Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Takva je ista situacija na PTKM gdje ima mnoštvo nickova koji daju krivo podatke…….
I stalno govore propasti će firma ništa ne vrijedi i tako…..

To je isto kao da govore pasti će kiša pa jedan dan će pasti…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Vaš link
url]http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe[/url]
Ovdje upišite svoj komentar…[

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Kolega, zabrinut sam za vas pošto znam da se ne šalite.
Od kuda vi pravite ove vaše projekcije ja stvarno ne znam.
Uostalom već sam vam rekao da vi baratate informacijama koje ni američki ni svjetski analitičari i ekonomisti ne posjeduju.Oni cijelo vrijeme misle da im je ekonomija u komi a ustvari je super.
Ajde dobro.
Ovaj rast BDP-a je isključivo zbog toga što je Bush izvadio pare i svakom Ameru poslao 1000 dolara,
a ti isti Ameri otišli u Walmart i kupili si big screen tv.
Uostalom stimulusa više neće biti, barem ne ove godine, pa će se lijepo vidjeti BDP u slijedeća dva kvartala.

Ti nemaš pojma.

Key Factors

Net exports added a huge 2.4% to GDP. A smaller impact is likely in the third quarter – perhaps 0.7%. Exports are booming.

A sada nastavi po starom, pljuj bez iznimke, posebice po kristalno jasnim činjenicama.
One su tako okrutne prema takvim kao što si ti.
[/quote]

jel se računaju greenfield investicije u izvoz?

mislim ameri su sada mnogo jeftini, s tendencijom pojeftinjenja daljnjeg..

voit Ime munaa, Alien




Takva je ista situacija na PTKM gdje ima mnoštvo nickova koji daju krivo podatke…….
I stalno govore propasti će firma ništa ne vrijedi i tako…..

To je isto kao da govore pasti će kiša pa jedan dan će pasti…….
[/quote]

Nemojte mi samo vi kolega big boss.
Da se tema već ne zove Petrokemija zvala bi se Bigboss i Mika-Naša priča o prodaji Petrokemije.
Pa vi ste tu firmu prodali već jedno deset puta.
A što se tiče oborina, jedina je razlika što će tamo kod vas padati kisela kiša kao što i priliči u kutinskom Černobilju. [tongue]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE



3,3%

gotova kriza [lol] [lol]

Samo tako,ode ! [lol]
[/quote]

đžes’ Barone, puška te ub’la?
[kiss]


@ententinis

Đžeronimus je i meni prije par dana predlagao da kupimo BZH (gradjevinara) za 100k $ svaki, ali ja se nisam usudio.jer, kao ni ti ne vjerujem Amerima i mislim da ce im ici teski dani.

obratno, za nas sam veliki optimist.mozda grijesim, vidjet cemo.

indijanče, bravo na trejdu i mudima, ja ih nisam imao, neke me tu zasad.
ionako vise volim brodare tamo FRO, GNK, DRYS i EXM [wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Kolega, zabrinut sam za vas pošto znam da se ne šalite.
Od kuda vi pravite ove vaše projekcije ja stvarno ne znam.
Uostalom već sam vam rekao da vi baratate informacijama koje ni američki ni svjetski analitičari i ekonomisti ne posjeduju.Oni cijelo vrijeme misle da im je ekonomija u komi a ustvari je super.
Ajde dobro.
Ovaj rast BDP-a je isključivo zbog toga što je Bush izvadio pare i svakom Ameru poslao 1000 dolara,
a ti isti Ameri otišli u Walmart i kupili si big screen tv.
Uostalom stimulusa više neće biti, barem ne ove godine, pa će se lijepo vidjeti BDP u slijedeća dva kvartala.

Ti nemaš pojma.

Key Factors

Net exports added a huge 2.4% to GDP. A smaller impact is likely in the third quarter – perhaps 0.7%. Exports are booming.

A sada nastavi po starom, pljuj bez iznimke, posebice po kristalno jasnim činjenicama.
One su tako okrutne prema takvim kao što si ti.
[/quote]

Ti si se već na ovoj temi toliko puta izblamirao sa svojim "kristalno jasnim činjenicama" da to niti neću spominjati.
Jednu od njih se može naći na ovoj temi jučer gdje si dao potpuno krive podatke a ja sam te ispravio,
i to bez vrijeđanja jer ipak imam neke manire za razliku od tebe.
Pošto kažeš da ja nemam pojma, daj nam onda ti objasni zašto je export toliko narastao?
Zbog odličnog stanja američke ekonomije ili zbog nečeg drugog?

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Kaj se tiče amera tam se sve odigra unaprijed do objave a poslje tako tako….


Ti nemaš pojma.
Key Factors
Net exports added a huge 2.4% to GDP. A smaller impact is likely in the third quarter – perhaps 0.7%. Exports are booming.

A sada nastavi po starom, pljuj bez iznimke, posebice po kristalno jasnim činjenicama.
One su tako okrutne prema takvim kao što si ti.

Ništa, ako je kriza gotova, da onda krenem sa kupovinom.
Za to mi treba novaca, a ako ih nemam moram dići kredit.
Ali kamata na kredit je još jako visoka, hm.
Inflacija je visoka, kamate su visoke, hrana je skupa, ipak mislim da neću u kupovinu dionica.
I mislim da ipak kriza nije gotova. [embarass]

Nafta opet raste
Crude Oil Oct 08 118.95 10:41am ET Up 0.80 (0.68%)
A Ameri su oko 1% rasta, što i nije baš neko preveliko oduševljenje.

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!

Nafta opet raste
Crude Oil Oct 08 118.95 10:41am ET Up 0.80 (0.68%)
A Ameri su oko 1% rasta, što i nije baš neko preveliko oduševljenje.


Crude Oil 118.1 -0.05 -0.04%
EU i US rastu od početka tjedna a ne samo danas
DOW +1,32%
S&P +0,82%
NASDAQ +0,85%
DAX Up 110.14 (1.74%)
FTSE 100 Up 74.50 (1.35%)

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

dok djeci iz vrtica ne dodju roditelji (i oduzme im pristup kompjuterima) evo da ih malo zabavimo:

Dow 11,690.35 +187.84 +1.63%

Nasdaq 2,406.48 +24.02 +1.01%

S&P 500 1,296.24 +14.58 +1.14%

10 Yr Bond(%) 3.8120% +0.0400

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Kako me nerviraju ovi shupci Evropljani!![angry] Ko obezglavljene kokoši dok ne izađu US futuresi. Mi barem stalno padamo. Imamo personality.

I'LL BE BACK


Ti si se već na ovoj temi toliko puta izblamirao sa svojim "kristalno jasnim činjenicama" da to niti neću spominjati.
Jednu od njih se može naći na ovoj temi jučer gdje si dao potpuno krive podatke a ja sam te ispravio,
i to bez vrijeđanja jer ipak imam neke manire za razliku od tebe.
Pošto kažeš da ja nemam pojma, daj nam onda ti objasni zašto je export toliko narastao?
Zbog odličnog stanja američke ekonomije ili zbog nečeg drugog?

Evo još jedanput činjenica s kojom se boriš…

Key Factors

Net exports added a huge 2.4% to GDP.
A smaller impact is likely in the third quarter – perhaps 0.7%.
Exports are booming.

A evo ti i link

Vaš link

New Report

Close