Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta ovo Indijanci danas spremaju izgleda da bi mogli probiti 11700 po trenutnoj situaciji

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Sva sreca da sam krcao njihove gradjevinare prije dva dana.Ako bude zarade prebacicemo je i opet dokup PTKM.

SAM PROTIV SVIH


Sva sreca da sam krcao njihove gradjevinare prije dva dana.

Da si nam to javio prije dva dana još bi ti i povjerovali
[thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Čitava Europa naglo pozelenila!Zna li netko o čemu se radi ?

Danas će biti plamen…a

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ajde papci sada pljujte. Ovo je od 11:00 sati na postu.

Real final sales, a to je jedan od najboljih pokazatelja GDP-a, rastao je čak 3,9%, a GDP-adv. je na razini od samo 1,9%??? Kako to objasniti.
Stoga je moguće pozitivno iznenađenje u izvješću o GDP-u.
U svakom slučaju rast gospodarstva u USA je vrlo jak a to bi trebao biti i generator rasta svjetskog gospodarstva.

Sad vidimo da je GDP-adv bio "dimna zavjesa" dok se prave ekipa dotle nakrca.
GDP-fin će biti još jači.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Europa odjednom okrenula smjer! Sve zeleno!



Sva sreca da sam krcao njihove gradjevinare prije dva dana.

To sto mi ne vjerujes postujem,kupio sam nakon dobrih izvijestaja za kuce.
Samo da napomenem njihovi gradjevinari su prvi poceli padati i nagovijestili pocetak krize.Pad je zapoceo u 1. mjesecu 2006.

Da si nam to javio prije dva dana još bi ti i povjerovali
[thumbsup]
[/quote]

SAM PROTIV SVIH


3,3%

gotova kriza [lol] [lol]

Samo tako,ode ! [lol]

DINKEC KUPUJE KO LUD ; JER NI SAM NE ZNA GDJE JE DNO !!!


Ajde papci sada pljujte. Ovo je od 11:00 sati na postu.

Real final sales, a to je jedan od najboljih pokazatelja GDP-a, rastao je čak 3,9%, a GDP-adv. je na razini od samo 1,9%??? Kako to objasniti.
Stoga je moguće pozitivno iznenađenje u izvješću o GDP-u.
U svakom slučaju rast gospodarstva u USA je vrlo jak a to bi trebao biti i generator rasta svjetskog gospodarstva.

Sad vidimo da je GDP-adv bio "dimna zavjesa" dok se prave ekipa dotle nakrca.
GDP-fin će biti još jači.

Kolega, zabrinut sam za vas pošto znam da se ne šalite.
Od kuda vi pravite ove vaše projekcije ja stvarno ne znam.
Uostalom već sam vam rekao da vi baratate informacijama koje ni američki ni svjetski analitičari i ekonomisti ne posjeduju.Oni cijelo vrijeme misle da im je ekonomija u komi a ustvari je super.
Ajde dobro.
Ovaj rast BDP-a je isključivo zbog toga što je Bush izvadio pare i svakom Ameru poslao 1000 dolara,
a ti isti Ameri otišli u Walmart i kupili si big screen tv.
Uostalom stimulusa više neće biti, barem ne ove godine, pa će se lijepo vidjeti BDP u slijedeća dva kvartala.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

DAX u 40 min porastao 1,6% (6295,7 na 6397,4)

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Kolega, zabrinut sam za vas pošto znam da se ne šalite.
Od kuda vi pravite ove vaše projekcije ja stvarno ne znam.
Uostalom već sam vam rekao da vi baratate informacijama koje ni američki ni svjetski analitičari i ekonomisti ne posjeduju.Oni cijelo vrijeme misle da im je ekonomija u komi a ustvari je super.
Ajde dobro.
Ovaj rast BDP-a je isključivo zbog toga što je Bush izvadio pare i svakom Ameru poslao 1000 dolara,
a ti isti Ameri otišli u Walmart i kupili si big screen tv.
Uostalom stimulusa više neće biti, barem ne ove godine, pa će se lijepo vidjeti BDP u slijedeća dva kvartala.

Ti nemaš pojma.

Key Factors

Net exports added a huge 2.4% to GDP. A smaller impact is likely in the third quarter – perhaps 0.7%. Exports are booming.

A sada nastavi po starom, pljuj bez iznimke, posebice po kristalno jasnim činjenicama.
One su tako okrutne prema takvim kao što si ti.

New Report

Close