Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ako Ameri danas ne roknu -500 to smatraj da smo u plusu, da se tržište polako opravlja. Moje informacije su bile takve.

Vikend će svakako biti interesantan. Ukoliko se bolje iskoordiniraju mučenju je kraj.
[/quote]

Kako minus može biti oporavak, to samo ti znaš.

[[/quote]

A kako inače počinje oporavak?

mozete se kako bi kolega Schiptar reko popišat na sve to, stiže lova od ine [bye]

E moj knele nevidim što si napisao jer si još moderiran ali ti mogu reći da smo u lijepom pušingu!!!!
Ja sam za sutra stavio stop loss naloge pa ćemo vidjeti.
Sretno svima.
Ovo stvarno nema smisla više.
Pa u casinu i kladioni su jasnija pravila nego ovdije. [undecid]

dow roni danas ispod 9k [sad]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

ova amerika ne zna kamo će

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


mozete se kako bi kolega Schiptar reko popišat na sve to, stiže lova od ine [bye]

Koja lova?
Misliš li da Novoselac nema para za obranu (9 milijardi kuna)?
Pa se sad čeka novac od INE, a mislim da će samo dioničari upucavati novce od INE u market, a koliko će oni sami dići market, vidjet ćemo.

Inače ulagati u ZSE dok ovo izgleda ovako, ne vjerujem u to..
Dow Jones Industrial Average 9,096.26 2:22pm ET Down 161.84 (-1.75%)

Mislim da je u ovom trenutku najbolje stati na stranu drukera, fol medvjeda, to uvijek pali, nemaš brige, samo pričaš po cijele dane kako će nešto dolje, nabijaš postove s googla i pravi si pametnjaković. Ako te maknu promijeniš nick. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mislim da je u ovom trenutku najbolje stati na stranu drukera, fol medvjeda, to uvijek pali, nemaš brige, samo pričaš po cijele dane kako će nešto dolje, nabijaš postove s googla i pravi si pametnjaković. Ako te maknu promijeniš nick. [thumbsup]

molim Vas recite mi di da se ja svrstam jer sam totalno zgubljen
unaprijed hvala
pofuk

Amerika, lagano, killimg me softly, sve njezine državice (Europa itd) je slijede jer tatu svi vole, tata je zakon. E moj Soroš, ima o drugih načina kako se mijenja vlast.

Bush [bye]

nafta [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nisi pofuk.

I da li će DJI pasti ispod 9000? Trenutno je na 9076,11, još malo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Posto trenutno nemam pametnijeg posla,ispricat cu pricu.
Udjoh u dionice sa 1 000 000 kn,kupim atpl,dlkv,ernt,igh,i ddjh..udjoh na razini crobexa oko 4200 bodova. mjesec dana ulupam sve novce,povucem nekoliko poteza i zaradim 200 000 kn.Nakon toga s izmjenjenim portfeljem,ostanem u dionicama.3 Mjeseca nakon ulasak sam na 300 000 kn u plusu,ja tada ne prodajem,nakon jos mjesec i pol,dolazim do nevjerovatnog prinosa od 40-tak posto,tj preko 400 000 kn u plusu,niti tada ne prodajem.Pocinju problemi ,portfelj se topi,no tada jos nije nikom na pameti recesija,globalno sranje.Cekam oporavak,malo gore malo dole,korak naprijed nazad dva..Blago oporavak,pa opet pad,malo pomalo padam ispod milijun kuna.Problemi tek slijede,stampedo zanja 3 mjeseca mi pojede jos 45 posto portfelja,u medjuvremenu nisam prodavao.Sada sam na 450 000 kn.Kada je palo na 900 000 nisam prodao,kada je bilo na 1 450 000 nisam prodao,kada je bilo na 800 000 kn nisam prodao,niti na 600 000,niti na 500 000.Prodam na 450 000…Ovo se dogadja zanja 2-6 tjedana na hrvatskom trzistu,dali mi netko moze objasniti,zasto niste prodali niti na zaradi od 40%,ntii na minusu od 1 pa do 50%,zasto prodajete sada na minus 55-60%???Kakvom vi to logikom idete?’Past ce jos??Da i??Nek padne,kada prodate,izbugili ste.
S ovom pricom sam suocen svaki dan,ljudi doista to rade.
Pricao sam u prvom licu,da se dobije bolji dojam koliko su to loši potezi.
I ja sam u minusu,poprilicno velikom minusu,prodavat neču,neču lovit valove,necu trejdat(barem ne dok se ne odradi rast od 20-tak %),samo cu ubacit casha koliko gpd budem mogao.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

I jučer DOW pao zbog GM a i danas………. a mi zbog GM i BAC pali danas

http://finance.yahoo.com/q?s=GM

INAČE U HRVATSKOJ SU NEGDJE SKRIVENE TVORNICE ALUMINIJA I AUTOMOBILA, PA KADA DOĐU POREMEĆAJI NA BURZI zato jer HT ima ugrađenu proizvodnju pa cijena pada,
a LEDU pada vrijednost jer će aluminij biti jeftiniji a kod nas inflacija 7 posto………..
na IGH jer svi su djelatnici u automobilskoj industriji, a PTKM jer mnogi su ugrađivali gnojivo u automobil ima još dosta primjera

U EU inflacija je oko 3 posto, a kod na 7 posto…….. koliko će naše kompanije zaraditi….

ovo što pišem je bez ikakve veze, kao i današnji pad

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close