Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stocks surge on report of entity for bad debt
Wall Street surged higher Thursday, with the Dow Jones industrials up more than 400 points after a report that the federal government is considering creation of a repository for banks’ bad debt.
"If there’s an RTC-like entity, "it’s going to take a lot of the bad debt off the balance sheets of these companies," said Scott Fullman, director of derivatives investment strategy for WJB Capital Group in New York. That would alleviate many of the pressures causing the credit crisis, he said, and open up the credit markets again."

http://biz.yahoo.com/ap/080918/wall_street.html
[thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

Pogledajte promete

http://finance.yahoo.com/q?s=INTC+JPM+CSCO+MSFT&d=t

Mislim da je ovaj rast insceniran od strane sredstava FED-a.
Ovaj rast od 4% je samo krpanje rupa, ali ako je rupa previše [bye]

Mene zabrinjava ona 2 pada od 4% u par dana. I to je bilo spontano, za razliku od ovog danas.

nasdaq

Vol: 2.85B Avg Vol: 757.00M

dow

487.65M Avg Vol: 212.81M


Mislim da mi koji smo danas kupovali pun portfelj a TAJ sam da cemo sa zadovoljstvom i velikim osmjehom ujutro piti kavu i gledat SPEKTAKULARNO otvaranje ZSE [thumbsup]

Pola portfelja dokupio danas, jedva čekam otvaranje sutra, možda i koju pozitivnu blokadicu [thumbsup] [wink]


Mislim da je ovaj rast insceniran od strane sredstava FED-a.
Ovaj rast od 4% je samo krpanje rupa, ali ako je rupa previše [bye]

Mene zabrinjava ona 2 pada od 4% u par dana. I to je bilo spontano, za razliku od ovog danas.


Ipak su malo veliki prometi za tako nešto…


Gotov je!!!!!!!!
Sutra bez lažne skromnosti letimo 3-5%!
U plus!
Da,dobro ste pročitalu u PLUS!
Odbijanac kakav se na zse još nije vidio. [thumbsup]

Mislim da prodavača neće usfaliti. Rally je gotov do 12.00. [cool]



Mislim da mi koji smo danas kupovali pun portfelj a TAJ sam da cemo sa zadovoljstvom i velikim osmjehom ujutro piti kavu i gledat SPEKTAKULARNO otvaranje ZSE [thumbsup]

Pola portfelja dokupio danas, jedva čekam otvaranje sutra, možda i koju pozitivnu blokadicu [thumbsup] [wink]
[/quote]

Ko će kupovati i tjerati u blokadicu?
Moja baba ?

Mislim da ljudi opet nisu naučili kao prije neki dan kad su se opet frizure djelile. [cool]
Do 12h rally, i onda, ko se iskrcao, iskrcao se. A do 4h, ako budemo u plusu, zahvaljivat ćemo Stepincu.

Koji je ovo qurac zadnjih pol sata bilo? [shocked] [shocked]

I'LL BE BACK

kolega governor…..bitno je da nije bio zeboqur već miloqur… [cool] [smiley]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"


Mislim da je ovaj rast insceniran od strane sredstava FED-a.
Ovaj rast od 4% je samo krpanje rupa, ali ako je rupa previše [bye]

Mene zabrinjava ona 2 pada od 4% u par dana. I to je bilo spontano, za razliku od ovog danas.

Nemate tu što mislit kolega, znate da je tako. Amerika korača hrabro naprijed. Prema čemu, pitate se? Eto link:

Armagedon je blizu!

Gledajte kako to rade najveći:

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=ahgsBrJatCso&refer=home

Samo primjetite da je on sačuvao pare za to, nije upucao sve na ATH. Tako je jednostavno… Kupuj kad je jeftino, prodaj kad je skupo.

Armagedon je blizu!

New Report

Close