Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Nymex Crude Future 108.90 -6.56 -5.68 03:08
Mislim da je ovo ključ nekog budućeg rasta dionica, pad od skoro 30 % od ATH -a . Mogli bi sad otvorit topic "KOLIKO ĆE INA SMANJITI CIJENE U PONEDJELJAK ?!" Mislim da je bila najveća cijena eurodizela 9,87 kn što bi značilo da bi trebalo pojeftiniti na oko 7 kn, MO’Š MISLIT !
Logično, sad bi trebale pasti cijene hrane, porasti osobna potrošnja, vratit se vjera u investiranje i kraj krize svih kriza te počet kupovat dionice kad padne crobex ispod 2800 !

volio bi znat kolika je bila cjena derivata na ovoj cjeni nafte.onda bi znali šta nam ina radi.


"Ulje" 107.78US$, -7,68US$!!!!

Super.
Vozit ćemo se jeftinije.
Ali i kupovat ćemo kako izgleda jako jeftine dionice za par mjeseci.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

meznam zašto moderator briše postove koji pokazuju kakvih nas ima na forumu.
ako netko pljuje sam sebi u usta to treba ostaviti da možemo prepoznati o kakvom se forumašu radi i kakvi mu je konačni cilj.
isto tako kad se vrijeđaju drugi forumaši i to treba ostaviti neka se vidi o kome se radi i kakvoj u biti osobi i čovjeku.
Hvala i nemojte brisati!

dan je pametniji od noći

105.64US$, -9.82US$!!!

Crude Oil Oct 08 108.66 4:04am ET Down 2.56 (-2.30%)
Vaš link

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Prebaci se na Live Nymex!
Plin na Henry Hub 0.23US$/m3!!!

105.5$ pada ko luda

ovo na cnbc je zapravo super – kažu da će ameri past 20 % u iduća dva mjeseca, ali da je to onda dno, i da se nakon toga ide gore. Odma potpisujem [thumbsup].

http://www.cnbc.com/id/26455064

ameri će danas rukniti gore dva posto [thumbsup]

dan je pametniji od noći


ovo na cnbc je zapravo super – kažu da će ameri past 20 % u iduća dva mjeseca, ali da je to onda dno, i da se nakon toga ide gore. Odma potpisujem [thumbsup].

http://www.cnbc.com/id/26455064

I ja potpisujem.
Idemo sa Crobexom ispod 3000, onda.
Jesam vam govorio, a nitko ne sluša.
JEFTIN BENZIN>JEFTINE DIONICE

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Vidim da vam se prognoze baš i ne ostvaruju.Evropa i Američki futuresi u debelom plusu nafta se raspala.Pad u petak u Americi je bio prouzrokovan brigom oko inflacije ali pošto nafta pada ko kamen i briga oko inflacije se smanjuje .Gdje će INDEXSI u sljedećim danima?Mislim da inteligentni investitori jako dobro znaju.

SAM PROTIV SVIH


Vidim da vam se prognoze baš i ne ostvaruju.Evropa i Američki futuresi u debelom plusu nafta se raspala.Pad u petak u Americi je bio prouzrokovan brigom oko inflacije ali pošto nafta pada ko kamen i briga oko inflacije se smanjuje .Gdje će INDEXSI u sljedećim danima?Mislim da inteligentni investitori jako dobro znaju.

Da se podsjetimo naziva ove teme..
"Kakav je utjecaj stranih tržišta na ZSE?"
Ja bi rekao, trenutno nikakav.
Mi moramo odraditi svoj pattren do kraja.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

New Report

Close