Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Škot je imao pravo, možda je baš znao za propast tih američkih banaka?! Ipak rujan ruši rekorde po padu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Škot je imao pravo, možda je baš znao za propast tih američkih banaka?! Ipak rujan ruši rekorde po padu.

Istina!
Sjetim se tog teksta svako malo. Tip je manga.
Da mi je na kavu s njim koji put sve bih si probleme riješio. [lol] [lol]


Potpuni krah u Europi.
Indexi se približavaju minusu od 6%.
Dax ispod 6000 bodova.
Ide to up,up [bye]

I sada kolege koje pišu realno i istinito činjenično stanje bivaju ocijenjivani sa 1%, sviđalo se to nekima ili ne ovo je istina i to vrlo realna istina, a kako će Crobex pratiti EU, a trebao bi, ostaje da vidimo!
[bye] [bye] [bye]


pazite ovo danas…možemo se kladiti…da će bedaci iz EU roknuti više nego usa

Onda izgleda da smo mi najpametniji na svijetu… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

DAX se odbio od 6.000, nije puno ali ipak veseli [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Da li ameri mogu danas zatvoriti zeleno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Da li ameri mogu danas zatvoriti zeleno?

naravno da mogu, ali jako teško…sve je moguče
to ja narod kojeg je teško shvatiti…nikada neznaš kaj su u stanju napraviti da čuvaju svoju guzicu…past će oni kao kruške ali izbori su blizu, a ovakve stvari bushu i njegovoj bandi ne pomažu previše…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


DAX se odbio od 6.000, nije puno ali ipak veseli [thumbsup]

odbit ce se on i od 6050-100
samo na drugu stranu..
pa onda od 5600 itd. itd.

voit Ime munaa, Alien

Nafta 6% u padu, na 96,XX $…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Da li ameri mogu danas zatvoriti zeleno?

Mogu.
Ali bi onda sutra mogli još jače potonut.

DNO JE DOTAKNUTO.....Motušić

Frankfurt
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Prognoze za Amere? Verde que quiero verde!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close