Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da neće….Ima još Lehmana u Americi….

Kako objašnjavaš futures?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@valentine…jel ovo išlo na mene…futuresi su trenutno tamno crveni…

Ono što se otvorilo u Aziji, duboko je u minusu.
Vaš link

Američki futuresi, duboko u minusu.
Vaš link



@valentine
…jel ovo išlo na mene…futuresi su trenutno tamno crveni…

I na tebe i na Savu, istina je da se Europa ravna po njima.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nikkei 225 je +0,93%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Lehman brothers bankrotirao. Futuresi oko tri posto u minusu. Bit će rasprodaje.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones


Nikkei 225 je +0,93%

12.09. – znači petak [sad]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Lehman says filing Chapter 11 bankruptcy
Monday September 15, 1:21 am ET
Storied Wall Street firm Lehman Brothers says filing Chapter 11 bankruptcy

Lehman rescue fails, BofA buys Merrill for $50B

AIG plans major restructuring, according to report

Vrlo uzbudljiv vikend u USA. Nakon svega oće li i burze sunce ogrijat?

Sava ti si već smiješan sa svojim komentarima.
I nemaš srama jer stalno govoriš jedno a dogodi se drugo.
A onda pređeš preko toga kao da se ništa nije dogodilo.
Molim te nemoj se više blamirati jer je već i meni neugodno zbog tebe.
I da, nemoj više spominjati svoje dobro obaviještene izvore u Americi jer je i to vrlo smiješno.
Daj nam reci gdje su svi ti tvoji kupci Lehmana?
Kad sam ja napisao prije tri dana da ne postoji više idiot koji bi mogao kupiti Lehman,onda si me napao i rekao da kupaca ima koliko hoćeš i da stoje u redu.
Sad opet smo vidjeli da ne razumiješ problematiku ali se stalno guraš i daješ svoje “stručne” komentare.
No dosta o tebi.
Očekujem pad svjetskih burzi u rasponu od 3-5%.
Sensodyne pasta će danas biti tražena roba.
Ima da se škrguće globalno

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Igoreidem, pa nemoj odmah vrijeđati čovjeka, nije gledao i fulao je. Kaj i doma tak na brzinu opališ po familiji?
Kaj se minusa na futuresima tiče ameri sada slatko snivaju kaj da naprave ujutro a do onda tko zna kuda će. Prošli dani su već pokazali da su izuzetno turbulentna vremena i da nemreš sa sigurnošću ništa predvidjeti.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Teško da ovi događaji mogu bit razlog za rast kod amera……. kolko ja vidim japan nije
radio danas….

Za one koji ne znaju otkud oblaci:

Merrill Lynch preuzima Bank of America, Lehman Brothers bankrotirao

(http://business.hr/Default2.aspx?ref=lastcomm&ArticleID=8a6b1644-d9b5-44f8-a102-a3287b9ae756&readcomment=1#comment)

New Report

Close