Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a i ja se dam uvuči u rasprave …

dakako, Hypo ima još hrpetinu dionica …. ma milijarde …

I love the Smell of Profits in the Morning




A Hypo je pun naših dionica ko brod.
Ako oni krenu s prodajom biće veselo

Netočno i lažno.

Bili su puni, pa su ih na vrhuncu prodali … ostale su im samo mrvice …
[/quote]

Samo mrvice, daj ti ne laži.
Vaš link
[/quote]

Panteone, ovaj post osigurao ti je nominaciju u dvije kategorije:
-glupost godine
-neznalica godine.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

zašto pbz-co drži svoje dionice kod hypo banke?





A Hypo je pun naših dionica ko brod.
Ako oni krenu s prodajom biće veselo

Netočno i lažno.

Bili su puni, pa su ih na vrhuncu prodali … ostale su im samo mrvice …
[/quote]

Samo mrvice, daj ti ne laži.
Vaš link
[/quote]

Panteone, ovaj post osigurao ti je nominaciju u dvije kategorije:
-glupost godine
-neznalica godine.
[/quote]

Opet glupa rasprava. Ja sam bar dao link, a ti?
Ne baljezgaj.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Opet glupa rasprava. Ja sam bar dao link, a ti?
Ne baljezgaj.

[lol] [lol]
Ti si dao link! Bravo!
Da ga nisi dao, sada ne bi bio nominiran…

A ja?
Ja sam kopirao tvoj post. Da sam negdje naišao na veću glupost, sigurno bih stavio link.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


A ja?
Ja sam kopirao tvoj post. Da sam negdje naišao na veću glupost, sigurno bih stavio link.

[lol] [thumbsup]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Morgan Stenli ulaže u Srbiju

Vijest je za 5+, ali naslov je za čistu jedinicu. Radi se o ulaganju na emerging – emerging tržišta, ili još popularnije frontier tržišta. U igri je 20-30 država u koje će se negdje više, negdje manje u prvom valu investirati 142 milijuna dolara. Trebalo bi vidjeti prospekt i vidjeti u koji tip dionica će najviše investirati i koje uvjete ta društva trebaju zadovoljiti.
Počelo je s Claymorem u 6. mjesecu a nastavilo se s MS. Tko će biti slijedeći?



A ja?
Ja sam kopirao tvoj post. Da sam negdje naišao na veću glupost, sigurno bih stavio link.

[lol] [thumbsup]
[/quote]

evo jos jednom da se nas baron moze ispucati [lol] [tongue]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje




A ja?
Ja sam kopirao tvoj post. Da sam negdje naišao na veću glupost, sigurno bih stavio link.

[lol] [thumbsup]
[/quote]

evo jos jednom da se nas baron moze ispucati [lol] [tongue]
[/quote]

[lol] [lol] [lol]


zašto pbz-co drži svoje dionice kod hypo banke?

Ma ne drži. Vidiš da MIG29 halucinira. Ne znam na čemu je.
Inače Hypo je na ovom polugodištu 62 mil kuna u gubicima.
Morat će to kad tad namiriti. Bilo prodajom dionica, bilo drugačije.

Vaš link
Vaš link

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Naftne kompanije povlače ljude iz Meksičkog zaljeva, proizvodnja na minimumu

Royal Dutch Shell, British Petroleum (BP) i druge kompanije obustavile su više od tri četvrtine proizvodnje nafte i blizu 40 posto proizvodnje plina, objavila je američka agencija Minerals Management Service.

Shell je obavio evakuaciju više od 1.300 radnika sa 20 proizvodnih platformi i drugih postrojenja, a BP je također potvrdio povlačenje svog osoblja.

Ajmo pogađati, šta je slijedeće. Pad cijene nafte ?!
Vaš link

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Russia may cut oil supply to Europe

London /29/08

Russia may cut oil supply to Western Europe in response to threatened sanctions and the NATO’s actions in the Black Sea, Daily Telegraph said.

The paper says that Russian government had told its oil company to prepare for a possible cut in shipments through the oil pipeline that feeds Germany and Poland.

The eventual cut in oil shipments to Western Europe will be timed to coincide with an emergency EU summit in Brussels, where possible sanctions against Russia are on the agenda, the newspaper said.

If Moscow curtails oil deliveries to Europe, the current price of oil – $119 per barrel – is likely to jump up to $150 and even $200, Daily Telegraph said

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close