Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Izgleda da tebi i nije baš jasno o čemu pišeš, jer da je ne bi podebljavao. Obično se podebljava ono što ne razumiješ, a ako ne razumiješ onda pitaj, netko će ti već objasniti, ima i pametnih na forumu.

Koji je tvoj problem čovječe!?

Nisam ulazio u polemike, niti imam namjeru diskutirati tuđe postove, pogotovo ne tvoj koji debelo odskaču od teme, te se bave drugorazrednim kokošaranjem i pljuvanjem po drugima.

Moj post je prikaz trenutnih činjeničnih stanja u EU, bilo one boldane ili ne, one su ipak činjenice u određenom vremenu, te se u mom izlaganju nisu izvrgavale činjenice, znači realno i nepristrano.

Ukoliko takve činjenice tebi smetaju, tu ti nitko ne može pomoći.

Over and out!

[/quote]

Valentine dobro govori. Prvo si prodavao basne kako će ATPL na otvaranju krenuti sa 25% večom cijenom nego prethodnog dana, pa si postao predmetom sprdnje. Sada si okrenuo ploču pa objavljuješ boldane izvještaje o stanju indexa u Americi i EU. To ti također ne ide. Smješan si do bola.Možda da probaš sa kuharskim receptima?!

Over & out

Vox Populi
RAF

Tko čeka, taj popizdi čekajući

Mamus, Baronov šegrte, da li su to najniže razine Dax-a i FTSE u zadnjih mjesec dana ili nisu ?

Važno je da nafta pada a ona će za sobom povući dionice ali u obrnutom smjeru.


Mamus, Baronov šegrte, da li su to najniže razine Dax-a i FTSE u zadnjih mjesec dana ili nisu ?

[lol] [thumbsup]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Velika Britanija u recesiji, pad potrosnje u EU… lose..

drugi dio godine mogao bi obiljeziti negativni rast (pad)

mogli bi mi jos malo dolje..

inace, prosle godine je trgovinski deficit vijetnama dosegao oko 30% BDP-a.. sto se desilo njihovoj valuti pogledajte sami..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Fordova prodaja pala 27% u osmom mjesecu.
http://www.ford.com-može li gore?
Nominala zajamčena [thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Fordova prodaja pala 27% u osmom mjesecu.
http://www.ford.com-može li gore?
Nominala zajamčena [thumbsup]

Može!
28% ?

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...



@mamus

tko tebe covjece, uzima za ozbiljno?
mozes podebljavat, podvlacit, bojat, farbat..
toliko si razlicitih prica izvrtio dosad da i da kazes da je nebo plavo ja ti ne bih vjerovao.

uostalom pogledaj si i sam svoje postove s pocetka 6.mj."nema prodaje" "ko sad proda gado grijesi" itd.
zivio!
over and out.

Vidim već samoubilačke postove tipa "nema prodaje, idemo do dna".
Normalno kad pare nisu tvoje nego tatine i kad ne živiš od tih para.
Dinkec samo šuti i promatra, ko pantera iz busha.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

GM-u pala prodaja "samo" 20%.
Ako niste znali to je dobra vijest i najbolji mjesečni rezultat GM-a ove godine.

[rolleyes]

Ovdje ne da je nominala zajamčena, nego je i zagarantirana

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Fordova prodaja pala 27% u osmom mjesecu.
http://www.ford.com-može li gore?
Nominala zajamčena [thumbsup]

Mislim da se ne bi trebali zabrinjavati oko ove vijesti…
Naime, Ameri su bili na godišnjim odmorima te su pratili Olimpijadu, pa tako nisu stigle kupovati Fordove..
[rolleyes]
"better then expected" !

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Europa otvorila podijeljenog crvendaća.
Vaš link

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Dolar pao nakon pet dana rasta
Business.hr/Hina
04.09.2008 12:52

Tečaj američke valute pao je danas na deviznim tržištima s najviših ovogodišnjih razina u odnosu na košaricu najvažnijih svjetskih valuta jer su se ulagači odlučili na dobitonosnu prodaju uoči sjednica čelnika europske i britanske središnje banke.
Vaš link

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

New Report

Close