Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@Nabiduasku

Zato se svi mi moramo odlučiti,jesmo li income,dividend investitori,trejderi,swing,momentum ili day,ili nešto treće…

Ako ne voliš takve dionice biraj growth stock,tipa BYND,svako malo zasja takva neka zvijezda.


Ja ne znam niti jednog daily tradera koji se "obogatio" na dionicama,a Vi?
[/quote]

Ne,biti day trader je i jako stresno te zahtijeva puno vremena,malo je uspješnih u dt.

"Only dead fish swim with the stream"




@Nabiduasku

Zato se svi mi moramo odlučiti,jesmo li income,dividend investitori,trejderi,swing,momentum ili day,ili nešto treće…

Ako ne voliš takve dionice biraj growth stock,tipa BYND,svako malo zasja takva neka zvijezda.


Ja ne znam niti jednog daily tradera koji se "obogatio" na dionicama,a Vi?
[/quote]Itekako znam.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Kolega nisam rekao da ne moze jos pasti , nego smatram da je valja imati neko vrijeme na oku iducih par mjeseci i nadolazece godine. Bilanca mi nije bajna ali kad pogledam valuacije od nekih kanabis kompanija koje su u trendu i u istom tom sektoru pa usporedim sa tevinom valuacijom te činjenicom da je ovo cijena dionice otprije cca 20 godina
Ps . Nisam znao da su nasi mirovinci u tevi?
Ima li tko info koji su to i koja im je prosjecna cijena?



@Juka

I Kraft Heinz je pao pretjerano pa se do dana današnjeg nije oporavio… čak je i otklizao dodantih desetak posto. Najgore mi je zaglaviti u nekoj takvoj dionici i čamiti čekajući.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

treba imati na oku slažem se.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Donald Trump’s G20 meeting with Xi Jinping in Osaka could again be a formal dinner, source says
https://www.scmp.com/economy/china-economy/article/3013898/donald-trumps-g20-meeting-xi-jinping-osaka-could-again-be

United States President Donald Trump and his Chinese counterpart Xi Jinping could conduct a meeting over dinner at the G20 summit in Japan later this month, the South China Morning Post reported on Monday citing sources familiar with the matter.

The Hong Kong-based newspaper quoted the source as saying that the meeting could be a formal face-to-face negotiation over dinner as opposed to a brief handshake and talk. The source added that the event would largely be a replay of the meeting between the two leaders in Buenos Aires last December.

The report comes after Trump said earlier in the day that more tariffs on China would go into effect “immediately” if Xi does not attend the G20 summit. US Treasury Secretary Steven Mnuchin also stated on Sunday that Trump will make a decision on whether to introduce further tariffs against China after his meeting with Xi.

https://www.teletrader.com/trump-xi-may-have-dinner-meeting-at-g20-report/news/details/48292252?internal=1

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

https://www.cnbc.com/2019/06/10/trump-to-cnbc-china-will-make-a-deal-because-theyre-going-to-have-to.html

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!





@Nabiduasku

Zato se svi mi moramo odlučiti,jesmo li income,dividend investitori,trejderi,swing,momentum ili day,ili nešto treće…

Ako ne voliš takve dionice biraj growth stock,tipa BYND,svako malo zasja takva neka zvijezda.


Ja ne znam niti jednog daily tradera koji se "obogatio" na dionicama,a Vi?
[/quote]Itekako znam.
[/quote]
Mozda jedan od 100.000.Mislim na dionice i njihovo trgovanje.
Ne mislim na FOREX ili opcije ili WARRANT-e.

Šta ti je Biopharma…eh,da mi je pogodit ovakvu:

Shares of NovaBay Pharmaceuticals Inc. NBY, +874.84% after the biopharmaceutical company said its Avenova eye-care product is now available without a prescription on Amazon.com.

U jednom danu raspon cijene 0.23 – 3.74$.

Tako će Plavac sa onom svojom:)

"Only dead fish swim with the stream"

Hoće, hoće… razvuci malo dulji Graf.

https://www.finviz.com/quote.ashx?t=NBY&ty=c&ta=0&p=m

Ja bih savjetovao Plavcu ako nije dobar momentum trader (a pretpostavljam da nije) da se kloni takvih investicija ili ako već investira da one budu marginalne svojim udjelom.

Vidio sam dulji graf,dokle će pitanje je,u pm za sad +20%.

Jasno je da za ovako nešto pogoditi,s obzirom na tajming i sve moraš imati neki info ili sreće tipa sedmica na lotu.

"Only dead fish swim with the stream"

Ovokvih dionica tamo ima svaki tjedan jedna. Ali tržište je brutalno, tu samo sa malom lovom ulaziti… možeš puno dobiti ali i puno više izgubiti.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close