Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.dw-world.de/dw/article/0,,3647947,00.html?maca=kro-rss-cro-all-1479-rdf

evo još jednom

zato ćemo sutra svi zaraditi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



… rant …

Mislim da bi mogao poći na spavanje za danas si ispunio plan

94 (94,00 poruke dnevno)
[/quote]

Oops, koji smo mi amateri za sadnija. [embarass] Možda kad porastemo…

U američana se štošta zeleni. Iako sad već i ja pušem na hladno… Prebili nas ovi medvjedi na mrtvo ime, ali osveta će biti slatka. [thumbsup]

[img]http://www.poslovni.hr/img/Forum/PostAttachments/633237/us_market.png[/img]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


3:00 pm : The major indices rebound after Bloomberg.com reports its sources said the Fed is reconsidering its stance on helping AIG (AIG 5.09, +0.33), and the company may get a loan package from the Federal Reserve.

Shares of AIG are now posting a gain on the day, after trading down as much as 73.7% to $1.25.

FDIC Chairwoman Blair said banks are safe and sound, according to Reuters. Blair added that insurance funds for deposits will be adequate to absorb any losses.

The S&P 500, Dow and Nasdaq hit fresh session highs. Eight of the ten sectors are posting a gain, with the financial sector up 4.1%.DJ30 +112.65 NASDAQ +14.61 SP500 +13.35 NASDAQ Adv/Vol/Dec 1375/2.47 bln/1426 NYSE Adv/Vol/Dec 1234/1.52 bln/1953

Rješenje se nazire sutra idemo prema 3300 [undecid]

Kakvo riješenje ?
HT je pukao certifikat ko kokica.
INA nam više ne može pomoći jer je cijena preuzimanja određena.
Ljudi bježe iz fondova. Margin callovi nam sjede nad vratom.

Za dizanje marketa nam treba par milijardi kuna.
Pitanje je tko ih ima ?!

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


samo vi Galinerosi djelite jedinice ali neće to ni vama pomoći [kiss]

167.32 (1.53%) Dow Jones Industrial Average (^DJI)

ne izgledaju mi bas pretuzni zbog EU kaj smo zbog njih ginuli

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

imam ja, no, čekam da uljudni gospodin me obavijesti o promjeni trenda, no, njega nema kao i uvijek kada je vani trava zelena

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

roosteru, gdje nađe tu slagalicu … vidio i ja jednom, ali sam zaguvio link negdi …

I love the Smell of Profits in the Morning


imam ja, no, čekam da uljudni gospodin me obavijesti o promjeni trenda, no, njega nema kao i uvijek kada je vani trava zelena

OK.
Jučer su Američki indexi potonuli 4%.
Kad amerikanci odrade 5 dana po 1% rasta, onda se javi, jer će tada izjednačiti taj pad.
Nema ti kod njih bull run-a ako si primjetio. Znači nema promjene trenda.
Do promjene trenda [bye]

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić


Kakvo riješenje ?
HT je pukao certifikat ko kokica.
INA nam više ne može pomoći jer je cijena preuzimanja određena.

Za dizanje marketa nam treba par milijardi kuna.
Pitanje je tko ih ima ?!

Pa odgovor je u tvojoj konststaciji!

Evo, ti si napisao:
INA nam više ne može pomoći jer je cijena preuzimanja određena.

a kada uklonimo višak rijeći rijeći dobijemo:
INA nam može pomoći jer je cijena preuzimanja određena.[smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Do tad [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@Fazan
http://www.finviz.com/
baci oko na desni dio strane


netko je danas na aigu mogao zaraditi 300% pa se vi mislite …

Istina

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

može neko stavit članak od onog tipa iz RBS otprije par mjesecvi koji je ovo sve predvidio.

New Report

Close