Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zmrklic nije pisao ide to na xy, zato ne laži!

Ja se zajebo sa Atlantskom, kupio sto komada po 3.650, nasukalo me na sprud. Drugi put ću pamtenije.
A na rundu ne računajte [lol]

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu


Ja se zajebo sa Atlantskom, kupio sto komada po 3.650, nasukalo me na sprud. Drugi put ću pamtenije.
A na rundu ne računajte [lol]

Prodaj ti odma 2 ATPL po bidu, znaš kad krenu duple Jacky-cole da ceh ide gore ko crobex prosle godine
[cool]

Dax se vec zeleni, isto ce se i Ameri..http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Ko ti je to kremenko dao 96% jer si škrt, evo ti jedinica.



Ja se zajebo sa Atlantskom, kupio sto komada po 3.650, nasukalo me na sprud. Drugi put ću pamtenije.
A na rundu ne računajte [lol]

Za rundu je na redu Biber, nabijem ga

Prodaj ti odma 2 ATPL po bidu, znaš kad krenu duple Jacky-cole da ceh ide gore ko crobex prosle godine
[cool]
[/quote]

Biti će krvi, al ne moje......


Dax se vec zeleni, isto ce se i Ameri..http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

da i nafta se okreće padu, EUR isto tako, američki futuresi se preokrenuli i smanjuje s crvenilo!
Al zato mi…….

dan je pametniji od noći




Ja se zajebo sa Atlantskom, kupio sto komada po 3.650, nasukalo me na sprud. Drugi put ću pamtenije.
A na rundu ne računajte [lol]

Za rundu je na redu Biber, nabijem ga

Prodaj ti odma 2 ATPL po bidu, znaš kad krenu duple Jacky-cole da ceh ide gore ko crobex prosle godine
[cool]
[/quote]

[/quote]

na redu za rundu je kolega Znanac, tj RealBear, kad se vec Baron odbio pridruziti.

a ovo na Vasem avataru je Stjepan Filipovic ubijen(objesen) od cetnika i Nijemaca u Valjevu(sa omcom na vratu je klicao SSSRu i Partiji), neđe tamo 42.god.
nema veze sa Španijom, bio je premlad.
[wink]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM





Ja se zajebo sa Atlantskom, kupio sto komada po 3.650, nasukalo me na sprud. Drugi put ću pamtenije.
A na rundu ne računajte [lol]

Za rundu je na redu Biber, nabijem ga

Prodaj ti odma 2 ATPL po bidu, znaš kad krenu duple Jacky-cole da ceh ide gore ko crobex prosle godine
[cool]
[/quote]

[/quote]

na redu za rundu je kolega Znanac, tj RealBear, kad se vec Baron odbio pridruziti.

a ovo na Vasem avataru je Stjepan Filipovic ubijen(objesen) od cetnika i Nijemaca u Valjevu(sa omcom na vratu je klicao SSSRu i Partiji), neđe tamo 42.god.
nema veze sa Španijom, bio je premlad.
[wink]
[/quote]

[lol] [lol]

Biti će krvi, al ne moje......


Ja se zajebo sa Atlantskom, kupio sto komada po 3.650, nasukalo me na sprud. Drugi put ću pamtenije.
A na rundu ne računajte [lol]

Koliko god ta cijena izgledala astronomska u ovom trenutku, i dalje si kupio po P/E ttm < 9. Što će se od svega toga izroditi vidjećemo, jer ni Cray XMP nam u ovom trenutku ne bi izračunao kada će tvoje ulaganje sjesti "na mjesto". Ali ja bi isto rado popio cugu na tvoj račun kada budeš bar minimalno u plusu. Sam interes govori da ipak imaš šanse za isto. IMHO. [wink]

Nažalost, kriva tema… javi se na adekvatne topice da prokomentiramo.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


jer ni Cray XMP nam u ovom trenutku ne bi izračunao

jel da vadim podatke?
[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

http://www.net.hr/novac/page/2008/08/25/0276006.html
evo mogućeg objašnjenja i za naše cijene nekretnina.

New Report

Close