Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Goldman ima sutra izvještaj ak se ne varam……

Hmmm, evo pokušat ću biti "vidovit" [shocked]
U svjetlu današnjih novosti evropa očekivano crvena sad još ameri moraju odraditi svoj pad i to bi moglo biti to jer ovo pretumbavanje vlasništva u USA je dugotrajno gledajući prvi korak ka oporavku.
Dakle moj skromni zaključak je da bi još sutra trebali tonuti, a možda već do kraja dana oko nule završiti i idućih dana u polagani oporavak krenuti.
Nije nemoguće ali mi je teško zamislivo da od preko bare mogu još puno gore vijesti stići zato imam osjećaj da smo jako blizu dnu (doduše ja sam nepopravljivi optimist [lol] ).
Eto ja probao biti pametan [wink]
Volio bih pročitati i druga predviđanja (za moje će se vrlo brzo vidjeti koliko je dobro).

P.S. Ne bojte se jedinica, ne boli [lol]

Nafta i dalje pada,nakon dugo vremena ispod 100 Us dolars.Možda bude i pozitivnih znakova iz ine danas!
Crude Oil Oct 08
(NY Mercantile: CLV08.NYM)
Last Trade: 98.03
Trade Time: 4:52AM ET
Change: Down 3.15 (3.11%)

http://finance.yahoo.com/futures


Hmmm, evo pokušat ću biti "vidovit" [shocked]
U svjetlu današnjih novosti evropa očekivano crvena sad još ameri moraju odraditi svoj pad i to bi moglo biti to jer ovo pretumbavanje vlasništva u USA je dugotrajno gledajući prvi korak ka oporavku.
Dakle moj skromni zaključak je da bi još sutra trebali tonuti, a možda već do kraja dana oko nule završiti i idućih dana u polagani oporavak krenuti.
Nije nemoguće ali mi je teško zamislivo da od preko bare mogu još puno gore vijesti stići zato imam osjećaj da smo jako blizu dnu (doduše ja sam nepopravljivi optimist [lol] ).
Eto ja probao biti pametan [wink]
Volio bih pročitati i druga predviđanja (za moje će se vrlo brzo vidjeti koliko je dobro).

P.S. Ne bojte se jedinica, ne boli [lol]


Mene već sada svrbe prsti, međotim pričekati ću još dan dva jer su ameri nepredvidivi a naše TK je tako olitko da se ne bojim da će mi vlak pobijeći.
Inaće se slažem sa tvojim futersima, ovaj tjedan bi trebao biti krajnegativnog trenda(bar vani)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ako se ne dogodi slom marketa ovaj tjedan to je to …..

Još malo utjehe:

Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ECB povećala likvidnost na tržištu kapitala u 10:20 sati.
Prekonoćna kamata pala na 4,35%!!

Ajd prevedi za neupućene molim te [thumbsup]


Još malo utjehe:

Vaš link

A majke ti ga mile, koliko novca ima, mogao se slikati na nekom reprezentativnijem mjestu, a ne u zatvorskoj kuhinji! [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

mogli bi prognozirati kolko će ina danas spustit cjene goriva.
moje mišljenje 5%. sve ispod pljačka.

***obrisano***

26.08.08.


‘ebote, ovdje svi samo dokupljuju i kupuju! [lol]
blago vama! [thumbsup]

mozda bi trebalo promijeniti ime teme u :"sta smo danas kupili?"

no, dobro Thompson/Ivek, Entetenis i Baronovi nickovi uvijek samo prodaju, nikad ne kupuju, pa se to krati.

ja sam danas frknuo 500 Kraš-r-a na cijeni 480-485kn s namjerom da ih iducih dana vratim nazad [tongue]

koliko je crobex tad bio, nemam pojma, znam da je Kraš bio 485, sad ga lovim na 420, to je 15%.

a Vi?a sta cete VI?
[bye] [bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

danas bi nafta mogla dotaknuti 90$ ako ovako nastave…samo kako će to nama pomoći….ovo vani izgleda loše…većini je ovo prvi puta da se susreće sa ovakvim stvarima pa nastaje panika…

nije niti čudno, kao da je meni ugodno gledati ovo…ali samo neka padaju ameri…samo su si krivi…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Potpuni krah u Europi.
Indexi se približavaju minusu od 6%.
Dax ispod 6000 bodova.
Ide to up,up [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close