Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Utjecaj kretanja svjetskih indeksa i cijene nafte na TK Hrvatska

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači sve je palo više od belgijskog indeksa

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Unutar slijedeca dva tjedna nafta ponovno na 30$ a svijetske burze – cca 5 do 7 posto u crveno!
NAZALOST!

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Jučer i danas indexi vani podivljali. Sto opet necemo reagirati, pa dokle?
Maknite vec jednom taj porez ili barem dajte crno na bijelo da ce to biti 12 % a ne 40 ili vise.ili se gubite s vlasti.


Unutar slijedeca dva tjedna nafta ponovno na 30$ a svijetske burze – cca 5 do 7 posto u crveno!
NAZALOST!

Majstore nafta ti je prešla 50$.

DAX već par dana u slobodnom padu a 23.06.2016 još nije niti blizu…

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"



Unutar slijedeca dva tjedna nafta ponovno na 30$ a svijetske burze – cca 5 do 7 posto u crveno!
NAZALOST!

Majstore nafta ti je prešla 50$.
[/quote]

Ako mene moje oko dobro sluzi…bila je doslovno 7 dana iznad 50$ u ovoj godini, a danas je opet ispod 50$.

DAX već par dana u slobodnom padu a 23.06.2016 još nije niti blizu…

a što je 23.6.2016 možete me podsjetiti

brexit glasanje…


DAX već par dana u slobodnom padu a 23.06.2016 još nije niti blizu…

a što je 23.6.2016 možete me podsjetiti

A random walk down Wall Street...

brexit je vrlo, vrlo izgledan . eu burze su već počele kao podmornice , a tek se očekuje pravi udarac. a što će tek biti sa našim razvijenim tržištem , to tek čekam ( u malom, ali slatkom cash-u) , sad dolazi pravo vrijeme za kupovinu .pa što su ovi vrli eu političari mislili, da će im englezi ostat u Eu , pa nisu pop…ili .
vide gdje ovo ide , ne žele hraniti uhljebe .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

brexit je vrlo, vrlo izgledan . eu burze su već počele kao podmornice , a tek se očekuje pravi udarac. a što će tek biti sa našim razvijenim tržištem , to tek čekam ( u malom, ali slatkom cash-u) , sad dolazi pravo vrijeme za kupovinu .pa što su ovi vrli eu političari mislili, da će im englezi ostat u Eu , pa nisu pop…ili .
vide gdje ovo ide , ne žele hraniti uhljebe .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


brexit je vrlo, vrlo izgledan . eu burze su već počele kao podmornice , a tek se očekuje pravi udarac. a što će tek biti sa našim razvijenim tržištem , to tek čekam ( u malom, ali slatkom cash-u) , sad dolazi pravo vrijeme za kupovinu .pa što su ovi vrli eu političari mislili, da će im englezi ostat u Eu , pa nisu pop…ili .
vide gdje ovo ide , ne žele hraniti uhljebe .

Kolega,

u 99% se slažem sa vama (ja sam također u ca$hu). Jedino mislim da još nije niti približno vrijeme za ulazak u dionice. Naime moramo izračunati da nakon novih izbora možda situacija ostane manje više nepromjenjena tako da nas čeka još cca 9 mjeseci “bestežinskog stanja”. Jedina je šteta u svemu ovome da Most nije odigrao pametnije što se medijskih istupa tiče. Mogao se naći u prilici da osvaja cca 30-35 mandata bez problema (na budućim izborima).

Рінат Ахметов "тільки небо - це межа!"

Nigdje Britanija ne ide…na dugi rok, ne bi opstali. Ne udruzuje se EU sto zeli, vec sto mora. Nejasno mi je da postoji netko tko misli da se moze samostalno protiv Kine, Amerike, Indije itd…a ove poruke politicara…su samo legitimna pretjerivanja

New Report

Close