Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dali ko prati amere u 15 min dow skoćio sa 10685 na 10970. [lol] [lol]

Gotov je!!!!!!!!
Sutra bez lažne skromnosti letimo 3-5%!
U plus!
Da,dobro ste pročitalu u PLUS!
Odbijanac kakav se na zse još nije vidio. [thumbsup]

A pazi sad ovo.
Svi američki indeksi u plusu 3%.
Ha,ha,ha koje su to ovce

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Evo glavni negativci i crna rupa svjetske ekonomije odrađuju srmoglavi uspon u zadnjih pola sata:

Index Value: 10,929.32
Trade Time: 3:16PM ET
Change: 319.66 (3.01%)
Prev Close: 10,609.66
Open: 10,609.01
Day’s Range: 10461.40 – 10994.94
52wk Range: 10,521.80 – 14,280.00

Samo kako će to nama pomoći? [embarass]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Mislim da mi koji smo danas kupovali pun portfelj a TAJ sam da cemo sa zadovoljstvom i velikim osmjehom ujutro piti kavu i gledat SPEKTAKULARNO otvaranje ZSE [thumbsup]


A pazi sad ovo.
Svi američki indeksi u plusu 3%.
Ha,ha,ha koje su to ovce

Nek se nauči šortati kao mi. Prodaj dionice, pa ih kupi sutra jeftinije.
Nema više "ko fol" šortanja. [rolleyes]
Moje skromno mišljenje je da se izvrne još koja veća banka da bi oni završili na 9000-9500 max, a ostali [bye], da ne govori Crobex, on bi i u negativu mogao ići. Žilava su govedina ovi Amerikanci.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Kako se bori za TK i finacijsko tržište:

Stocks surge on report of entity for bad debt
Thursday September 18, 3:17 pm ET
By Tim Paradis, AP Business Writer
Wall Street soars on report that federal govenment will create entity to hold banks’ debt

NEW YORK (AP) — Stocks are surging with the Dow Jones industrials up more than 300 points following a report that the federal government is considering creation of a repository for banks’ bad debt.
CNBC said Treasury Secretary Henry Paulson is considering creation of an entity like the Resolution Trust Corp. that was formed after the failure of savings and loan banks in the 1980s.

The Dow, which had been showing modest moves in the final hour of trading, jumped nearly 330 points to the 10,939 level following the report.

A mi. Tko će nama pomoći [bye].

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Dow +379.58 +3.58% 10,989.24
NASDAQ +78.89 +3.76% 2,177.74
S&P +45.01 +3.89% 1,201.40
UPUP [lol] [lol] [thumbsup]


A pazi sad ovo.
Svi američki indeksi u plusu 3%.
Ha,ha,ha koje su to ovce

ma daj , jesi cuo za opcije .
pase spekulantima i pad i rast .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Ameri ga još neviđeno praše i dow i nasdaq +4 [proud]
Skidam kapu

Dow +434.22 +4.09% 11,043.88
NASDAQ +87.33 +4.16% 2,186.18
S&P +52.12 +4.51% 1,208.51

U.S. Stocks Rally on Federal Plan to Shore Up Financial SystemSept. 18 (Bloomberg) — U.S. stocks rose on prospects the government is formulating a “permanent” plan to shore up financial markets and regulators and pension funds took steps aimed at curbing bets against banks and brokerages.
Bank of America Corp., American Express Co. and General Motors Corp. climbed more than 10 percent after Senator Charles Schumer proposed a new agency to pump capital into troubled financial companieshttp://www.bloomberg.com/apps/news?p…XT0&refer=home

Mean people suck and nice people swallow!

New Report

Close