Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro blueman govori, slažem se s njime [thumbsup]

Ipak sam sinoc do 2 ujutro visio na bloombergu i stranim forumima.
Ali show teski.
Prvo ekipa iz svih banaka (Barclays, BoA, JP) udje u Wallstreet (vjerojatno najmocniji ljudi svijeta), pa izlaze van iz zgrade pa se opet vracaju.
Pa vijest da ovaj odustaje pa se ovaj vraca.
Ma svasta

Ovaj tjedan ce se sve razrijesiti.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ne bi čak čudilo da do pred kraj dana vidimo i koju zelenjavu, barem u Europi, a ako ništa drugo, bolje je i to nego stagnacija koja već dugo vremena traje, SAD ili NIKAD!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Osim što su definitivno odradili Lehmana i ML, definirali osnivanje fonda teškog 70 milijardi, važna je i činjenica da je FED širom otvorio svoj Discount Window. Za kolateral sada uzimaju i DIONICE.
Vrlo važna činjenica za stabilizaciju burze. Neće se prodavati za bagatelu na burzi nego će poslužiti kao zalog za povoljan kredit. Po meni najvažniji dio dogovora.

POTOP


Koje njesra… pravi potop
Vaš link

[bye] [bye] [bye]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=8a6b1644-d9b5-44f8-a102-a3287b9ae756&open=sec

Onda ce svi govorit da smo zbog Merrilla pali. Gluposti

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

ma kakav potpo.
dan kada Lehman kihne i kada se Merryl preuzme od BoA da se padne samo 2,8% je nista.
Drago mi je da su isli na ovaj nacin srediti ovo.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Losa vijest je uvijek jaca od dobre vijesti…
Ali ako je ovo cijena toga da se riejsi situacija,slazem se blueman da je to nista…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

CLV08.NYM Crude Oil Oct 08 98.93 3:52am ET 2.25 (2.22%)

ovo više nitko niti ne spominje…kao da je sada normalno da je nafta ispod 100$ čak i dan nakon razornog tornada…

ako ništa drugo imat ćemo jeftiniju bengu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

pazite ovo danas…možemo se kladiti…da će bedaci iz EU roknuti više nego usa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


ma kakav potpo.
dan kada Lehman kihne i kada se Merryl preuzme od BoA da se padne samo 2,8% je nista.
Drago mi je da su isli na ovaj nacin srediti ovo.

AIG je povuka o Futurese u USA.
-30%!!!


AIG I Washington Mutual su ostali

Ali nema futuresa ML-a. To bi bilo +70% i sasvim druga slika na burzi.

New Report

Close