Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A ovi šupci Evropljani ih prate u stopu da ni sami ne znaju zašto. Valjda su im rekli da to mora tak.

A što smo onda mi ako su oni shu …???

Kontam sutra kod nas jazovka … sve mi je i smrdilo na 3.200 … a ovo će dobro doći za taj scenario …

I love the Smell of Profits in the Morning



ajme majko, koje je ovo kino tamo, pazi Fredi +17,08% i Fani +3,8% u gadnom plusu, ali su potopili ostale finacijase, a onda je i index dolje!
daje vise nacionalizirajte, bankrotirajte, crknite, zivite..
ovako malo gore, malo dolje, iz dana u dan iz tjedna u tjedan..

http://www.cnbc.com/id/26394056

ma prate oni njih mjesecima pogotovo poslje 15,30h , to nije problem .
mene vise muci sta smo mi postali ko MBI10

najvrednije stvari u životu su besplatne



jel postoji grafove za kretanje cijena automobila kroz povjest, jel tu postoje ciklusi boomovi i korkcije kao za nekretnine.
ima ko kakvu ideju?

još jedan pacijent …
edmunds price index …. ali ne ide toliko u povijest …
probaj pronaći broj prodanih automobila …. ali ni to nije neki pokazatelj …
za europu: http://www.rtdeuroindex.com/pricetrend.asp
uživaj …

[/quote]
daj mi još cikluse za žene i alkohol pa da si napravim TA za ostatak mladosti.


ajme majko, koje je ovo kino tamo, pazi Fredi +17,08% i Fani +3,8% u gadnom plusu, ali su potopili ostale finacijase, a onda je i index dolje!
daje vise nacionalizirajte, bankrotirajte, crknite, zivite..
ovako malo gore, malo dolje, iz dana u dan iz tjedna u tjedan..

http://www.cnbc.com/id/26394056

Pa kolega reka si da te kauboje više ne pratiš…….šta se nerviraš,,pusti da se koprcaju u toj medvjeđoj kakici…

[lol] [lol]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


ajme majko, koje je ovo kino tamo, pazi Fredi +17,08% i Fani +3,8% u gadnom plusu, ali su potopili ostale finacijase, a onda je i index dolje!
daje vise nacionalizirajte, bankrotirajte, crknite, zivite..
ovako malo gore, malo dolje, iz dana u dan iz tjedna u tjedan..

http://www.cnbc.com/id/26394056

[lol] [lol]

A šta očekivat od tih žderača hamburgera u kapicama yenkija, stvarno prestrašno , i to je svjetska velesila!!! U jednom danu sedam puta uđu u recesiju pa osam puta izađu iz recesije, pa imaju stagflaciju , pa je nemaju, pa po sedamstoti put netko spomene fredija pa zavrnu dole pa ih uhvati euforija pa zavrnu 3% gore, pa netko u hodniku burze spomene kreditnu krizu pa zavrnu 3% dole i sve to u 8 h!!

@mravak

ma nerviram se jer vidim da nama gospoda iz OMF sprema pusku!
eto zasto!
ocito ih trese panika jer ce dobiti vec kolicine keša od INAe pa ne znaju sta ce s njima.
krenu li kupovati po 3600, eto nas na 4600 začas.pa se bojim da nam ne podmetnu kajlu, dok ta lova ne sjedne. [wink]

ne znam jel ko primjetio, prije koji dan u 10.00h izjutra po svim bidovima je bio udar..topnicka priprema.ali su ih Ameri sjebali i otisli par dana u fini +, pa nije bilo povoda za sranje.
danasnje bezrazlozno rusenje me zabrinjava.[huh]

ali valjda i veleuvazeni gosn. Samodol prati situaciju i nece dozvoliti jos jednu manipulaciju s trzistem? [lol]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



A ovi šupci Evropljani ih prate u stopu da ni sami ne znaju zašto. Valjda su im rekli da to mora tak.

A što smo onda mi ako su oni shu …???

Kontam sutra kod nas jazovka … sve mi je i smrdilo na 3.200 … a ovo će dobro doći za taj scenario …

[/quote]

Spremam se za to već neko vrijeme.

Ameri danas očekivano. tehnički i nijemoglo drugačije, nakon petka, onakvog volumena i odbijanja od 11.700 DOW , 1.295 S&P. Nisu se ni danas pretgli od prometa, ali mislim da će narednih dana opet testirati cca 11.000.

Očekivano preuzimanje INE nas s obzirom na odgodu više ne štiti previše, tako da 3.200 je lako ostvarivo. Samo da onaj "genijalac" požuri, pa da se tu negdje i zaustavimo. Još nam fali da organizira jednu konferencija sutra i ode sve u MP 3.

Nego, ima jedna koju bi rado kupovao, ali mislim da ista neće padati ..


Nego, ima jedna koju bi rado kupovao, ali mislim da ista neće padati ..

kako će padati kada je prije 10 godina vrijedila isto kao i danas …
[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Znam , znam…

A šta se može, čovjek se nada jeftinom dokupu, a onaj ko da je izletio ravno iz čistione.

Nego, da mi je neko rekao kad sam ulazio u INDG, da će mi biti oslonac porfelja …

Danas bi nafta trebala nastaviti slobodan pad [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

da dolar je ojačao a izgleda da bi danas moglo biti isto a to znači pad cijene nafte!

dan je pametniji od noći


ma nerviram se jer vidim da nama gospoda iz OMF sprema pusku!
eto zasto!
ocito ih trese panika jer ce dobiti vec kolicine keša od INAe pa ne znaju sta ce s njima.
krenu li kupovati po 3600, eto nas na 4600 začas.pa se bojim da nam ne podmetnu kajlu, dok ta lova ne sjedne. [wink]

Ali od koga će kupovati dionice? Sami od sebe?

Što se malih ulagača tiče, tko panično dosad nije prodao taj niti neće, (p)ostali su dugoročni ulagači.
A za novi krug margina treba dobrano spustit tržište.

A što se dioničkih fondova tiče, oni su se pripremili u onome rastu u svibnju prodavajući likvidne dionice i većina njih ima barem 10-15% imovine u novcu za eventualne nove isplate! Nije nešto, ali dovoljno u slučaju "ne daj Bože". Većina nas je to napravila u svibnju, pa zar i oni nisu bili tako pametni i konačno nakon pola godine konstantnog pada iskoristili priliku i pripremili keša?
A udjelničari u fondovima koji dosad nisu panično prodali, neće niti sad ako krene nizbrdo, i oni su
(p)ostali dugoročni ulagači.

Htjedoh reći, za novi krug pakla u kojemu će mirovinci kupovat dionice trebamo ići puno niže od 3200 Crobexa! A kome to odgovara?!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close