Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


3M USD kamatni swap je na 0,84%. Od oka, 60% sanse za 0,5%, 40% za 1% kaze trziste…

Obrnuto, vece sanse za 1%… Grrr… Ostali bez kave u uredu. [angry]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Američki futuresi nisu obećavajući.
Vaš link

Samo zbog najave rezanja kamatne stope jučer je bo rast, kao i svih prije, pa potom pad samo takav, ciklusi se skraćuju, a volatilnost sve veća, a sutra još dolazi izvješće koje je navodno po prvi puta negativno u povjesti! [bye]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ovi indeksi nemaju dvojac SAMODOL NOVOSELEC

DJ se zeleni u premarketu; Europa se zeleni…..i sve to nakon debelih pluseva od jučer.
Kupuje se kao da ne postoji sutra.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo i Dax bu nas stigo.


DJ se zeleni u premarketu; Europa se zeleni…..i sve to nakon debelih pluseva od jučer.
Kupuje se kao da ne postoji sutra.

A u maloj zemlji na brdovitom balkanu palo sa 6% na 1%.
Pali smo 5%

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

-futuresi su zeleni, vjerojatan nastavk rasta u americi danas, a europa zeleni od 4 posto na vise….

-kod nas je pad pošten a oporavak nikakav i sve smo niže, a ameri skoro da su anulirali pad iz 10. mj. -a čije firme trpe, naše ili njihove?

banana država banana burza…

FUTURES!
POLUDI!
[shocked]

za 10 min durable goods….to odlučuje u ovom trenu.
s tim da je došo po jedan odličan izvješat u japanu (ind. proizvodnja povećanja za 1,2% umjesto 0,5) i UK (povećanje kredita na 2,4B umjesto 1,9B)

Udarili mi kontra cijelog svijeta (mi i zemlje bivše Juge).
Nas ruše preko HT-a (promet ovako od oka više od 50% ukupnog).
Fondovi igraju neku svoju internu igru, nema smisla sudjelovat ako se ne pozna koga osobno.
Osobno mislim da su menagerčići (opet) prekasno shvatili da bi se trend mogao naglo okrenuti pa si sada kupuju vrijeme za ukrcaj. Koliko sam blizu vidjet ćemo jako brzo… [wink]


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

-futuresi su zeleni, vjerojatan nastavk rasta u americi danas, a europa zeleni od 4 posto na vise….

-kod nas je pad pošten a oporavak nikakav i sve smo niže, a ameri skoro da su anulirali pad iz 10. mj. -a čije firme trpe, naše ili njihove?

banana država banana burza…


Koja će to bit zarada kroz par godina kad se burza počne oporavljati. Ludilo! Samo treba izdržati.

durable goods +0.8%…o moj bože

opet će ameri 5% gore danas…
bolje da svi odemo na walstreet

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close