Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

azija i nije neka totalna katastrofa…

... otišli su bikovi uzalud ...


pogledajte malo bolje, Azija je skoro cijela zelena jer su 2 indexa koja su crvena stanje od jučer (06.11.) [wink]
očekujem da će EU danas također biti zelena, iako možda najprije otvori crveno. sličan scenarij moguć je i s crobexom pa planiram kupnju odmah na otvaranju, možda još netko proda po diskontu.

EU je otvorila zeleno! [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

i fjučursi povećavaju zeleno [smiley]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Gledam ovo predtrgovanje kod nas i ništa mi nije jasno. Mislim da nikome nije ništa jasno… [lol]

ja ne vidim ništa posebno na mostichu, dapače vrlo je malo novih naloga bilo na K bilo na prodaji jer se prate EU i futuresi i čeka tik do otvaranja ZSE radi stavljanja naloga.
završetak crobexa danas očekujem u plusu iznad +1,5% jer i EU indexi povećavaju pluseve

Eto došao novi precednik na vlast i odmah ameri slijede nas a ne mi njih… [cool]


Gledam ovo predtrgovanje kod nas i ništa mi nije jasno. Mislim da nikome nije ništa jasno… [lol]

O’š da ja lupim jednu dnevnu prognozu da ti bude lakše? [lol]


Gledam ovo predtrgovanje kod nas i ništa mi nije jasno. Mislim da nikome nije ništa jasno… [lol]

za ovo se treba datzi stotka!

dan je pametniji od noći


O’š da ja lupim jednu dnevnu prognozu da ti bude lakše? [lol]

Ajde lupi brzo, ima još svega par minuta do početka! Možeš odmah dodati i za EU i za Amere [thumbsup]

Zakasnio, sorry [wink]
Hmm, danas Evropa ne prati futurese, a kod nas sudeći po prometu na otvaranju fond menageri uzeli produženi vikend.
Meni sve ovo danas više djeluje kao mali predah predah i hvatanje zraka pred novim zaronom nego nagovještaj nekog odbijanca, nemam to s čime argumentirati samo imam takav osjećaj za filing [lol]

INDEX VALUE CHANGE %CHANGE TIME DJ EURO STOXX 50 € Pr 2,542.07 0.03 0.00% 04:21
FTSE 100 INDEX 4,322.99 50.58 1.18% 04:21
CAC 40 INDEX 3,401.82 14.57 0.43% 04:21
DAX INDEX 4,838.42 24.85 0.52% 04:21
IBEX 35 INDEX 9,127.90 -6.00 -0.07% 04:21
S&P/MIB INDEX 21,478.00 -129.00 -0.60% 04:16
AEX-Index 262.04 1.43 0.55% 04:21
OMX STOCKHOLM 30 INDEX 664.77 6.75 1.03% 04:36
SWISS MARKET INDEX 6,007.69 82.79 1.40% 04:21

Mislim da nema smisla pričati o stanju index-a dok ne dođe izvješće o nezaposlenosti.
Eto neznam još kada je jer govore za nekoliko sati.

Neki se boje da bi moglo biti više od 300k što bi moglo biti vrlo ružno za burze.
Sve ispod 225k je odlično.
Službena procjena je 200k.

A nakon izvješća postajte indexe i drukajte.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close