Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koji je ovo qurac zadnjih pol sata bilo? [shocked] [shocked]

ovaj što lopatom tovario, išo na automat po dr. peper



Gotov je!!!!!!!!
Sutra bez lažne skromnosti letimo 3-5%!
U plus!
Da,dobro ste pročitalu u PLUS!
Odbijanac kakav se na zse još nije vidio. [thumbsup]

Mislim da prodavača neće usfaliti. Rally je gotov do 12.00. [cool]
[/quote]

Super, zadnji je bio gotov do 10:30. Znači napredujemo.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


A pazi sad ovo.
Svi američki indeksi u plusu 3%.
Ha,ha,ha koje su to ovce

Prije bi rekao da su ovce ovdje. I drukaju na dolje… he he


Sutra idemo gore! Možete drukati sa Amerikom i krahom svijeta do jutra. Sutra je zeleno.

Tko je kupio je kupio. Tko je danas prodao – žao mi ga je.

A Stevo vam je lijepo rekao još dok je USA bila u crvenom… Dolazi obrat. Doduše kratkog daha, ali obrat.
Pa ne možete biti tako bezobrazni pa drukati na dolje i kad je Amerika u crvenom i kad je u zelenom.
Malo ste pretjerali. A muda za skidanje s aska niste danas imali – zato tiho!

http://www.bloomberg.com/markets/stocks/wei_region1.html

Kako ćete cviliti sutra svi vi dežurni katastrofičari. Nema gore na burzi od vlaka koji bježi!

[thumbsup]


Dolar pada ko kruška, baš ga je lijepo gledati.
Čak ni 180 milijardi dolara koliko ove komunjare misle potrošiti nisu dovoljne da okrenu trend na burzama.
Mislim da vam to dovoljno govori.
Potop je sve bliži.
Amerika pada sve dublje i dublje.

S&P -2%
DOW -1,3%
NASDAQ -1,3%

Vjeciti ste pesimist. Ne kuzim, ko da vam nije u interesu zaraditi.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

evo vam ga: Stocks surge on report of entity for bad debt
http://biz.yahoo.com/ap/080918/wall_street.html

kurbin pir može da počne [tongue]

kolege molim sve za spremnost za sutra…i oni koji su u cashu i mi koji smo lapo lapo i vi koji ste full u dionicama..

ja bi bio najsretniji da svi zaradimo i da nitko ne gubi ali to ne postoji…sutra pamet u glavu..ovo sranje nije gotovo..

bez obzira kaj bi volio da sutra počne up trend i tako ostane 5 godina znam da to nije moguće…nemojte sutra biti bedasti i kupovati po 15% skupljim cijenama…

dionice se kupuju kada padaju
pustite fondove neka oni vama prodaju sutra…nemojte vi od njih kupiti..naravno da ćemo rasti sutra ali sutra oni fodnovi koji su nas oderali će morati prodavati svoje radi novog vala izlaza iz fondova..ajmo mi njima vratiti lopticu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ajmo. Sutra ću im uvaliti sve što sam kupio danas! [cool]

futuresi +1,5!
al ne vjeruje futuresima ni kad darove nose.

ovaj da +2,25% ipak.

Nikkei 225 11,850.43 +361.13 +3.14%

Hang Seng 18,672.65 +1,040.19 +5.90%

fino [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!


kolege molim sve za spremnost za sutra…i oni koji su u cashu i mi koji smo lapo lapo i vi koji ste full u dionicama..

ja bi bio najsretniji da svi zaradimo i da nitko ne gubi ali to ne postoji…sutra pamet u glavu..ovo sranje nije gotovo..

bez obzira kaj bi volio da sutra počne up trend i tako ostane 5 godina znam da to nije moguće…nemojte sutra biti bedasti i kupovati po 15% skupljim cijenama…

dionice se kupuju kada padaju
pustite fondove neka oni vama prodaju sutra…nemojte vi od njih kupiti..naravno da ćemo rasti sutra ali sutra oni fodnovi koji su nas oderali će morati prodavati svoje radi novog vala izlaza iz fondova..ajmo mi njima vratiti lopticu

Bravo kolega, odličan post! [wink]

New Report

Close