Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pazite ljudi, samo bez euforije. Dugoročan rast uopće nije izgledan, Europa je pred recesijom, SAD u velikim problemima, ali isto tako valja očekivati da potaknuti dobrim (kratkoročnim) vijestima sutra vjerojatno idemo u zeleno 3-5%. Nemojte se zaletavati, super je jahati na valovima ali pazite da vas val ne baci i da ne padnete.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Jedan od standardnih uvjeta za ulazak u Bull market je da je Up Volume veći od 90%.
Trenutna situacija je Up Volume 3,239,786,565 (92%)

@Tuna&Prinos.

Duhovito. IStina ni Opela ni BMW-a nema kod nas ali isto tako nije bilo ni LehmanBrothersa ni Bank of Scotland, ni onih smrznutih ribica sa Islanda kojima je dosadilo lovit oslice po sjevernom moru pa smislili kako ce imati banke, ni drugorazrednih hipotekarnih kredita ni… …. a ipak je nasa burza otisla dolje za duplovise….

VIVA LA REVOLUCION !!!



@Tuna
&Prinos.

Duhovito. IStina ni Opela ni BMW-a nema kod nas ali isto tako nije bilo ni LehmanBrothersa ni Bank of Scotland, ni onih smrznutih ribica sa Islanda kojima je dosadilo lovit oslice po sjevernom moru pa smislili kako ce imati banke, ni drugorazrednih hipotekarnih kredita ni… …. a ipak je nasa burza otisla dolje za duplovise….

Ali imas recimo RBA banku koja je "malo" popusila na Islandu.




@Tuna
&Prinos.

Duhovito. IStina ni Opela ni BMW-a nema kod nas ali isto tako nije bilo ni LehmanBrothersa ni Bank of Scotland, ni onih smrznutih ribica sa Islanda kojima je dosadilo lovit oslice po sjevernom moru pa smislili kako ce imati banke, ni drugorazrednih hipotekarnih kredita ni… …. a ipak je nasa burza otisla dolje za duplovise….

Ali imas recimo RBA banku koja je "malo" popusila na Islandu.
[/quote]

nađi negdje na netu kak im ide u švici [wink]

Heaven or Las Vegas


Još odličnih vijesti za HR i naše tržište kapitala! Pozdrav medvjedima u cashu!

Eh i vi vjerujete svemu što vidite na televiziji i pročitate u novinama.
Mein kamerad, sehr schlechte

Tko čeka, taj popizdi čekajući


nađi negdje na netu kak im ide u švici [wink]

De reci da se ne gnjavim. Btw u RBA mi lova pa da znam da rezem i bjezim ili ne [smiley]



nađi negdje na netu kak im ide u švici [wink]

De reci da se ne gnjavim. Btw u RBA mi lova pa da znam da rezem i bjezim ili ne [smiley]
[/quote]

neznaju kud će sa depozitima

Heaven or Las Vegas



@Tuna
&Prinos.

Duhovito. IStina ni Opela ni BMW-a nema kod nas ali isto tako nije bilo ni LehmanBrothersa ni Bank of Scotland, ni onih smrznutih ribica sa Islanda kojima je dosadilo lovit oslice po sjevernom moru pa smislili kako ce imati banke, ni drugorazrednih hipotekarnih kredita ni… …. a ipak je nasa burza otisla dolje za duplovise….

A dodaj k tome još i trenutni (just now) rezultat rasta Morgan Stanleya od +67,77 % i zamisli da smo mi prošli tjedan pali -26 % a Ameri samo -18 i sada su već u +7 %
…. o tome svakako treba snimiti film …

… sutra bi po tome INGRA trebala na + 118 % da nadoknadimo loše procjene 🙂

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

@Prinos
Opet je počelo iznošenje besmislenih usporedbi.
Mislim da je vrijeme za reži i bježi.

I moram spomenuti da je DJIA (đast nau) pala za 1% od max.
Dok se crobex držao čitav dan na maximumu.

Ma, ima kolega/ica koji uvijek govore ako smo mi pali, onda oni morju isto pasti, je ako su oni rasli, onda mi moramo …, daj molim Vas saberi te se.

Po tome ispada da bi sutra mi trebali pasti – 10% pa da budemo u skladu sa E.U. i Amerima.

Toliko o retorici. [lol]



@Prinos

Opet je počelo iznošenje besmislenih usporedbi.
Mislim da je vrijeme za reži i bježi.

I moram spomenuti da je DJIA (đast nau) pala za 1% od max.
Dok se crobex držao čitav dan na maximumu.

Nađi bar pravi razlog.
Evo jedan: Playboy Enterprises, Inc pao na najnižu razinu u godinu dana!

New Report

Close