Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bi molio moderatore da se ne obaziru na gore navedenoga, jer ja sam samo re-postao dva posta od barona. Sto sam im ja kriv kad neznaju drukati (i u tome treba biti dosljedan).

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Znate ekipo kaj je najgore od svega?
Europa će sutra za Amerikom zaronit u crvendaća.
Jadna europa, opet pati od nedostatka samopouzdanja.

Europa kao što sam jučer naveo.
Vaš link

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

zanimljiv čalančić..ali mi ionako ovisimo samo o INI, ali nek se nadje:

When market expectations are this low, expect to be surprised. In fact, start buying.

http://www.cnbc.com/id/26510603

..reče Kramerčina [smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Tržište/tržišta uvijek računaju unaprijed, uglavnom, tako svako proricanje sloma/rasta za neki period tržište računa unaprijed.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zanimljiv čalančić..ali mi ionako ovisimo samo o INI, ali nek se nadje:

When market expectations are this low, expect to be surprised. In fact, start buying.

http://www.cnbc.com/id/26510603

..reče Kramerčina [smiley]

Kada market očekuje pad, onda padne još 20%, pa tek krene obrat.
Nema obrata odmah.
Nego…
DAX 6,459.36 6:31AM ET Down 59.11 (-0.91%)
FTSE 100 5,512.50 6:30AM ET Down 108.20 (-1.93%)

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Ajme majko mila kako se škrguće u Eeeeeeeeeeeeeeeeuropi.
Pa kod nas je ustvari super

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

CAC 40(Paris: ^FCHI)
Index Value: 4,460.11
Trade Time: 8:05AM ET
Change: 78.96 (1.74%)
Prev Close: 4,539.07
Open: 4,465.34
Day’s Range: 4457.37 – 4511.69
52wk Range: 4,002.87 – 5,882.07

FTSE 100(FTSE: ^FTSE)
Index Value: 5,501.80
Trade Time: 7:52AM ET
Change: 118.90 (2.12%)
Prev Close: 5,620.70
Open: 5,620.70
Day’s Range: 5492.10 – 5620.70
52wk Range: 5,071.10 – 6,751.70

DAX(XETRA: ^GDAXI)
Index Value: 6,448.78
Trade Time: 7:53AM ET
Change: 69.69 (1.07%)
Prev Close: 6,518.47
Open: 6,488.12
Day’s Range: 6439.91 – 6499.14
52wk Range: 5,999.32 – 8,117.79

Što ti stalno podebljavaš, ne vidi se dobro ili???

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što ti stalno podebljavaš, ne vidi se dobro ili???

Mnogi gledaju, a ne vide !

Izgleda da tebi i nije baš jasno o čemu pišeš, jer da je ne bi podebljavao. Obično se podebljava ono što ne razumiješ, a ako ne razumiješ onda pitaj, netko će ti već objasniti, ima i pametnih na forumu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Izgleda da tebi i nije baš jasno o čemu pišeš, jer da je ne bi podebljavao. Obično se podebljava ono što ne razumiješ, a ako ne razumiješ onda pitaj, netko će ti već objasniti, ima i pametnih na forumu.

Koji je tvoj problem čovječe!?

Nisam ulazio u polemike, niti imam namjeru diskutirati tuđe postove, pogotovo ne tvoj koji debelo odskaču od teme, te se bave drugorazrednim kokošaranjem i pljuvanjem po drugima.

Moj post je prikaz trenutnih činjeničnih stanja u EU, bilo one boldane ili ne, one su ipak činjenice u određenom vremenu, te se u mom izlaganju nisu izvrgavale činjenice, znači realno i nepristrano.

Ukoliko takve činjenice tebi smetaju, tu ti nitko ne može pomoći.

Over and out!

@mamus

tko tebe covjece, uzima za ozbiljno?
mozes podebljavat, podvlacit, bojat, farbat..
toliko si razlicitih prica izvrtio dosad da i da kazes da je nebo plavo ja ti ne bih vjerovao.

uostalom pogledaj si i sam svoje postove s pocetka 6.mj."nema prodaje" "ko sad proda gado grijesi" itd.
zivio!
over and out.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close