Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Veliki medo pokazuje zube, ali nije još to to. Ovo je samo nagovještaj.

pravo tek slijedi…tko ne razumije o čemu se radi, neka pogleda kretanje indexa 2008. i 2009.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Za Global Stock Market Meltdown ces se morati strpiti jos koju godinu

Ovo je nesto sto zovu korekcija, jednostavno su morali pronaci razlog za korekciju, u ovom slucaju je porast yield-a na 10Y USA Bond koji se priblizio 3% odnosno 2.84% u petak. Cime opravdavaju strah od podizanja kamatnih stopa odnosno moguce inflacije

Sto se tice Svjetske ekonomije, ona izgleda jako dobro tako da nema mjesta recesiji na horizontu


Za Global Stock Market Meltdown ces se morati strpiti jos koju godinu

Ovo je nesto sto zovu korekcija, jednostavno su morali pronaci razlog za korekciju, u ovom slucaju je porast yield-a na 10Y USA Bond koji se priblizio 3% odnosno 2.84% u petak. Cime opravdavaju strah od podizanja kamatnih stopa odnosno moguce inflacije

Sto se tice Svjetske ekonomije, ona izgleda jako dobro tako da nema mjesta recesiji na horizontu

hahahaha

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Vidim da optimisti više ne pišu.
Otrčali u banku da dignu kredit.

I što mislite koliko će panika potrajati vani?
Tjedan, dva, mjesec?

Po meni je malo preveć roknulo u Americi u jednom danu, i ako to povežemo s pušiojonom na kripto valutama.

Mislim da nije slučajno.

Najbolji su mi ovi kaj misle da pad vani neće utjecati na naše gospodarstvo, a još su u dionicama turista.

Pa kad počne kriza pogodite čega se ljudi prvo odreknu.

Kud putuješšš……

Lp

hasenfefer opet piše beastoće. Tko će to manje putovati?

AMERI KOJIMA RASTU PLAĆE I ZAPOSLENOST KAO NIKAD UNATRAG 17 GODINA – JELT I AMERI

ILI ŠVABE KOJIMA RASTE INDUSTRIJA DA IM I PORED MILIJUN IZBJHEGLICA NEDOSTAJE MILJUN RADNIKA. JEL TI ŠVABE ĆE MANJE PUTOVATI.

Sjedi 1. Ironično, ovaj dobrodošao pad uzrokovan je ne lopim, neg dobrim pokazateljima. A kad to kazem, onda j evaljda jasno koliko je trzist eu americi napuhano kad im ni dobre vijesti nisu dovoljno dobre. Oni trebaju roknuti jedno 15 posto pa da budu u nekoj ravntozi, ovako su prenapuhani skroz, pa unatrag dvije ili tri godine korekcije nije nikakve bilo, to je nenormalno

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

mediji rasturaju…stvara se psihoza kao 2009. pred antologijski pad burze

https://www.jutarnji.hr/biznis/financije-i-trzista/u-osam-dana-na-burzama-je-izbrisano-cetiri-tisuce-milijardi-dolara-rasprodaja-dionica-i-dalje-ne-staje-vrijeme-za-igru-je-sluzbeno-gotovo-djeco/7006662/

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kolega konačno došlo vaših 5 minuta.
Samo bilo je više ovakvih šokova od Todomora, ne znam ima li više prostora za ronit ovaj zse.
Mislim kad pocnu prvi izvjestaji da se sve vraca.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Vidim da optimisti više ne pišu.
Otrčali u banku da dignu kredit.

I što mislite koliko će panika potrajati vani?
Tjedan, dva, mjesec?

Po meni je malo preveć roknulo u Americi u jednom danu, i ako to povežemo s pušiojonom na kripto valutama.

Mislim da nije slučajno.

Najbolji su mi ovi kaj misle da pad vani neće utjecati na naše gospodarstvo, a još su u dionicama turista.

Pa kad počne kriza pogodite čega se ljudi prvo odreknu.

Kud putuješšš……

Lp

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala[/color]

Vidim da optimisti više ne pišu.
Otrčali u banku da dignu kredit.

I što mislite koliko će panika potrajati vani?
Tjedan, dva, mjesec?

Po meni je malo preveć roknulo u Americi u jednom danu, i ako to povežemo s pušiojonom na kripto valutama.

Mislim da nije slučajno.

Najbolji su mi ovi kaj misle da pad vani neće utjecati na naše gospodarstvo, a još su u dionicama turista.

Pa kad počne kriza pogodite čega se ljudi prvo odreknu.

Kud putuješšš……

Lp

hasenfefer opet piše beastoće. Tko će to manje putovati?

AMERI KOJIMA RASTU PLAĆE I ZAPOSLENOST KAO NIKAD UNATRAG 17 GODINA – JELT I AMERI

ILI ŠVABE KOJIMA RASTE INDUSTRIJA DA IM I PORED MILIJUN IZBJHEGLICA NEDOSTAJE MILJUN RADNIKA. JEL TI ŠVABE ĆE MANJE PUTOVATI.

Sjedi 1. Ironično, ovaj dobrodošao pad uzrokovan je ne lopim, neg dobrim pokazateljima. A kad to kazem, onda j evaljda jasno koliko je trzist eu americi napuhano kad im ni dobre vijesti nisu dovoljno dobre. Oni trebaju roknuti jedno 15 posto pa da budu u nekoj ravntozi, ovako su prenapuhani skroz, pa unatrag dvije ili tri godine korekcije nije nikakve bilo, to je nenormalno
[/quote]

Gledaj. Ti si se pokazao na VLENu sa svojim upisima. Ma uopće neće pasti.

Onda mi objasni zbog čega pada ZSE.
Pa premijer je izjavio da med i mlijeko teće po Hrvatskoj.

I čemu takva nervoza. Za razliku od tebe ja vec zadnja tri mjeseca pišem da treba zatvoriti pozicije.

Mogao si sve rasprodati pa kupit po 40 % manjoj cijeni.

To su ti one migrine propuštene prilike.

Inače znaš kaj je to inflacija i skuplji novac?

Koji neurozis.

Ak tebi nije jasno da u Hrvatskoj neće biti stalno toliko turista već ćemo pasti za 3-5 miljardi dolara prometa onda nemam kaj s tobom pričati.

Dolazi proljeće i medvjed se budi…..

Dobro je, DOW je nazad u zelenom!

Hoce li nasa divna ZSE zavrsiti dan u jednom od najvecih (ili najvecem..?) minusu od svih europskih burzi? Volimo pratiti pad, a to sto nismo pratili rast je manje bitno..

DObro otvaranje na wall street

S&P +1.2% a i ostali su svi u zelenom


DObro otvaranje na wall street

S&P +1.2% a i ostali su svi u zelenom

a sad su opet na -0,79….nije to padanje bilo jednokratno, bit će toga još

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


VIX 37,32 +115,6%

VIX 29.98 -19.67%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close