Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Futuresi u sve većem plusu[thumbsup]

nafta [bye] Bush [bye]


Od njihovih futersa samo dobiješ vrtoglavicu, sada su opet u crvenom šro ne znaći da za 5min neće biti 1% u zelenom.
Jučer, pred sami kraj trgovanja su dodatno zaronili skoro 2%, tako da ne vjerujem da će se zeleniti danas, ali bujemo vidjeli

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ali jedna stvar…slušam cnbc na telki…hmm i odlučio maknuti naloge sa kupnje…treba se postaviti puno niže…ovi su u paranoji…svi se boje..

ova banda na tv tvrdi da ameri mogu preči preko gašenja AIG-a…pa jesu li ludi oni…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ma koji crni narod.
Narod je za šišanje.

"Ask not what your mutual fund can do for you
but what you can do for your mutual fund
"

ne bih znao ništa o tome…………jer me nikad nisu vidjeli a niti ne buju [kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Crobex: 3165.78 Promjena: -2.75%

Fjučersi se ozbiljnije zacrvenili
Dec 2008 Change Level Last Update†

S&P 500 -12.60 1183.50 9/16 7:07am
Fair Value 1193.36 9/15 10:54pm
Difference* -9.86

NASDAQ -9.25 1712.00 9/16 7:05am
Fair Value 1714.24 9/15 10:54pm
Difference* -2.24

Dow Jones -85.00 10865.00 9/16 7:02am

Dax tamo gdje je počeo jutros
XETRA-DAX -109.70 -1.81% 5,954.46

Promet kod nas 73ikusur milje.

Ameri će danas krenuti s otresanjem u minus, ali imam neku huntch da bi već danas pred kraj trgovanja mogle doći neke pozitivne vijesti. Dax je već kresnuo koliko je mogao danas+jučer.

Mislim da ćemo stati padati već sutra pred kraj dana. Jer jedina istina je da moramo prestati padati.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ajde ljudi, Dax je ujutro već bio u banani pa se vratio…

Kakav slobodni pad, kakvi bakrači [cool]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Danas će biti veliki odbijanac!!!

Fakat.
Kolegice vi ste izgubljeni u vremenu i prostoru.
NHF

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Fakat.
Kolegice vi ste izgubljeni u vremenu i prostoru.
NHF

Možda da me pozovete na spoj, da se lijepo ispričamo, što velite uljudni gospodine? [kiss]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Fakat.
Kolegice vi ste izgubljeni u vremenu i prostoru.
NHF

Možda da me pozovete na spoj, da se lijepo ispričamo, što velite uljudni gospodine? [kiss]
[/quote]
ah iskreno u ovakvoj situaciji nemam vremena ni volje ali mi je drago da ste me pozvali
pofuk

Ma dođi i ti pofuk, u troje je ljepše [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Cijena nafti će padati i dalje razlog tome da je Kina smanjila svoj uvoz, za 30 posto prosječno

China Cuts Fuel Imports as Domestic Supply Grows (Update1)

By Wang Ying and Winnie Zhu

Sept. 16 (Bloomberg) — China, the world’s second-biggest energy consumer after the U.S., cut diesel and gasoline imports in August from a record as higher domestic prices spurred oil refiners to boost fuel supplies.

Diesel imports fell to 880,000 metric tons from 970,000 tons in July and gasoline purchases declined to 382,151 tons from 606,000 tons, the Customs General Administration of China said in an e-mailed statement today. China imported 30,000 tons and 44,858 tons of diesel and gasoline a year earlier, respectively.

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20602099&sid=asEkpTxKarU8&refer=energy

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

nafta dolje Ina gore

DALJNJI PAD
Barel nafte spustio se ispod 92 dolara
Autor/izvor: SEEbiz
NEW YORK, LONDON – Sirova nafta je rano jutros tijekom elektronskog trgovanja na burzi u New Yorku pojeftinila ispod 92 dolara za barel, što je najveći dvodnevni pad u gotovo četiri godine, kao posljedica zabrinutosti da bi jučerašnje turbulencije na Wall Streetuu mogle dodatno oslabiti svjetsku ekonomiju i smanjiti potražnju goriva i sirovina.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/barel-nafte-spustio-se-ispod-92-dolara,25291.html



Fakat.
Kolegice vi ste izgubljeni u vremenu i prostoru.
NHF

Možda da me pozovete na spoj, da se lijepo ispričamo, što velite uljudni gospodine? [kiss]
[/quote]

Ne volim blind date.
Naročito ne sa brkatim muškarcima.
Osim ako mi ne pošaljete svoju sliku i JMBG

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close