Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


AIG se vraca i to jako dobro

3.12 1.64 (34.45%)

bio je na -65%


Read all major stock news
MER +15.83% LEH +17.38% BAC +7.68% AIG -36.76%
GS -2.96% JPM +5.54% MS -8.76% BCS +1.30%
DELL -10.23% C -0.66% FRE -0.23% FNM -16.41%
BBY -7.85% AAPL -2.12% HPQ +1.48% WM +11.01%
GE -2.44% MSFT -2.54% GOOG +1.36% GM -1.84%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Dow 10,919.38 +1.87 +0.02%

vidim nasmrkali se koke i najeli ekstazija tamo u americi.. cuvajte se kad predju na heroin da se smire malo nakon bull trapa..

u americi je nestalo trilion dolara ovih tjedana, to se nece samo tako moci preokrenuti.. kod koga su zavrsili to je druga prica, no ako uzmemo kako se novac multiplicira u bankama onda ce ovih trilion na kraju biti i i3 i vise triliona gubitka.. recimo da bi se mogli vratiti u 2005-u a tek sm se vratili na kraj 2006. godine.. pogotovo ameri.. smijesno da su oni najmanje pali.. pogotovo sad kad je dolar ojacao ponovno.. imaju oni jos dugi put prema dole..

voit Ime munaa, Alien


DJIA ide u plus, neminovno, entitis za sad si fulao, ja vodim, vidjet cemo sljedecih sat vremena (runda 2)

Volim tvoje analize i argumente. Kao da si Stojić glavom i bradom. Da ne radiš možda u HAAB?? Takav kadar je uglavnom kod njih. ;-)))))))

Ovakvih navlakuša u US smo se do sada nagledali na Bearu, Lehmanu, FNM i FRE a biti će ih još. Malo navlačenje kupnje pa istresanje i armageddon. To je scenari koji traje već mjesecima.

jihaaaaaa

AMER INTL GROUP INC(NYSE: AIG)
NEW Real-time: 4.36 0.40 (8.40%)

Promet pisljivih 2 milijarde kuna

Nije navalkusa.
Rekao sam da nesmije pasti.

Ogromna lova je u igri i nebi mu samo tako posudili pare.

Stojic, daj molim te, kad ga ceujem kako prica odmah se odvalim sa stolca.
Mislim da zna stvari ali cudno izgovara (povrsan sam)

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


DJIA ide u plus, neminovno, entitis za sad si fulao, ja vodim, vidjet cemo sljedecih sat vremena (runda 2)

Rekao bi svevreneni Inspektor Clusou:

Ne vjeruj Japanskoj konobarici ( Kato ) u Kineskom restoranu kada ti donosi kolačiće sreće!
[lol]

Pardon sto malo trpam temu ali tamo je promet u milijardama sa pomacima -68% na -10% pa nazad i tako.
Mi smo nula za daytrading naspram ovoga

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kad će taj DOW i ULJE na nulu da zatvorimo temu.

Barclays seals deal to acquire parts of Lehman: report

By Wallace Witkowski
Last update: 10:48 a.m. EDT Sept. 16, 2008

Jedino što drži market je FED sa mogućom najavom rezanja kamata.
Još malo pa uopće neće biti kamata [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Jedino što drži market je FED sa mogućom najavom rezanja kamata.
Još malo pa uopće neće biti kamata [bye]

I ovako je dosta nisko.
Ali šta ćeš kad nema posuđivanja.

ak meni neko da 1.000.000 bez kamata uzimam… [thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


ak meni neko da 1.000.000 bez kamata uzimam… [thumbsup]

Ja uzimaam i uz 1% mjesečno.

New Report

Close