Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Radi ako pogodiš pravu dionicu:) naravno,u suprotno tih 50-60% će vas kao uteg oko noge odvesti na dno…čak bi trebalo paziti da se i u isti sektor ili državu ne ulaže previše,neki kažu 10-15% do 30% maksimalno.
Po mom iskustvu 15% mi je najbolje funkcioniralo,najčešće je 10% po dionici.
I najvažnije,nema živciranja i miran san.

Više ni ne čitam prognoze kuda će market,iz jednostavnog razloga što svih ovih godina nitko koga pratim nije bio u pravu,možda su pogodili 2007g npr ali nakon toga svake godine promašaj.
Imali smo se prilike uvjeriti i mi na forumu,katastrofičari šute ali čim se malo jače zacrveni evo njih opet,oni sve znaju i predviđaju sigurnu propast…i tako godinama.

"Only dead fish swim with the stream"

Te prognoze koje možete pročitati besplatno vrijede onolko kolko i koštaju. Kuće koje rade te analize i imaju na plaći skupo plaćene analitičare ne dijele svoj proizvod svima besplatno. Treba se zapitati koji je motiv tih autora.

Danas ujutro potop na azijskim burzama koje su otvorene.Europa ce sigurno slijediti ,mozda s nesto manjim padom.Panika je opaka stvar na trzistima kapitala.

Misija bisakovi je poticanje i širenje panike.

Bisakovi to radi vec valjda nekoliko godina. Ne moze vjerovati kako su trzista na ATH, a on ocekivao propast davnih dana.


Misija bisakovi je poticanje i širenje panike.

Hvala sto mi pridajete takav znacaj,a ja mislio da je gotovo potpuno neznacajno sto pisemo na ovakvim forumima.Tek uzgred ,mislite li da netko od “vecih” uopce prati ovaj forum.I tek uzgred,nisam se uopce referirao na ZSE nego veca trzista dionica u EU.
I ,vrlo brzo cemo saznati da li ce trzista u EU gore ili dolje,zar ne?

Bisakovi je bio 100 % u pravu što se tiče Agrokora i zato ima moj veliki respect. Čovjek zna znanje

Ma kakve veze ima taj koronavirus s hrvatskom. Da se i pojavi negdje kod nas ne bi uspio se proširit. Kod nas ništa ne uspjeva.

Inače, ovo je klasični crni labud. Mislim na koronavirus.

Help.
Erste brokeri traze otvaranje skrbnickog racuna za potrebe trgovanja vani.
Minimalni trosak oko 100 kn mjesecno.
Ima li netko boljih, cjenovno povoljnijih iskustava sa brokerima ?

Kina Index pao gotovo 8%

Optimtrader

New Report

Close