Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Marijano, 50 dionica u blokadi, što veliš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Od dionica koje pratim, 30 ih je u blokadi. Nastavi li se zeleno i sutra, velika šansa je da do kraja tjedna anuliramo prošlotjedni gubitak crobexa! [thumbsup]
Drugi tjedan dočekat će nas na računima milijarde kuna od isplate INE koje će željno čekati pretakanje u jeftine dionice – NASTAVAK RASTA CROBEXA!
Vi što ste ostali u kešu mora da se sada gadno znojite! [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Očekuje nas period permanentnog rasta. ECB po najnovijem europska filijala FED-a pumpati će neograničene količine dolara u fin sustav, a za povrat garantiraju EU i nacionalne središnje banke.

amerikance su iscrpili s ova dva rata, arape demokracijom, EU će bankarskom krizom, Aziju vjerovatno nekom nestašicom hrane ili energije.
the saga continues…

MArijano dow je 2008 pao kud i kamo vise,u biti samo je u jednom danu pao oko 800 bodova,a od 350 do 40 ima tek 310 bodova.Nista se ne sekiraj,no mogao bi prolistati 20-tak zanjih stranica,jer se vec dosta paralela povukla s krizom 29/30.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


MArijano dow je 2008 pao kud i kamo vise,u biti samo je u jednom danu pao oko 800 bodova,a od 350 do 40 ima tek 310 bodova.Nista se ne sekiraj,no mogao bi prolistati 20-tak zanjih stranica,jer se vec dosta paralela povukla s krizom 29/30.

Dobra fora [lol]
Ili još nisi skužio tko je Marijano pa mu za ozbiljno odgovaraš?
Inače, EU rastura u zelenom, crobex je na +10,81%, ali su asutrijanci na +12,46%! Pa nećemo valjda dozvoliti da netko bude jači od nas bilo u plusu ili minusu? [wink]

Vidim da još par dionica nije u +blokadi. Što reći nego da iz takvih treba bježati jer ako ni danas nisu uspjele ući u +blokadu nešto s njima ne štima [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Marijano, 50 dionica u blokadi, što veliš?

A ne znam niti sam.
Velike oscilacije mi dižu želudac.

Ako hang seng moze 10%,onda sam ja duboko uvjeren da mi moramo barem 15%.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

ma ovo je opet pretjerivanje…
danas me nebi začudilo da porastemo 15%…

i naravno to će biti sasvim normalna stvar…
baš mi fali ono 2% gore pa 2% dole…ovo sa 10% teško pratim i iritatno je

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



MArijano dow je 2008 pao kud i kamo vise,u biti samo je u jednom danu pao oko 800 bodova,a od 350 do 40 ima tek 310 bodova.Nista se ne sekiraj,no mogao bi prolistati 20-tak zanjih stranica,jer se vec dosta paralela povukla s krizom 29/30.

Dobra fora [lol]
Ili još nisi skužio tko je Marijano pa mu za ozbiljno odgovaraš?
Inače, EU rastura u zelenom, crobex je na +10,81%, ali su asutrijanci na +12,46%! Pa nećemo valjda dozvoliti da netko bude jači od nas bilo u plusu ili minusu? [wink]

Vidim da još par dionica nije u +blokadi. Što reći nego da iz takvih treba bježati jer ako ni danas nisu uspjele ući u +blokadu nešto s njima ne štima [lol]
[/quote]

Kolega, Crobex je bolji samo kada se ide dolje, tada redovito padne više od svih ostalih burzi.



MArijano dow je 2008 pao kud i kamo vise,u biti samo je u jednom danu pao oko 800 bodova,a od 350 do 40 ima tek 310 bodova.Nista se ne sekiraj,no mogao bi prolistati 20-tak zanjih stranica,jer se vec dosta paralela povukla s krizom 29/30.

Dobra fora [lol]
Ili još nisi skužio tko je Marijano pa mu za ozbiljno odgovaraš?
Inače, EU rastura u zelenom, crobex je na +10,81%, ali su asutrijanci na +12,46%! Pa nećemo valjda dozvoliti da netko bude jači od nas bilo u plusu ili minusu? [wink]

Vidim da još par dionica nije u +blokadi. Što reći nego da iz takvih treba bježati jer ako ni danas nisu uspjele ući u +blokadu nešto s njima ne štima [lol]
[/quote]
Šala je bila,ali tko je Marijano…nemam pojma,prosvijetli me..

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mislim da će svjetska burza a i naša do izbora u SAD doživjeti još jedan potres a la 10.10.2008.
Ovaj veliki pad na burzi je pomogao demokratima da povećaju prednost,i tu se kriju sve tajne burzovnih previranja.
Američki špekulanti a i svjetski su se zamorili Republikanaca ,i ne da žele, nego hoće da ih uklone pod svaku cijenu.
Da bi u to boii 100% sigurni gurnut će pred same izbore burzi za svaki slučaj dolje.
A narod( u ovom slučaju Ameri) nisu ništa bolji od naše stoke sitnog zuba.
Glasat će za onoga za koga moraju.
Poslije izbora zasijat će sunce,a futurolozi preporučuju ulaganje u rusku rublju.

izbori su namjesteni za obamu samo tako..

sve je protiv mccaina koji je ionako od pocetka bio slab kandidat. onda mu namjeste onu retardusu palin za potpredsjednicu i sad ju jos dotuku nekim skandalima cisto da ne bi bilo iznenadjenja nekih… i i dow na 7000 2 tjedna prije izbora za foolproof rezultat i to je to..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close