Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pusti sad crobex, nije realan pokazatelj zbog ine

ernt – 0,68%
ingr – 1,16%
ina – 1,05%
podr – 5,39%
thnk – 1,30%
zaba – 2,48%
ht -0,37%
itd
itd [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


pusti sad crobex, nije realan pokazatelj zbog ine

a hebemu … nikad nije realan pokazatelj zbog ine …

kakva su vam to razmišljanja … indeks predstavlja sliku tržišta … ako je ina u njemu, onda je to slika tržiša ….

svašta …

I love the Smell of Profits in the Morning



pusti sad crobex, nije realan pokazatelj zbog ine

ernt – 0,68%
ingr – 1,16%
ina – 1,05%
podr – 5,39%
thnk – 1,30%
zaba – 2,48%
ht -0,37%
itd
itd [bye]
[/quote]
Štaje majstore još ti skupo [lol]



pusti sad crobex, nije realan pokazatelj zbog ine

ernt – 0,68%
ingr – 1,16%
ina – 1,05%
podr – 5,39%
thnk – 1,30%
zaba – 2,48%
ht -0,37%
itd
itd [bye]
[/quote]

atpl +1,40
jdpl 1,24
dlkv +0,57
igh +0,68
adrs +1,81
koei +2,25

Kolega, nije mi namjera ulaziti u ovakav tip polemike.
Moja poanta je da je cijela europa u krivu, a eto mi hrvati smo jedini u pravu?

atpl +1,40
jdpl 1,24
dlkv +0,57
igh +0,68
adrs +1,81
koei +2,25

Kolega, nije mi namjera ulaziti u ovakav tip polemike.
Moja poanta je da je cijela europa u krivu, a eto mi hrvati smo jedini u pravu?

to si u pravu, mi izgleda imamo veze samo sa tržištima koja padaju……

pozdrav

ps: htio sam samo reći da nije ina jedina koja nas vuče u minus ( a i pitanje što bi bilo da se fondovi maknu sa kupnje ine, vjerovatno JAZOVKA )

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Hoće li ECB sniziti kamatnjak?
Gospodarstvo im je jednom nogom u grobu a drugom na USA potrošnji koja je totalka.


Hoće li ECB sniziti kamatnjak?
Gospodarstvo im je jednom nogom u grobu a drugom na USA potrošnji koja je totalka.

najvjerojatnije da neće, ostat će pri svojoj restriktivnoj monetarnoj politici

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

nadam se da će malo optimizma doći i kod nas

ATX 2,781.29 6:58AM ET Up 13.91 (0.50%)
^BFX BEL-20 2,828.73 7:13AM ET Up 112.25 (4.13%) +
^FCHI CAC 40 4,097.71 6:59AM ET Up 43.17 (1.06%)

^GDAXI DAX 5,840.08 6:58AM ET Up 33.75 (0.58%)
^AEX AEX General 340.98 7:13AM ET Up 6.74 (2.02%)

UBS NOĆAS NE SMIJE PASTI………………. [bye]

Zurichers Say UBS `Won’t Go Bankrupt’ Like Swissair (Update2)

By Christian Baumgaertel and Antonio Ligi
More Photos/Details

Oct. 2 (Bloomberg) — Hartmuth Wetzel stood in front of UBS AG’s headquarters in Zurich, watching a flat-panel screen through a window for signs of a rebound in the Swiss bank’s shares.

“UBS won’t go bankrupt,” said the 65-year-old industry consultant, who was debating the financial crisis in a crowd of mostly middle-aged men nervous about the fate of Switzerland’s largest bank. Wetzel said the stock had already fallen too much for him to sell it, and besides, he has his cash in the bank. “That’s my hope.”

Writedowns of $44 billion, the most by any European lender, helped cut 70 percent off UBS’s market value from its peak last year and eroded confidence in the country’s third-largest private employer, which traces its roots back more than 150 years. UBS, which says the three keys in its corporate logo signify confidence, security and discretion, this year reported the first outflows of client assets in almost eight years, driven by Swiss customers.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Futures

Dow -0.90%
S&P 500 -1.02%
Nasdaq 100 -0.84%

Ameri ni danas ne planiraju neki extremni rast, ili mi se samo cini.
Kod nas je izgleda djavo dosao po svoje. Pa uzima sta je njegovo a i ostalo sta mu je pod rukom.
Ne bira

Bankrate: 30-year fixed mortgage rate jumps to 6.41%

NEW YORK (MarketWatch) — "Mortgage rates increased for the third consecutive week, despite benchmark Treasury yields being largely unchanged versus one week ago, Bankrate.com reported Thursday. The average 30-year fixed mortgage rate rose to 6.41% from 6.32% the previous week with an average of 0.42 discount and origination points."

KUKULELE

[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Bankrate: 30-year fixed mortgage rate jumps to 6.41%

NEW YORK (MarketWatch) — "Mortgage rates increased for the third consecutive week, despite benchmark Treasury yields being largely unchanged versus one week ago, Bankrate.com reported Thursday. The average 30-year fixed mortgage rate rose to 6.41% from 6.32% the previous week with an average of 0.42 discount and origination points."

KUKULELE

[bye]

Ovo je odličan podatak da vidimo koliko amerikanci žive na grbači cijelog svijeta, naše kamate za 30 godina kolike su veće od američkih, plaće su manje od američkih a naši ulagači vraćaju svoje dugove, a koji ne vrate jamci odgovaraju ………..

A u americi proglasiš bankrot i nitko te ne može dirati, a kod nas proglasiš bankrot svi jamci će biti opterećeni a i njihove plaće, nekretnine i sve što imaju…….
i da amerikancima novije generacije nije poznat jamac, već samo hipoteka…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close