zelenila na otvaranju:
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

EU je u zelenome, i futuresi su iznad +1%. Jedino je ova sprdačina od crobexa na -1,8% hahaha
Kupit će nam stranci po ovim cijenama u 2 dana sav free float i pretvoriti nas u koloniju ali bolje ni ne zaslužujemo kad smo spremni prodavati dionice naših firmi s rekordnim rezulatima po najnižim cijenama unazad 5 godina! [tongue]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Eto ja bi danas volio vidjeti jednu stvar.
Da USA zatvori sa minusom te da s&p 500 padne na 845 sa prometom od 10 mlrd.

U tome slučaju sutra ulazim u dionice.
Ali pričekajmo amere da prvo otvore a tek onda zatvore.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

GM to sell stake in Suzuki to raise cash

TOKYO (AP) – "Cash-strapped General Motors Corp. will sell its entire stake in Suzuki Motor Corp. for 22.37 billion yen ($230 million), the automaker’s latest move to stay afloat while awaiting a decision on government aid for the industry."

Navodno da će prodati i parkiralište u Bostonu te 1200 kvadrata poljoprivrednog zemljišta u Nebraski,
a čak se razmišlja i o prodaji 20-postotnog udjela u mini marketu Tasty na križanju 1st i Delaware.
Situacija nije ružičasta

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Navodno da će prodati i 1200 kvadrata poljoprivrednog zemljišta u Nebraski

[lol] [lol]

Može li mi netko objasniti šta se događa pa padamo, bez pretjerivanja, duplo više od bilo kojeg drugog indexa u Evropi, čak i od ovih iz regijei!!???
Ako uzmemo još u obzir da u zadnja 2 navrata kada su svi rasli mi smo mirovali ispada da je crobex u najvećim problemima na planetu!
Ak’ fondovi u ovome nemaju svoje prste onda nek mi netko objasni tko se sada istresa i kojim motivom kojeg nije imao recimo prošli tjedan, kakve su to mračne novosti stigle danas i tiču se samo isključivo naše privrede?

Ovdje upišite svoj komentar…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Može li mi netko objasniti šta se događa pa padamo, bez pretjerivanja, duplo više od bilo kojeg drugog indexa u Evropi, čak i od ovih iz regijei!!???
Ako uzmemo još u obzir da u zadnja 2 navrata kada su svi rasli mi smo mirovali ispada da je crobex u najvećim problemima na planetu!
Ak’ fondovi u ovome nemaju svoje prste onda nek mi netko objasni tko se sada istresa i kojim motivom kojeg nije imao recimo prošli tjedan, kakve su to mračne novosti stigle danas i tiču se samo isključivo naše privrede?

Pa dosta ti je i ovo sa mirovinskim fondovima,nema više para za dionice,sve ide u obveznice,domaće i strane.Tko će kupovati?U bližoj budućnosti zaista nema tko.
A tu su i tmurne vijesti koje se čekaju iz svijeta.

"Only dead fish swim with the stream"


Može li mi netko objasniti šta se događa pa padamo, bez pretjerivanja, duplo više od bilo kojeg drugog indexa u Evropi, čak i od ovih iz regijei!!???
Ako uzmemo još u obzir da u zadnja 2 navrata kada su svi rasli mi smo mirovali ispada da je crobex u najvećim problemima na planetu!
Ak’ fondovi u ovome nemaju svoje prste onda nek mi netko objasni tko se sada istresa i kojim motivom kojeg nije imao recimo prošli tjedan, kakve su to mračne novosti stigle danas i tiču se samo isključivo naše privrede?

sindikati odbili prijedlog vlade

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

hm ovo je za nevjerovat, od svih tržišta kapitala izlistanih na
http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region2.html

jedino je jedan ruski index jače potonuo od našeg,, ajd živio,

Ajde da više bankrotiramo svi skupa, da nas može ekipa iz EU i ostatka svijeta, uključujući i Pakistan, Angolu i sl, pokupovati za 9,99 kn po pojedinoj dionici,, koji će ku…c ratovi i osvajanja, kad se danas osvajanja rade ekonomijom,

Trenutno naši vrli fondovi spašavaju svoje domicilne države ulažući u njihove obveznice, a onda kad se oni oporave, lako će se vratiti pa pokupovati to što ostane sitniša kod nas, i tako nam vodstvo države nije u stanju voditi poslovanje jedne male firme, a kamoli države. [angry]

Citigroup to cut more than 50,000 jobs

NEW YORK (CNNMoney.com) — "Citigroup said Monday it planned to cut more than 50,000 jobs, the latest move by the struggling bank to cut costs in order to weather the credit crisis plaguing Wall Street."

Kolega sava bi rekao da je ovo odličan znak, te da je ekonomsko stanje fenomenalno [cry] [bye]
Sad će odbijanac [sealed]

NE BOJTE SE

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close