Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja naravno kao i većina na forumu vjerujem forumašima. Čovjeka uostalom prvi put vidim, a ove ako ništa bar neko vrijeme već znam po nick-u….

Zakon [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ne znam jel vrijedi uopće pisati više na ovu temu. Jučer je bivši guverner FED-a izjavio da se radi o krizi kakva se javlja jednom u 100 godina. Međutim, ima forumaša koji ne misle tako, ili pak imaju neke informacije (iz dobro pouzdanih izvora), koje ovaj čovjek nema…
Ja naravno kao i većina na forumu vjerujem forumašima. Čovjeka uostalom prvi put vidim, a ove ako ništa bar neko vrijeme već znam po nick-u….

taj tvoj nepoznati genijalac je sve i zakuhao (i omogućio da se dogodi to što se dogodilo ) uvevši sekuritizaciju, pa ga nemaš razloga hvaliti………….a onda nije ni čudo da kuži što se dogodilo………………………………….
podsjeća me lagano na rohatinskog koji zna sve razloge za rast inflacije osim povećanja kamatnih stopa banaka i dobiti koja ima je ( gle čuda ) u ovim "kriznim vremenima" porasla sa 3 na 4 milijarde kuna, u usporedbi sa prethodnim razdobljem

sirote mrcine, kako im je teško……….
[kiss]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Brat bratu dodje mi da na ebayu kupim par gluposti od lehmana, onako iz fore…

Subprime BNC Mortgage Meltdown Pen Rare! Lehman Bros

"Now is your chance to own a rare pen from the hay days of the Subprime Mortgage Industry. This original rare pen is very much like the company it came from, it does not work any more! The pen looks fine but does not write."

Ima i šalica za kavu

Vaš link
[/quote]

a ima li kakvi stančić? [huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Nije li malo čudno što se sve ovo zbiva upravo pred izbore u Americi, Soroš je bio protiv reizbora Busha, pretpostavljam. Ima li ovo neki cilj drugi? Mislim da da.

Nema potrebe da mi daješ keca nismo u školi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


NIKKEI 225(Osaka: ^N225)
Index Value: 11,579.76
Trade Time: 1:27AM ET
Change: 635.00 (5.20%)
Prev Close: 12,214.76
Open: 12,028.45
Day’s Range: 11551.40 – 12028.45
52wk Range: 11,691.00 – 17,489.00

HANG SENG INDEX(HKSE: ^HSI)
Index Value: 18,210.49
Trade Time: 1:32AM ET
Change: 1,142.41 (5.90%)
Prev Close: 19,352.90
Open: 18,325.65
Day’s Range: 18019.20 – 18342.76
52wk Range: 19,157.70 – 31,958.40

Armagedon, a ne potop, skoro u minusu 6%

ma nisu [lol]
sad će oni u plus…odbijanac i idemo dalje… [lol]

Busheva "prilagodba" ili najveća kriza od Velike depresije?

"Američki predsjednik George W. Bush u ponedjeljak je izrazio razumijevanje za zabrinutost ulagača i djelatnika u financijskoj industriji, te pružio jamstva da vlada radi na rješavanju sadašnjih poremećaja i sprječavanju negativnih učinaka na šire gospodarstvo.
Art Hogan, glavni tržišni strateg analitičke tvrtke Jefferies & Co., opisao je trenutačno stanje kao najveću gospodarsku krizu od "Velike depresije" 1930-ih i stečajeva željezničkih kompanija 1800.-tih godina.
"Nikada prije nismo tomu svjedočili. Za ovo nema putokaza
", izjavio je Hogan za CCNMoney."

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ode Bush [bye] kao i nafta 91$ [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Busheva "prilagodba" ili najveća kriza od Velike depresije?

"Američki predsjednik George W. Bush u ponedjeljak je izrazio razumijevanje za zabrinutost ulagača i djelatnika u financijskoj industriji, te pružio jamstva da vlada radi na rješavanju sadašnjih poremećaja i sprječavanju negativnih učinaka na šire gospodarstvo.
Art Hogan, glavni tržišni strateg analitičke tvrtke Jefferies & Co., opisao je trenutačno stanje kao najveću gospodarsku krizu od "Velike depresije" 1930-ih i stečajeva željezničkih kompanija 1800.-tih godina.
"Nikada prije nismo tomu svjedočili. Za ovo nema putokaza
", izjavio je Hogan za CCNMoney."

Vaš link

ne kužim zašto uopće busheva vlada spašava tu bankarsku pohlepnu gamad od propasti………………….dok su zarađivali na tom balonu što su ga sami pumpali nisu se žalili
sad lijepo u stečaj sa preustrojem, hehe…………možda će drugi put pametnije [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



Busheva "prilagodba" ili najveća kriza od Velike depresije?

"Američki predsjednik George W. Bush u ponedjeljak je izrazio razumijevanje za zabrinutost ulagača i djelatnika u financijskoj industriji, te pružio jamstva da vlada radi na rješavanju sadašnjih poremećaja i sprječavanju negativnih učinaka na šire gospodarstvo.
Art Hogan, glavni tržišni strateg analitičke tvrtke Jefferies & Co., opisao je trenutačno stanje kao najveću gospodarsku krizu od "Velike depresije" 1930-ih i stečajeva željezničkih kompanija 1800.-tih godina.
"Nikada prije nismo tomu svjedočili. Za ovo nema putokaza
", izjavio je Hogan za CCNMoney."

Vaš link

ne kužim zašto uopće busheva vlada spašava tu bankarsku pohlepnu gamad od propasti………………….dok su zarađivali na tom balonu što su ga sami pumpali nisu se žalili
sad lijepo u stečaj sa preustrojem, hehe…………možda će drugi put pametnije [bye]
[/quote]

Pa zato što spašavaju sebe, kolega

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ovo sa naftom je živi smjeh, ispada da se nema kinte pa roka za dole nezaustavno…..

Pimco, Vanguard Are Biggest Lehman Bond Fund Losers

"Pimco Advisors LP, Vanguard Group Inc. and Franklin Advisers Inc. are among investment companies that may face losses of at least $86 billion stemming from the collapse of Lehman Brothers Holdings Inc., the biggest bankruptcy in history.
Pimco holds Lehman bonds in at least 12 of its funds, including the $134 billion Total Return Fund. Bill Gross, manager of the fund and co-chief investment officer of Pimco, was buying Lehman bonds as recently as June, Bloomberg data show."

Evo,ovo je lijep primjer onima koji se uvijek tješe kad nešto pada time što to netko kupuje.
Evo i ovi su kupovali dok je padalo pa neće daleko dogurati. [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ne vidim da spašavaju narod, vidim samo da spašavaju pojedince i to prebogate, baš kao i naši usranci, hehe

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close