Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kinezi su dobro za gradnju cesta, mostova, luka, odjeće, hrane, igračaka… ako očekujete inovaciju od njih, načekat ćete se.

Ivan Mrvoš s pametnim klupama je tata mata za njih.

Yep,same igračke,istina.

"Only dead fish swim with the stream"

https://markets.businessinsider.com/news/stocks/warren-buffett-berkshire-hathaway-record-122-billion-cash-warns-crash-2019-8-1028476169

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.


Yep,same igračke,istina.

Navalite na kupnju onda kad su tako super.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

https://www.teletrader.com/dow-reverses-losses-jumps-100-points/news/details/49306827?internal=1

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!



Tko ne vjeruje u kinesku pamet neka samo pogleda njihovu vojsku.

Nosače aviona i borbene avione zadnje generacije koji su bolji od američkih.

A ruski nosač su prvo prilagodili svojim potrebama a nakon toga izgradili svoj.

Kinezi su sve, ali nisu g.lupi.

Kinezi su pametni u kradi tudeg, jer zasto trositi trilione na nove izume kad mozes krasti tude, a to je potpuno besplatno, a svi ostali su g lupi jer im to dopustaju.

Ali evo jedan "ludjak" je skuzio da Kinezi od citavog svijeta prave idiote, lupio sakom od stol i rekao nema vise…, A ti nema vise ce kineze dobro kostati, zapravo vec ih kosta jer firme vec prebacuju proizvodnnu van kine
[/quote]

Joj nemojte mi prodavati te otrcane fore. Samo ne znam koje bi to izume Kinezi ukrali kad amerikanci nisu izmislili ništa novog zadnjih dvadeset godina.

Najveći im je doseg cracking, uništavanje prirode zbog nafte i plina i njihov izvoz.

Pa zbog čega su sve te tvornice došle u Kinu.
Pa zbog globalizacije, opet američkog izuma.

Izuma koji im je potpuno uništio razvoj industrije i tehnologije.

Jer manageri do veće zarade nisu dolazili zbog inovacija, izuma u gospodarstvu i razvoju tehnologije već isključivo zbog jeftine radne snage.

Da li ste već zaboravili kako su djeca morala raditi u tvornicama da bi “kapitalisti” imali profit.
E hebiga.
Zaboravili su da bi netko mogao kupovati sve te piz.darije doma mora imati i novaca.

A da bi imao novaca treba negdje delati. A može ići samo u Kinu.
Nema posla, nema vraćanje love za 1,2,3 hipoteku, ima bankrot, nema s čime platiti Iphone.

Čist sumnjam da su ih Kinezi kopirali.

I luđak nije u navodnicima jer tko ukine sporazum o nuklearnom naoružanju je za mene samo i.diot.
Dok nas netko zabunom sve ne digne u zrak.
Inovacija.

Vaša percepcija Kine ne stoji
Realnost je drugačija



Budućnost tj inovacije i tehnologija su tamo.

Pa vi ste neka saljivdzija.
Hahahaha.

Inovacije i tehnologija u Kini.

Pa to su obične lopine i neradnici.
Tkogod je imao ikakva posla s njima, zna o čemu pričam.

[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Vani sve PROPADA, kako se čini…

P.S. Ovo gore je sarkazam 🙂

“markets in Europe turned positive on Thursday on fresh hopes trade talks between the United States and China could take place in September. China’s Commerce Ministry called on the US to cancel the introduction of additional tariffs on Chinese imports in order to “prevent escalation of the trade war” and noted the two countries are discussing the possibility of organizing negotiations next month.

The FTSE 100 jumped 1% at 11:08 am CET. The best performer was Smithbs Group, whose shares soared 4.23% at 11:09 am CET. The DAX climbed 0.99% at 11:09 am CET with Covestro, up 3.14%, leading the gains. France’s CAC 40 surged 1.20% at 11:09 am CET as Bouygues skyrocketed 5.77% at 11:09 am CET. In Italy, the FTSE MIB rallied 1.78% at 11:10 am CET. CNH Industrial puched the index higher as its stock surged 4.25% at 11:10 am CET.

https://www.teletrader.com/european-stocks-surge-on-trade-optimism/news/details/49318121?internal=1

“Major stock markets in the United States traded significantly higher in premarket on Thursday as Beijing changed the tone regarding the trade dispute, urging Washington to drop the planned tariff increase. The country’s Ministry of Commerce called on the US earlier to reconsider additional tariffs, noting that Beijing too has “ample means for retaliation.”

The Dow Jones Industrial Average surged 251 points or 0.97% at 6:07 am ET, while the Nasdaq 100 jumped 1.28% at the same time. Meanwhile, the S&P 500 added 0.97% at 6:08 am ET.”

https://www.teletrader.com/wall-street-soars-in-premarket-dow-up-250-pts/news/details/49318777?internal=1

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Evo kako vani sve propada tj. RASTE danas 🙂

DAX +1,14%
UK 100 +1,18%
DB Italy 40 +1,90%
CAC 40 +1,35%

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Samo ova naša SRAMOTA koju nazivamo burzom ne reagira na pozitivne vijesti. I tako već 12 godina. Ova burza ili pada ili u najboljem slučaju stagnira. Da je imalo pravde u životu, odgovarali bi pred zakonom i Bogom svi oni koji su je i doveli tu gdje je. Sramota!


Evo kako vani sve propada tj. RASTE danas 🙂

DAX +1,14%
UK 100 +1,18%
DB Italy 40 +1,90%
CAC 40 +1,35%

Kupi malo dionica i ne vodi brigu.

Čeka te svijetla budućnost u ovom poslu. Toliko ćeš mnogo zaraditi mešetaru naš.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.



Evo kako vani sve propada tj. RASTE danas 🙂

DAX +1,14%
UK 100 +1,18%
DB Italy 40 +1,90%
CAC 40 +1,35%

Kupi malo dionica i ne vodi brigu.

Čeka te svijetla budućnost u ovom poslu. Toliko ćeš mnogo zaraditi mešetaru naš.
[/quote]

Bitno da je muving, a to bi i tebi preporučio 🙂
Ja sam za slobodno kretanje roba i usluga.

Kakvo otvaranje u USA, Nasdaq je već na +1,51%
Inače, i sve ostalo je u zelenom na kvadrat 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

https://www.cnbc.com/2019/08/29/trump-says-trade-talks-resume-thursday-at-a-different-level.html
President Donald Trump said the U.S. and China are set to have trade talks on Thursday “at a different level.”

“There’s a talk scheduled for today at a different level,” Trump said in an interview with Fox News Radio without elaborating on what “a different level” means.
Let’s see what the end product is; that’s what you have to judge it by,” Trump said.
The trade tensions escalated last week with both sides piling on new tariffs. China softened its stance on Thursday saying it’s willing to resolve the trade war with a “calm attitude” and indicating it won’t retaliate against Trump’s new tariff threat immediately. China also said the Chinese and U.S. trade delegations have maintained “effective” communication.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close