Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I dalje su problemi prisutni kao prije rasta, ovaj rast nema nikakvog utemljenja osim naravno summita i izjava da će se napraviti ovo, ono, čuda, bla, bla, …
Jedno je govoriti: drugovi Amerikanci mi moramo, mi ćemo, ćete, tko, što, …!?
…, a drugo je što stvarno je, te što će se učiniti, te je pitanje koliko će se u tom uspijeti!

Sutra ćemo vidjeti kako će ameri i europa odreagirati na današnji spektakularni rast.
Po meni je srijeda preokret.

No coment

Dow 9,127.88 +676.69 +8.01%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


No coment

Dow 9,127.88 +676.69 +8.01%

No comment
Crobex +16%

Drugari samo da provjerim kako podnosite ove zelene talase???
Pozdrav i uzivajte [thumbsup]

Sigurno je ako ti kažeš.A kad će opet preokret.U petak? Pa onda opet u četvrtak. Pa onda Klasnić za gol. A tebe više nitko ni ne sluša.

A i ja ti zadnji put čitam post.
Svašta.


A ameri ce danas zavrsiti na +10%

Ovo sam napiso danas u 15.10 minuta, a možda i pogodim hahahahahahaha



No coment

Dow 9,127.88 +676.69 +8.01%

No comment
Crobex +16%
[/quote]
Moram priznati da nisam oduševljen sa ovakvim glupostima, jer u ovakvim situacijama bogati postaju još bogatiji a siromašni još siromašniji.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Sutra ćemo vidjeti kako će ameri i europa odreagirati na današnji spektakularni rast.
Po meni je srijeda preokret.
Sigurno je ako ti kažeš.A kad će opet preokret.U petak? Pa onda opet u četvrtak. Pa onda Klasnić za gol. A tebe više nitko ni ne sluša.

A i ja ti zadnji put čitam post.
Svašta.

A i ti si punog toga rekao.

Kao npr. baš je sigurno vrijeme za ulaganje.

Danas sam najavijo u 3 sata da ce ameri zavrsit u +10% hahahahahaha

Ameri hvataju zalet za finiš…čini se da je i kod njih navala u zadnjih pola sata.

INDEX VALUE CHANGE %CHANGE TIME DOW JONES INDUS. AVG 9,190.16 738.97 8.74% 15:37
S&P 500 INDEX 981.85 82.63 9.19% 15:36
NASDAQ COMPOSITE INDEX 1,801.43 151.92 9.21% 15:36

New Report

Close