Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hasenfefer
Jeste li ikada bili u Americi?
Npr. u NY?
Ili bilo gdje drugdje?
Pitam zato da shvatim da li ste svojim očima i ušima imali prilike vidjeti i doživjeti tu nevjerovatnu veličinu, bogatstvo i moć.
Jer vidim da nešto pišete o Americi u banani itd. pa me zanima da li to pišete kao poznavatelj ili kao recimo Karl May koji je pisao izvanredne vesterne, a da nikad tamo nije bio.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Naravno na moj prethodni post… Ili oko 0,2% ukupne imovine uzajamnih fondova s kraja 2016. godine.

https://www.statista.com/statistics/255518/mutual-fund-assets-held-by-investment-companies-in-the-united-states/#0

Možda sam se krivo izrazio, svijet dnevno troši nešto manje od 100 milijuna barel nafte i pad cijene sa 100 $ na 60$ daje dnevnu uštedu za svjetsku ekonomiju od 4 milijarde dolara i to traje već nekoliko godina što je ogromni stimulans za ekonomiju.
Zato nema ni inflacije i potrebe za dizanjem kamata i burza je samo rasla, zadnjoj krizi je prethodi skok cijene nafte na 140$…

SPAŠAVAJ SE TKO MOŽE! https://www.telegram.hr/price/bakic-na-telegramu-hrvatima-sustavno-lazu-o-krizama-i-potopima-burze-no-vjerujte-nema-boljeg-ulaganja-od-dionica/

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Stvarno strasno da se nekima i dalje daje medijski prostor da i dalje sire svoju propagandu nakon tolikih godina dovodjenja investitora u zabludu……


SPAŠAVAJ SE TKO MOŽE! https://www.telegram.hr/price/bakic-na-telegramu-hrvatima-sustavno-lazu-o-krizama-i-potopima-burze-no-vjerujte-nema-boljeg-ulaganja-od-dionica/

njemu vjerujem kao i ramljaku, izgubio je odavno kod mene kredibilitet

Kad se samo sjetim kakve su nam darove uvaljali dijoničari zbog tzv. SLOMA BURZI… ček, ček podebljat ću, SLOMA BURZI smijem se i dan danas. Hvala svim paničarima, raspikućama na fantastičnim šopinzima tih dana, dana ponosa i slave… sloma burzi. Jedan poged na gledalicu i mogu reći nije vama lako haha.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Kad se samo sjetim kakve su nam darove uvaljali dijoničari zbog tzv. SLOMA BURZI… ček, ček podebljat ću, SLOMA BURZI smijem se i dan danas. Hvala svim paničarima, raspikućama na fantastičnim šopinzima tih dana, dana ponosa i slave… sloma burzi. Jedan poged na gledalicu i mogu reći nije vama lako haha.

Opet laprdas.ajde citiraj post nekog forumasa gdje najavljuje SLOM BURZI? Ne shvacam sto ti treba takvo blamiranje?

Dvije trećine vas samo o slomovima i priča. Odlaprdaj pesimistu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Kad se samo sjetim kakve su nam darove uvaljali dijoničari zbog tzv. SLOMA BURZI… ček, ček podebljat ću, SLOMA BURZI smijem se i dan danas. Hvala svim paničarima, raspikućama na fantastičnim šopinzima tih dana, dana ponosa i slave… sloma burzi. Jedan poged na gledalicu i mogu reći nije vama lako haha.

Dobro, a zakaj si ti tak nervozan. Pa nije još palo 20 i više posto.
Još stigneš zbrisati.

Još jednom ću ponoviti. Trend se promijenio.
A da li ima razloga za paniku vidjeti ćemo u sljedeća dva tjedna.

Da će se ove godine plesati laKUKArača, vrlo vjerojatno.
Kladio bi se na ljeto, ali vidjeti ćemo.

Što se tiče ZSE-a potop, krize i katastrofe su sastavni dio.

Da podsjetim PTKM 400 kn sada cca 15 kn.
Đuro Đaković 80 kn sada 17 kn.
Vupik 80kn sada 6 kn.
Belje 100 kn sada 3 kn.
Ledo 11.000 kn sada 400 kn.
Jamnica 140.000 kn sada 5.000 kn.
IGH 20000 KN sada 200 kn.
INGRA 15 000 sada 4 kn.
Viadukt 1.000 kn sada nema ga više.
Dioki 200 kn sada nema ga više.

Mislim da Hrvate nitko ne treba plašiti. Dovoljno je da svaki Hrvat prouči povijest naše ZSE.

Iz grešaka i povijesti se treba učiti a ne prodavati demagogiju.

Samo nek nastavim ‘griješiti’ kao prošle, pretprošle i 2013. Hehe.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



Kad se samo sjetim kakve su nam darove uvaljali dijoničari zbog tzv. SLOMA BURZI… ček, ček podebljat ću, SLOMA BURZI smijem se i dan danas. Hvala svim paničarima, raspikućama na fantastičnim šopinzima tih dana, dana ponosa i slave… sloma burzi. Jedan poged na gledalicu i mogu reći nije vama lako haha.

Dobro, a zakaj si ti tak nervozan. Pa nije još palo 20 i više posto.
Još stigneš zbrisati.

Još jednom ću ponoviti. Trend se promijenio.
A da li ima razloga za paniku vidjeti ćemo u sljedeća dva tjedna.

Da će se ove godine plesati laKUKArača, vrlo vjerojatno.
Kladio bi se na ljeto, ali vidjeti ćemo.

Što se tiče ZSE-a potop, krize i katastrofe su sastavni dio.

Da podsjetim PTKM 400 kn sada cca 15 kn.
Đuro Đaković 80 kn sada 17 kn.
Vupik 80kn sada 6 kn.
Belje 100 kn sada 3 kn.
Ledo 11.000 kn sada 400 kn.
Jamnica 140.000 kn sada 5.000 kn.
IGH 20000 KN sada 200 kn.
INGRA 15 000 sada 4 kn.
Viadukt 1.000 kn sada nema ga više.
Dioki 200 kn sada nema ga više.

Mislim da Hrvate nitko ne treba plašiti. Dovoljno je da svaki Hrvat prouči povijest naše ZSE.

Iz grešaka i povijesti se treba učiti a ne prodavati demagogiju.
[/quote]

A daj ti nama napisi na kojima si to sve izgubio novce i zašto si uopće bio ulagao u njih?

New Report

Close