Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

republikanci bi ustrajavanjem dobili izbore i riješili se kukolja ali uz dosta kaosa


BREAKING NEWS (CNBC) President Bush: Democrats and Republicans Will Pass a Wall Street Rescue Plan (Story Developing)

SLOMLJENE VIJESTI (ŽBNJŠ) Predsjednik Buš: totalni kreten (priča svima poznata)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ameri lagano tonu a brodari tonu ko kamen…

Vaš link

DRYS na najnižoj razini u godinu dana.

Vijesti iz Amerike:

Danas u pola 6 (naše vrijeme) nastavljaju se pregovori u Kongresu o prihvaćanju vladinog plana od 700 mlrd. Republikanci (koji su sinoć) odbili sporazum, najavili su da neće doći na taj sastanak, jer imaju alternativan plan koji neće trošiti novce poreznih obveznika.

Bit će veselo pratiti događaje preko vikenda jer bi ustrajavanje Republikanaca na sasvim drugom planu moglo srušiti burze u ponedjeljak.

Čemu panika, hoče li to biti Jozin ili Štefov plan je za nas sasvim svejedno, najvažnije je da ga do pon. moraju usuglasiti!
Također po US indexima ne bih rekao da njih dere neka pretjerana panika, prije da odrađuju stečaj WaMu!
Dow Jones Industrial 10,942.66 10:19am ET Down 79.40 (0.72%)
S&P 500 INDEX,RTH 1,194.04 10:10am ET Down 15.14 (1.25%)

Crobex 3.100,20 -0.81% ( maloorije je bio -1,6%)

US je u fin. krizi, recesiji,propadaju im banke, nezaposlenost , prijeti im propast TK …itd a mi koji nemamo niti jedan od tih problema, padamo , a oni tek korigiraju!

E,draga nacijo…ponašamo se kao iz ovoga vica:

Biježi zeko iz Bosne pa sretne medu koji ga upita "što je bilo zeko, zašto biježiš, nema nikoga iza tebe?" ,"U Bosni škope bikove!"odgovara on sav zadihan , "pa kakve veze imaju bokovi sa tobom…pa ti si zec!" opet će medo, a zeko mu na to "E, medo, dok ja to njima objasnim da sam zec… odoše moja jaja!"

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Uporan je nema šta

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

gdje su stali? ima što novo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ameri lagano tonu a brodari tonu ko kamen…

Vaš link

DRYS na najnižoj razini u godinu dana.

Isti taj DRYS je prije krize u manje od godinu i po dana narastao 1400%. Cak i ovaj pad od 65% u zadnjih godinu dana nije strasan.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!



E moj super24, koja je nevolja tebe tolko opametila?

Neznam zasto svi misle da ce stampanje 700 mlrd $ rijesit sve probleme ko carobni stapic? Jos je interesantnije da taj isti plan predlazu oni koji su i odgovorni za ovo stanje. I koji su cijelo ovo vrijeme ocito vukli krive poteze jer je kriza eskalirala. Vratite se godinu i pol u proslost i vidite sto su ti isti pricali onda. Kad bi stampanje novca bilo rjesenje za sve probleme, onda bi Zimbabve bio najbogatija zemlja na svijetu.


pogledam vašu ocjenu zajednice i ono 37%, manje neg ja….a daleko najkvalitetniji postovi na ovoj temi…sve do jedan konstruktivan, sramota, kolega probajte usmeno za višu ocjenu [thumbsup]
već sam ispuco sve tri stotke na vama i kečeve na sanču… pa mogu samo čitat do sutra.
[/quote]

Zato nisam ja, evo počeo sa prvom 100-ticom!
[thumbsup]


gdje su stali? ima što novo?

A ništa.
Bufett mljac mljac, a Amerikenjci, Bush jeo piškote za doručak, pa teško kaka.

Europa pada između 2 i 3 %, vrijeme je da i mi uhvatimo zraka
Perjanice američkog financijskog biznisa
WASHINGTON MUTUAL 0.16 9:30AM ET Down 1.53 (90.30%) 103,861,746 Chart, Profile, More
FNM FANNIE MAE 1.85 10:37AM ET Down 0.09 (4.64%) 75,840,257 Chart, Profile, More
FRE FREDDIE MAC 1.93 10:37AM ET Up 0.07 (3.76%) 69,881,152 Chart, Profile, More

http://www.finviz.com/

Drustvo zna li neko nesto? Cini se da se ameri stabilizuju i da krecu gore

@kondor75

Ako pratiš, primjetiti ćeš da su ameri cijelo ovo vrijeme poprilično stabilni, jedino su im banke jako roknule dok se sve ostalo vrlo dobro drži!

Znaju oni koliko šta vrijedi, a ne ko naši koji se boje i vlastite sjene pa prodaju sa takvim minusima kao da je sve prepušteno slučaju i da će sutra propasti!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close