Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionice neće biti popularne najmanje godinu dana

analiza
http://arhivanalitika.hr/blog/mmf-o-izgledima-za-sljedecu-recesiju-i-velimir-sonje-na-tu-temu-u-energypressu-nema-drame-ali-rizici-su-tu/ [arhivanalitika.hr]
skok mrtve mačke

a evo i analize I.Brkljače a u pomoć ne blogu od N.Bakića stiže pomoć
https://www.facebook.com/notes/ivica-brklja%C4%8Da/ne-treba-iznenaditi-ako-crobex-u-2019-sna%C5%BEno-poraste/740725802967545/ [facebook.com]

božićni reli je prošao i dolazi nam Nova 2019.godina.Valamar je jedan dio odradio u 2018. a kako će se dočekati pravi zimski mjeseci?

https://hr.id-forex.com/strategy-for-patterns-pattern-leap-of-dead-cat
skok mrtve mačke

Decki, kaj vas briga? Bear market je za medeke prava prilika da odspavaju zimski san, ne?:-)
Iako koliko vidim recesiju ne prognozira nitko.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Interesantno da je Kina i Hong Kong (kineske firme) danas u minusu,iako je vecina azijskih burzi u velikom plusu.
Ako u danu poput ovoga nema pomaka na gore,kako ce biti kasnije?

Analitičari Bloomberga tako upozoravaju da je S&P 500 u zadnja tri mjeseca pao velikih 19,8 posto, dok je Dow Jones Industrial Average potonuo 5036 poena od vrhunca te je zabilježio najgori prosinac u povijesti. Čak i grozni prosinac 1931., koji se investitorima urezao u sjećanje s minusom od 14,53 posto, nije bio tako negativan kao zadnji prosinac Dow Jones Industrial Averagea s padom od 14,82 posto.

26.12.2018. u 15:03

Bloomberg

Vec sam lijepo rekao da analiticari nemaju pojma.
To sto oni pisu s duznim postovanjem moze napisati svatko. Statisticka obrada proslih dogadjaja. Pih.
Kako vas nije sramota postati takve gluposti?

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Naprosto ne radite nista drugo nego ekstrapolirate grafove i citirate analiticare.
I jedno i drugo besmisleno jer ne govori nista o buducim potezima glavnih aktera.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

@Kukuriku
Ne razumijem Vas sto hocete?Nikada niste trgovali na svjetskum burzama?O TA i “analitici” nemate pojma?Bloomberg nema pojma?HSBC nema pojma?Stanite malo covjece!!!
Svi analiticari nemaju pojma?Vama je TEHNIKA dobra dionica i slicne dionice???
Nevjerovatno?Ni malo znanja niti iskustva,a volite docirati i “soliti pamet” drugima?
Bear market je “pred vratima”,a vi mantrate o nekom trzistu koje ce eruptirati?Smijesan lik,uistinu!
Koga bi trebali slusati ?Mozda Vas?

Bisakovi
Pevec je dobra dionica:-). Tehnika nije.

Jako ste limitirani. Limitirani vlastitim iskustvom. Pravite se jako pametni, a zapravo samo postate tudja misljenja i branite ih kao svoja.
A sto rade ti “analiticari”? Uzmu par zadnjih news bulletina i rastrube ih na sav glas te iz toga rade zakljucke za naredni period, i to cak cijelu godinu.
I zato nemaju pojma. To je klasican lazy journalism.
Ja recimo nastojim predvidjeti poteze velikih. A oni govore da slijedi sporazum s Kinezima, zaustavljanje rasta kamata, posljedicno odmrzavanje investicija i bull run preko 30k.
Taj nacin razmisljanja, koji ukljucuje predvidjanje poteza koje veliki vuku iz SVOJIH INTERESA, te njihove posljedice, je daleko iznad razine Vas i analiticara.
I zato se uopce cudim zasto gubim vrijeme na prazne rasprave.
Kakav mrtav Bloomberg? Tko njih slusa proda na dnu i kupuje na vrhu. Pa ne rade oni za klijete nego za sebe, tukac jedan!

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

@Kukuriku
Vi nemate pojma o trzistu kapitala vani.Nikada niste trgovali niti cete vjerovatno ikada trgovati.
I bolje za Vas da ne trgujete!
Uz to sto ste nekompetentni,postajete i bezobrazni i stoga prekidam svaku dalju raspravu sa vama.

Bear marketa nema. Jer da bi postojao morala bi postojati izgledna recesija. A nje nema.
Dapace, iako mozda usporen GDP vani ce rasti, a s njim i zarade kompanija.
S izglednim posljedicama.
Ovo je bila korekcija i nista vise od toga.

A sad pozdrav!
Imam pametnijeg posla.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

I prekinite raspravu samnom.
Jer na vasem mjestu i ja bih odustao od necega sto ocigledno ne mozete pratiti.
Npr. vi trubite o bear marketu kojeg nema i o “trgovanju”. A ja pricam o politickim i ekonomskim procesima koji ce onda pak imati posljedice na trzista. Sto je u osnovi presudno i primarno. A to o cemu vi pricate bezvezno i sekundarno.
Ovo drugo je nesto sto vi ili ne razumijete ili se pravite da ne postoji.
I onda sam ja nekompententan?

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

New Report

Close