Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PANIKA_STOP_kako nitko ne može, ta svak od nas odgovvoran za sebe u situacijama u koje sam ulazi ili izlazi_ STANITE s prodajom_ DAX-a od otvaranja već se oporavio…. i upravo presao u + … [wink]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

Znamo da je minuse na američkim indeksima generirao u najvećoj mjeri pad u financijskom sektoru gdje su bili zapravo najveći prometi i najveći gubici.

Ako se uzme promet na danas najlikvidnijim financijskim dionicama na našoj burzi, stvarno se čovjek zapita tko tu koga…

na HTu puko certifikat na 250 (pretpostavljam, lupalo se do 250 ko sumanuto, samo da se dohvati)

ma nema manipulacije trzsitem, sve je ok, rek’o je nama naš Antiša [kiss]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Evo opet na vijestima:ameri potopljeni,katastrofa,užas,sve propada,,pa nastavak crobex potop ,bla bla..kako se širi panika putem medija [angry]

Upravo to certifikati, razne izvedenice uništavaju burze diljem svijeta, klađenje na buduće radnje, nije mi jasno zašto ne idu ravno u kladionicu, sve za novac, sveti novac, brokeske provizije rade, uzimaju, smišljavaju [wink]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Glavno da se mi po amerima mjerimo a europa u koju i mi spadamo sva zelena!!!

FTSE 100 INDEX 5,004.70 92.30 1.88% 06:07
DAX INDEX 5,923.55 62.57 1.07% 06:08
CAC 40 INDEX 4,040.20 40.09 1.00% 06:07
IBEX 35 INDEX 10,841.80 180.40 1.69% 06:07
SWISS MARKET INDEX 6,722.16 67.83 1.02% 06:07
MILAN MIB30 INDEX 26,761.00 255.00 0.96% 06:02

http://www.zse.hr/default.aspx?id=121

5 companijaotkupljuje nazad od trzista svoje dionice u trezor stjecanjem na burzi.

jevtino je, jevtino [cool]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Upravo to certifikati, razne izvedenice uništavaju burze diljem svijeta, klađenje na buduće radnje, nije mi jasno zašto ne idu ravno u kladionicu, sve za novac, sveti novac, brokeske provizije rade, uzimaju, smišljavaju [wink]

U premarketu DOW +106.
A zašto su imali astronomski visoke zarade. Emitirali su za 1 dolar 30 dolara derivata i onda trgovali do besvjesti. Neka su samo 10X protrgovali emitirane izvedenice na proviziji su zaradili milijarde dolara.

Tko misli da je crobex danas na cca 2980 dotaknuo dno? [undecid]

Dobro da je i tržište živo, da nije sve otišlo u neku stvar.

Certifikati na CROBEX, još od erste banke, koja posluje u RH, strava!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kažu analitičari da ako pukne jako ispod 3000 da bi se crobex mogao zaustaviti odnosno da ima podršku tek na 2700!?
Komentar??

P.S. Znam govorili su i da će nafta do jeseni na 200$/barel i prije 2 dana u "Otvorenom" da je onda bilo dno pa me eto zanima i vaše mišljenje.
Ja mislim da je ovo dno dna ali ja sam nepopravljivi optimist.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Kako je ovo ljepo vidjet sad ćemo i mi u preokret

New Report

Close